подсечено му е дупето с какво да го мажа?

  • 3 175
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • ГО
  • Мнения: 3 955
На нас ни помогна само кремче забъркано в аптеката.Педиатърката изписва рецепта и така.Ползвала съм какво ли не и нищо освен този крем не ни помогна.Смених и памперсите.Сега ползвам на Хъджис антибактериални.

# 16
  • Мнения: 554
Кремчето за подсичане на Мустела е вълшебно, много помага и също мисля, че трябва да не ползваш Памперс. Те съдържат алое вера, което спарва дупетата на бебетата. Пробвай с други памперси-либеро или хъджис.

# 17
  • Мнения: 175
И на моето слъце му се беше подсекло много жестоко дупето, но с Клоран се оправи.

# 18
  • Мнения: 1 883
Кремчето за подсичане на Мустела е вълшебно, много помага и също мисля, че трябва да не ползваш Памперс. Те съдържат алое вера, което спарва дупетата на бебетата. Пробвай с други памперси-либеро или хъджис.


 Peace

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ние правехме кремче от дефламол, цинкова маз и зехтин и помага. Трябва и кожата да се оставя да диша при смяна на памперс, да не се слага пампа на влажно дупе и да не се мие много и особено със сапун.

# 20
  • Мнения: 307
http://www.biberonbg.com/mustela/products/dermo.htm
Препоръчвам ти кремчетата на Мустела.

# 21
  • Мнения: 2 040
... мисля, че трябва да не ползваш Памперс. Те съдържат алое вера, което спарва дупетата на бебетата ..

Не ми е и хрумнало на мен, че в Памперс може да е проблема ... нито пък да сменя марката ..  Thinking
Ако се случи отново, ще взема пробвам нещо друго ...  Peace

# 22
  • Мнения: 4 668
В момента имаме проблем с дупето на малкия , имаше разстройство 2-3 дни и беше тръгнал да се подсича . Педиатърът ми каза да го мажа с Клотримазол , защото така се предотвратява възникналата гъбична инфекция , а също така  взех и Мустела Stelactiv- това е за вече подсечено дупе . Трябва да ти кажа , че след 2 намазвания се оправи !

# 23
  • Мнения: 89
при нас нямаше ефект нито бебе тан, нито бочко. с крем унимертан буквално за два дни дупато се оправи, а беше станало почти на рани. и аз мисля, че бе от памперса

# 24
  • Мнения: 5 299
Мазала съм с какво ли не. От както ми забъркаха в аптеката, съм най_доволна.

# 25
  • Мнения: 468
В началото докато е по - сериозен проблема е добре да се ползва лекарствен продукт, не козметичен. Тридерм е добър варинт. И да "киснете" дупето в смрадлика при всяка смяна на памперса. Препоръчвам ти Хъджис.

# 26
  • Мнения: 522
Наистина кремчето от аптеката е най- ефикасно.Също можеш да пробваш и пудричка да слагаш малко.

# 27
  • Мнения: 5 140
И аз те съветвам да си вземеш крем Baby Tan ( бяла с червено туба, отгоре пише и на арабски).

И аз съм за "Бейби тан", струва 1.20 лв., фантастичен е.
И мий веднъж на ден, през останалото време с кърпи, защото от водата раната се задълбочава.

Поне при нас това помогна, успех! Hug

Напълно подкрепям Никол.

# 28
  • Мнения: 577
и бейби тана става,но и има едно лекарство Пиоктанин-лилаво и много цапа,но много помага.Струва 60-70 ст.в аптеката

# 29
  • Мнения: 670
Това е крема с ланолин.

Общи условия

Активация на акаунт