Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 37 - есенна :)

  • 51 030
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Честити ходещи крачета, Кристи! Да го водят само по хубави пътища!

# 61
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Е явно и ние сме с някой от щамовете, че мен още ме държи кашлицата.

# 62
  • Мнения: 13 935
Честито Кристи и бързо оздравяване на Мушмул. Нямаше  как да е друго при толкова активности.

# 63
  • Мнения: 7 488
Благодаря за пожеланията, от здраве да не се отървете и вие HugHeart

Кристии честито проходило мушмулче, да се оправя бързо, че мама ако знае какво я чака от сега нататък Joy
Ади мамо Кристи, отивай да месиш сладка питка Stuck Out Tongue Winking Eye

# 64
  • Мнения: 4 097
Ето ме и мен с късен запис.
Кристи, честито проходило човече 😊

# 65
  • Мнения: 19 689
Благодаря, момичета!

Фели, каква е тази сладка питка? :O

# 66
  • София
  • Мнения: 1 928
Кристи, честити ходещи крачета, бързо да оздравява малкото юначе Hug

Фели, с малко закъснение и аз да ти честитя рождения ден, бъди здрава , обичана и безкрайно уважавана съпруга и майка  bouquet

Пънче, няма да се плашиш много със зъбките, на единия близнак( момата) изобщо не разбрах кога са избили кучешки, кътници и т.н.момъка и той засега му избиват зъбките леко пу-пу.

Честито внуче на Шарки Hug

Трябва да взема да се спретна и аз, че да направя прощапулника на близнаците, срамота е вече.

# 67
  • Мнения: 7 488
Кристи, по принцип се прави содена питка и се маже с мед. Чупиш и раздаваш като бягаш леко и гледаш да не бягаш в галоп, да не паднеш Joy
Само че аз омесих нормална питка и я намазах с мед. Бягах при комшиите наоколо, ама леко. Прощъпулник не съм правила, защото лично аз мисля че е безмислено. Моите проходиха през месец, и на двамата правих отделни питки.

Амини, хубаво е да имаш дрехи, аз нямам сушилня и за това имам повечко дрехи. 5 комплекта за всеки ден, един в раницата резервен, и по един за всеки случай. Ей ги станаха 7 Stuck Out Tongue Winking Eye

# 68
  • България
  • Мнения: 3 621
Кристи,мятай питката Simple Smile
Макси, ти за кога чакаш още!
Фокси, избиха ли ви кучешките и кога?
Аз както споменах преди време, на моите момичета по четири кътника избиха едновременно!!!Рев,тръшкане, Т, болни бяха горките -ту едната,ту другата.
Теодора няколко дни поддържаше 39.0.Такова чудо не ми се беше случвало.От нищо да не спада.Правехме хладки вани, спада и след малко пак!
Вече сме добре!!!
Сега май кучешките трябва да чакаме.Та затова питам!

# 69
  • Мнения: 3 191
Кристи - аз знам, че като се пусне детето първият път се прави „скрита питка”- содена и намазана с мед и се раздава на съседите. Като проходи стабилно се прави прощапулник. Моето момче направи първите си самостоятелни крачки на 31.03.2017. После по стечение на обстоятелствата направо прощапулник направих на 26.05.2017.

Ирен- някъде към средата на август му побеляха венците. Тръгнаха четирите наведнъж. Към момента всичките са наполовина израстнали. Не е вдигал Т, но той по принцип не вдига Т, дори когато е болен. Откакто са тръгнали да растат, 2 вечери съм давала Панадол по 2,5мл за болката, че много плачеше насън.

# 70
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Кристи, честити ходещи крачета. На много касиви места дя го отведът. Wink

Горките деца Sad тия зъби са егати мъчението.
Ние кьорав зъб нямаме, но са побелели и е кисел нощем Sad

# 71
  • Мнения: 2 615
Ооох, не ми говорете за зъби, ставаме по 200 пъти през ноща Sad.
Честито на бабата, да е живо и здраво бебчето!
Кристи, и тук да ви честитя ходещите крачета.

# 72
  • Мнения: 19 689
Уф, а ако пропусна питката? Rolling Eyes Хич ме няма по тези обичаи Embarassed

# 73
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
[
Уф, а ако пропусна питката? Rolling Eyes Хич ме няма по тези обичаи Embarassed
Поръчай я в някоя пекарна, правят ги даже с крачета отгоре Wink

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Кристи, честити ти ходещи крачета, много бързо да ги гониш скоро bouquet Wink
що да не пропуснеш питката, кое те задължава, аз по принцип също не съм по спазване на традиции и тем подобни, почти нищо не съм правила, нито успях на 40я ден да отида на църква, нито много други неща, за тоя прощъпулник само се вдъхнових, то пък едното дете беше болно, а аз изчаквах и брат му да проходи, та да им го направя заедно, накрая поръчах едни смотани супер скъпи питки от близка пекарна, че и на двамата взех, а си ги ядохе сами и с баща им направихме прощъпулник, не сме канили никого Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт