Не искам брак, а секс

  • 57 556
  • 807
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 122
Хм, интересно мнение за мъж. Така както си го написал се разбира, че търсиш връзка с интересна за теб жена. Ако не е така - тогава излиза, че проблемите ти пречат да имаш връзка. Или грешно съм разбрала?
И двете неща... не искам да ангажирам сериозно жена със себе си, защото това до някъде означава да я набъркам в проблемите си, но и не искам "кифла". Дори когато става дума само за секс предпочитам да харесвам дамата не само външно. Освен това това, че една връзка е започнала така не означава, че трябва да продължи така, нали?
...

Жената, която ще те хареса все по някакъв начин ще помогне на проблемите ти -  може от съпричастност, или пък може да ти даде някакво ново решение за тях, знае ли се. Не можеш все да си забраняваш връзка, защото имаш проблеми. Времето си върви.
Скрит текст:
Честно казано, изобщо не е хубаво много да мислиш върху дадена бъдеща ситуация. Както и да мислиш основно за другите - т.е. за техните чувства. Ами ти самия? Така де, дето се вика трябва и малко доза здравословен егоизъм. Това последното го научих тук и ми хареса. Grinning

# 646
  • Sofia
  • Мнения: 16 695
Хаха, този виц наскоро ми попадна под формата на статия - некачествен хейт с автор мъж, описващ несполуките си с жените. Ето я. Да си сверим часовниците дали сме изтрещели или не, аз лично отговарям на някои от признаците за изтрещялост, обобщени от доцент Банов Nerd

Че този Банчо е един пълен ненормалник, чието клипче, заснето от Наталия Кобилкина, беше предизвикало тотален фурор във Facebook преди няколко месеца. За съжаление, го изтриха, та няма как да дам линк. Но за този "момък" става въпрос: цък.

Иначе, търсеше жена, която "да не е много пълна, да е в детеродна възраст, може да не е много умна, но ѝ е разрешено да пуши и да пие". Joy

# 647
  • Мнения: X
Като чета темите от последните дни на жени, избрали и обичащи пълни дегенерати, Банчо има шанс. Дерзай, Банчо! newsm18

# 648
  • Мнения: 14 614
Хаха, да, черно коте, за тоз' юнак става дума, носи му се славата на столичен ергенин с претенции, хем от научните среди. Язък за клипчето, много ми се гледаше Simple Smile
Абе, имаше една дама преди две-три седмици тук, която си търсеше интелигентен ергенин, който да харчи разумно. Финансов експерт дали ще я устрои?

# 649
  • Мнения: 26 111
Ахахах, тоя Банчо такъв зад врата носи за тия глупости дето му дават трибуна да ги пише.
С това шкембенце и трета гушка, най-много да го вкарам в депресия, ако ми припари около мен. Ще ми обяснява той за изтрещели жени.
Ей, някои хора искат да са смешни зорлем, на някои им се получава естествено.

Финансов експерт "разбира от секс и не се страхува" да плещи глупотевини. :>

# 650
  • Мнения: 3 228
Като чета темите от последните дни на жени, избрали и обичащи пълни дегенерати, Банчо има шанс. Дерзай, Банчо! newsm18
Единствената причина една жена да избере или обича дегенерат, е, че тя самата е дегенерат. Или побалканчено казано - Във всеки бай Ганьо има поне една Гана да открие "своя човек".

# 651
  • Мнения: 7 122
...
Хаха, този виц наскоро ми попадна под формата на статия - некачествен хейт с автор мъж, описващ несполуките си с жените. Ето я. Да си сверим часовниците дали сме изтрещели или не, аз лично отговарям на някои от признаците за изтрещялост, обобщени от доцент Банов Nerd

Ама този доц. Банов не може да пише. В смисъл - не му са ясни и точно формулирани нещата (точките в случая; така де, като ще ги има, трябва да са ясни). Присетих се какво беше да ти водят лекциите така объркано - ужас.
Та според мен той просто дава примери с хора. Че са жени е малко случайна работа. А аз съм изтрещяла на тема чистота, да, знам си го, но то това винаги е било така. Joy

# 652
  • Мнения: 13
И все пак си мисля, че мъжете, които много мнооого подбират според някакви необясними критерии, остават намусени и сприхави ергени.  Laughing

# 653
  • Мнения: 7 122
И все пак си мисля, че мъжете, които много мнооого подбират според някакви необясними критерии, остават намусени и сприхави ергени.  Laughing

Ако има влюбване тези критерии остават на заден план. Въпросът е, че с възрастта май е по-трудно бързото влюбване или пък просто тези мъже са егоисти, нарциси или нещо от сорта.

# 654
  • Мнения: 1 292
Зависи колко "необясними" са критериите. Харесвам жени, които изглеждат добре (няма нужда да са манекенки или порнозвезди) и не са тъпи, като дръжката на вратата - това класифицира ли се като "необясним" критерии Simple Smile Не ме взимай на сериозно - още не съм пил първото кафе Simple Smile

# 655
  • Мнения: 13
Зависи колко "необясними" са критериите. Харесвам жени, които изглеждат добре (няма нужда да са манекенки или порнозвезди) и не са тъпи, като дръжката на вратата - това класифицира ли се като "необясним" критерии Simple Smile Не ме взимай на сериозно - още не съм пил първото кафе Simple Smile
Е, да, то всеки иска нормално изглеждащ и сравнително интелигентен човек до себе си Simple Smile Необясними, според мен са: да не пуши, да си ляга рано, да не говори много по телефона, да няма татуировка на задника, да може да готви и т.н. Всеки един от тях търпи обратни промени. Случвало ми се мъж да си поставя критериите преди дори да е показал с какво всъщност заслужава подобни изисквания ("Аз искам", преди "Аз мога да дам").

# 656
  • Мнения: X
Ако не става химията в леглото, не става нищо. Така че, критерии там е добре да има.

# 657
  • Мнения: 1 283
Ако не става химията в леглото, не става нищо. Така че, критерии там е добре да има.
Ако стане химията в леглото, а друго нищо пък не стане, какво правим? newsm78

# 658
  • София
  • Мнения: 24 807

Ако стане химията в леглото, а друго нищо пък не стане, какво правим? newsm78

Ами, сядаме си на късмета и се забавляваме.
То, търсенето на мъж затова не бива да почва в точно определен момент- когато часовникът почва да дрънчи.

# 659
  • Варна
  • Мнения: 10 492
Ако не става химията в леглото, не става нищо. Така че, критерии там е добре да има.
Ако стане химията в леглото, а друго нищо пък не стане, какво правим? newsm78

Ще го караме на секс и лимони.

Общи условия

Активация на акаунт