много съм притеснена

  • 1 521
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
здравей,моя син е в същото положение.няма 3 години и говори само с думички,и едно -две изречения.и ние ходим на логопед не мога да кажа колко помага,но той от месец насам все казва по нещо ново всеки ден,но изречения още не прави.не сме били много редовни в посещенията,но той ходи и на ясла и това мисля че също си оказва влияние.и аз страхотно много се притеснявам,мъкнахме го по доктори логопеди и в крайна сметка смятам че когато реши сам ще проговори.наблюдавай го ако изпълнява заповеди,ако ти посочва в книжките,каквото го питаш значи работата е ок,и трябва да се заредиш с търпение.разбирам те напълно,ще се радвам ако ми пишеш на е-мейл да обменим повече информация.успех!
 randreeva@gbg.bg

Последна редакция: ср, 17 май 2006, 16:29 от Reza

# 16
Благодаря на  всички ,имаме напредък,но е нужно упорито занимание все още не говори в изречения,но когато иска нещо казва"даай". Не мога да ви опиша каква радост ме изпълни,когато го чух да казва дай с протегната ръчичка!Логопеда си върши работата много добре!Казва и "ела" "да","мама дай",това е началото ,ще продължаваме да се занимаваме,сега знам,че ще проговори-камък ми падна от сърцето! Grinning Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт