Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 37 - есенна :)

  • 51 028
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 39 318
О вярно бре .Стечо, дет сероди рано рано и той става на три. Жив и здрав да е.

# 751
  • гр.София
  • Мнения: 1 631
Сигме, честит рожден ден🎂
Кой е Стефчо?

Аз да се оплача...Трябваше да занесем урина за изследване на Алекс, след като навърши годинка. Успяхме от шестия път!!! Този колектор все се измъкваше и беше опикан отвън, а вътре нищо😂 Както и да е, от шестия опит имахме попадение. Занесихме я за изследване и трябваше да му вземат кръв за ПКК. Една възрастна лаборантка го боцна, той естествено заплака малко, но тя беше много доволна, че бързо напълни контейнерчето. Разтръска го и явно не го беше затворила добре и всичката кръв се изплиска навън: по престилката, пода, бюрото...навсякъде. Тя се затюхка и тъкмо малкия се беше успокоил пак тръгна да му взима кръв😞 Звъня днес за резултатите и неприятно ме изненадаха, че изследването трябвало да се повтори. Утре пак ще го боцкат миличкия

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Сигма, честит рожден ден newsm67 здраве, любов и много късмет bouquet
Честит рожден ден на Стефчо, да е здрав и усмихнат newsm59
Мими- Деми, много неприятно най-вече за детето ooooh!

# 753
  • Мнения: 7 488
Сигме ЧРД, от здраве да не се отървеш, и много успехи на любовния фронт  newsm59 bigdance2 newsm67 ura

Аз пък от първия път съм вземала пишу, някой ме беше посъветвал преди да ги нахраня да сложа колектора, млякото и след половин час има резултат. А тая несретница лаборантка, да я убиеш малко и е. Не стига, че ги мъчат децата, ами да са малко по-внимателни с тях, да си извади ръцете от четирибуквието. Ако на мен ми спретнат такъв номер, направо ще я попилея. В болницата нали отказах венозна кръв на малкия, взеха да ми размахват бумаги че съм отказала. След половин час ме пратиха в лабораторията от пръста му взеха, не можело а ти давидиш, най обичам да ме заплашват  hahaha

Честит РД на Стефчо, да е здрав и все така борбен  bouquet nbirthday Tada newsm67

# 754
  • Мнения: 13 933
Честити рождени дни на Сигмето и Стефчо, здраве най-вече им пожелавам Hug

# 755
  • Мнения: 2 263
Живи и здрави рождениците!
Я кажете има ли смисъл да купувам бънджи? Като четох, че ги отричат с проходилката бях решила да не взимам. Сега, около мен всички майки си слагат децата в проходилка и понеже бебка изостава със седенето направо се чудя. Обаче ако взимам май ще е бънджи.

# 756
  • Мнения: 13 933
Ние взехме бънджи под наем (настолно), ползвахме го три месеца, че децата много го харесаха. Проходиха без проходилки.

# 757
  • Мнения: 19 689
Джаско, какво значи изостава със седенето? Всички деца са различни, няма норма за изпълнение там. Аз взех проходилка, защото баща му го сложи на майтап в магазина, докато аз гледах нещо друго, пък на малкият взе, че много му хареса. После за 2-3 месеца ми осигуряваше спокойствие за поне 40 минути на ден Mr. Green Бънджи не съм купувала.

# 758
  • Мнения: 3 191
Джаско -я кажи за това наемане на бънджи, че точно вчера една другарка ми звъня да пита дали имам такова. Аз не съм купувала, стоеше си прав в проходилката и се забавляваше, но вече беше около 9-10 месечен, а нейното е на 7 месеца.

Честит празник на рожденниците!

Не съм писала тия дни, разчекнала съм се на 1000. Тичам за документи за строежа, отделно НАП, банки и фирми....
Съботно-неделно бяхме с ММ гарнизонка, че майка ми си беше тук, та гледа два дни малкия, ние отидохме на почивка. Сега обаче ми излиза през носа....

# 759
  • Мнения: 2 263
Знам, че няма норма. Обаче знаеш как е все човек да го мисли. Ние сме на 7 1/2 и не знае проходилката за какво е. Фокси Амини да каже за наемането.

# 760
  • Мнения: 19 689
Моят пропълзя преди да седне. А проходилката може изобщо да не стане интересна. Иначе за мисленето знам как е, същата съм и аз Joy

# 761
  • Мнения: 13 933
Бебенаем се казва фирмата, не сме имали проблем.

# 762
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Момичета,бебо е на 4 м,от неделя се опитва да се обърне по корем,но е с голям рев,а от вчера оставя ли го легнал и започва страшен рев,пак опити да се обърне.Иска само на ръце,а до миналата седмица нямаше поблем заспи ли да го оставя в кошарата и поне 1час си спи.На АМ е-Аптамил АР ,яде през 3 часа по около 170мл(150мл вода). Какво да правя?

# 763
  • Мнения: 5 894
oesi, ами радвай се, че до сега е било по-леко Rolling Eyes Това в кръга на шегата, да не ми се обидиш. Моята госпожица от триседмична възраст само реве.

Скрит текст:
Да допълня списъка - утре ще има и -20% във Вис Виталис, но на определи стоки. На baby.bg също ще има намаления. Там имаше някакво абониране за бюлетин.
Забелязвам, че Комсед напоследък правят доста често намаления. Само преди две седмици имаха пак 30% на всичко. Случайно бях в магазина и ми казаха. Месец преди това пак имаше някакво около 20%
от една реклама, която излизаше във фб. Като цяло, ако пазарувате от там им следете сайта и по-скоро фб страницата, защото там качват всичко като инфо.
Фокси, ако не се лъжа твоят малчо имаше уникалната количка. Обаче май вече не сте единствени Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 16 ное 2017, 14:33 от 💎Bling-a-ling💎

# 764
  • Мнения: 19 689
Момичета,бебо е на 4 м,от неделя се опитва да се обърне по корем,но е с голям рев,а от вчера оставя ли го легнал и започва страшен рев,пак опити да се обърне.Иска само на ръце,а до миналата седмица нямаше поблем заспи ли да го оставя в кошарата и поне 1час си спи.На АМ е-Аптамил АР ,яде през 3 часа по около 170мл(150мл вода). Какво да правя?
С кое какво да правиш? Simple Smile Имат си по-ревливи периоди, особено, ако се опитват да направят нещо ново (в случая да се обърне). Ако АМ му е малко, увеличи дозата, без да слушаш педиатрите какво обясняват относно грамаж по месеци Crazy

Аз приключих с шопинга до лятото. Днес му пристигнаха дрехите и обувките за сняг, та сега чакаме студа Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт