НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ *ADINI SEN KOY* С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ - STARTV - ТЕМА 3

  • 87 135
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 6 503
А сега... с този фрагман и думите в него ясно ни показаха (  Wink за тези, които се чудеха на поведението на Зехра) и защо не допуска Йомер близо до себе си, та ... ето как реагира Салим на новината за брака...  ooooh!
Ако и мен слагаш сред "тези", аз нали обещах да си взема назад някое изречение. Grinning
Но мен тази въздържаност на Зехра не ме учудваше, тя е разбираема и без фрагмана. А другото не само "тези", а и Йомер го разбра: защо мисълта да съобщи новината за брака направо поболяваше Зехра, и защо отлагаше този момент.

Танче  Wink никой и никъде не причислявам, всеки сам си избира мястото  Simple Smile

Аз просто обобщих, защото точно Зехра не бих упрекнала в дърпане, ама... ако пък Йомер я беше приласкал повече в някой момент, вместо да посяга да целува или да я стряска с хотелски стаи, почти съм сигурна и че нашето момиче не би се отдръпнало и щеше да се сгуши в него, така както го правеше и преди разбере, че се обичат.  Peace



# 46
  • Мнения: 3 436
Танче, Wink никой и никъде не причислявам, всеки сам си избира мястото.  Simple Smile

Аз просто обобщих ...
Айде сега, да не сме на фронта. Grinning
Разбрах, че обобщи, беше закачка (все забравям да уточнявам това за по-сериозните).

Дайче, споделям повечето гледни точки в поста ти, някои от които изразих в предходни постове в по-съкратен вариант. Но специално искам да се присъединя към това:

Спирам дотук и благодаря на всички в темата за споделените мнения ...  дори и да са съвсем противоположни на моите,  Wink  ми харесва, че ги има и ...  темата е много жива , thumbsup  за което отново благодаря.  bouquet  

# 47
  • Мнения: 28 197
Благодаря за превода! bouquet
Някой да е очаквал, че този фанатик, баща й ще разбере и ще се зарадва?



Разговорът в дома на Зехра, между Салим и Шюкран, продължи и след нейното излизане. Не ни показаха тази част и едва ли ще го направят. Но допускам, че Шюкран е имала съгласието на Салим. Защото прекъснаха разговора им точно когато тя започна да казва кого конкретно има предвид. Защо започнаха да използват такива похвати, не зная, но не ми харесват. Може би защото епизодите вече са по - кратки.

dai4e Hug bouquet вярно си писала за Шюкран - тази от новия сезон все едно е с раздвоена самоличност. До сега, преди да забърка кашата с Джемил, помощта й беше винаги на място и на време. И с написаното за образа на Зехра съм съгласна, направиха я да се държи като монахиня.

Katya_I, Сабах и Зехра са съученички и приятелки от детинство, но явно са прекъснали връзката след заминаването на Сабах и семейството й. Сега, като няма къде да живее, отново ще се намерят.

Ninka, Зехра на каквото и да направи Йомер, той остана единственият й близък човек / Ясемин вече е само телефонен образ /.

Съгласна съм с Pro за написаното за Салим. Но вече няколко пъти споделих - прекалил е с високия пиедестал, на който е сложил жив човек. Без да мисли в какви ситуации ще го постави животът. И това, за което сега се тръшка, спаси неговия живот.

Цвети, Салим и сега няма да повярва, че Зехра е била омъжена само на хартия. В неговата чугунена глава трудно ще проникне друго. Зехра за нищо не му чупила хатъра. За толкова други неща е примирен, та му е останал единия хатър. Е, вече е счупен. Хипотеза - ако преди операцията Зехра беше го попитала - "да сключа ли този договор, за да живееш", той какво щеше да отговори.

Виждам от клипчето със субтитри, че го обявиха за мъртъв. Сигурно ще се крие - да изтормози Зехра до край. Голям егоист и комплексар. Banghead

Вили bouquet благодаря, че публикува и преведените епизоди!
На екипа - за превода и субтитрите, много благодаря! bouquet

Йомер нямаше нужда да ходи при Салим, за да разбере страховете на Зехра. Като човек, свикнал да решава, а не да отлага решенията на проблемите, знае, че отлагането води до по - големи проблеми. Каза го и на нея - ще стане още по - лошо.
Вижте какво се случи с Джемил, след като Зехра, вместо да резне мераците на леля си Шюкран, й каза - "да, ще дойда, ще говорим, мънмънмън." И настана бъркотия, от която тя най - много страда. Защото лелята прие отговора й за съгласие. След това, когато бяха на брега с Йомер и Шюкран отново звънна, ясно й отговори, че не иска да се запознава. Къде изчезна решителността, с която подписа договора. Надяваше се Аллах да й помогне, чудо да стане. Ами стана, баща й изчезна. Като Севим. И това е решение на проблема, но без Салим сериалът ще свърши.

Цвети, аз не разбрах - каква е разликата между тяхната стая и хотелската. Беше много смешно да подчертаят - насаме, само двамата Joy Joy Те всяка нощ, преди да легнат, се заключват. rotfImao rotfImbo

Изглеждаха спокойни и доволни, даже щастливи.



Тези от вас, които влизат в темата през старата версия, отново могат да гледат приказната сцена от първи епизод. Grinning Аз го правя често, особено когато видя Йомер да ходи като буреносен облак Laughing Laughing
 Разбрах, че опцията видео на корицата ще се добави и в новата версия.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Танче, Wink никой и никъде не причислявам, всеки сам си избира мястото.  Simple Smile

Аз просто обобщих ...
Айде сега, да не сме на фронта. Grinning
Разбрах, че обобщи, беше закачка (все забравям да уточнявам това за по-сериозните).

Дайче, споделям повечето гледни точки в поста ти, някои от които изразих в предходни постове в по-съкратен вариант. Но специално искам да се присъединя към това:

Спирам дотук и благодаря на всички в темата за споделените мнения ...  дори и да са съвсем противоположни на моите,  Wink  ми харесва, че ги има и ...  темата е много жива , thumbsup  за което отново благодаря.  bouquet  

 newsm10 smile3503 smile3521

И аз да се присъединя към това и...  hahaha да напомня само на ''по-сериозните'' ( към които никога не съм била и няма как да бъде де  Wink) - аз обичам да ползвам емотикони, заради които и най-вече си стоя на старата версия, та... да не би да остана недоразбрана в някоя ситуация и занапред.
Тук в тази тема сме събрали хора, пишещи в различни теми от дълго време, имаме си някакви навици и закачки от там, а те не навсякъде са еднакви, та... надявам се да се научим наистина да контактуваме без да се налага допълнително да се уточняваме.  Peace

Уточнението е  Simple Smile и за новите, не свикнали на форумно общуване участници - тук всички четем и... между редовете, особено, ако има и емотикони  Wink - нещата не винаги трябва да се приемат буквално.  Peace

Всичко е въпрос на време - ще свикнем една с друга и ще се разбираме лесно  Peace



Интересна постановка на на три различни зад кадрови снимки от официалната страница  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3 436
Йомер нямаше нужда да ходи при Салим, за да разбере страховете на Зехра. Като човек, свикнал да решава, а не да отлага решенията на проблемите, знае, че отлагането води до по - големи проблеми. Каза го и на нея - ще стане още по - лошо.
Само да уточня, в случай че това в червеното е косвен отговор на едно изречение в мой пост 44. Имах предвид сърдечния пристъп на Салим. Да си припомним припадъка на Айше, за който в първия момент Йомер упрекна Зехра. И да повторя последното изречение от същия ми пост: "Но добре, че Йомер ускори нещата с цената на пристъпа на "баба". Peace

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 02:31 от Tania M.

# 50
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Лу, стана ми смешно с въпроса - каква е разликата между спалнята в конака и хотелската стая?  Joy Joy Joy

Ами... Wink явно да докарат стрес на Зехра с натъртването къде и какво я чака, щото явно у дома  hahaha не е застрашена хич  Joy Joy Joy

За обявяване на бащата за мъртъв, аз смятам , че е просто недоразумение - виждат празно легло и питат къде е пациента, а той - починал, но... дали става дума точно за този пациент е друг въпрос, а и съм виждала и в други филми подобни сценки.  Peace

Иначе вярно е, истината не трябва да се отлага - така само се влошават нещата, виждаме го.  Peace

Салим сега няма да иска изобщо да изслуша Зехра, каквото и да иска да му обясни, но... някой друг може и да успее да му налее акъл, та... да видим как ще завърши тази буря, какво са ни съчинили.  Peace



# 51
  • Мнения: 3 483
Вай беее... Ама че фрагман. Ами ако наистина Селим е починал?!! Ей тогава започва новата студена война.  Laughing

# 52
  • Мнения: 3 436
Залагам 5 лева, че трупът не е на Салим.  Grinning

# 53
  • Мнения: 7 918
Брей, момичета, много сте активни днес.
А аз още не съм гледала епизода, а има и фрагман, и подсказка.
Ама съм ви изчела и вече съм подготвена за някои работи.
Хайде задействам се и после ще дойда хем с мнение по всички въпроси, хем с боядисана коса.  Simple Smile

ЛУЧИ,  хиляди благодарности за новата тема!! bouquet bouquet

# 54
  • Мнения: 3 483
Ами ... аз не съм по залаганията, ама си мисля, че ако искат да ни спретнат нова серия интриги, логично е Селим да го няма. Ще се завихрят сцени на вини, гонитби... Освен това, ще се прекъсне единствената нишка към въпроса, чия дъщеря е Зехра, та да дойдат нови герои, случайности и изненади. Иначе, ако е жив и са сбъркали трупа, Селим ще се предаде за 4-5 серии пред любовта и ... какво ще гледаме?  Laughing

# 55
  • Мнения: 3 436
Едното не противоречи на другото. То пак може да го няма ... "живият труп".  Grinning
Ще видим какви ще ги накъдрят новите СЦ.

# 56
  • Мнения: 28 197
Таня, започнах да пиша предния си пост веднага след като Лати постна превода. Няколко пъти прекъсвах, после четох новопоявилите се коментари и отново продължих да пиша... Сигурна съм, че нито една от нас, тук, не си представя по друг начин реакцията на Салим, освен припадък, сърдечна криза, високото кръвно и пр. Който и когато да беше съобщил на Салим за брака на Зехра - това щеше да се случи. Зехра на желае да причинява болка на никого, докато Йомер страда на първо място за Зехра. Как ще се оправя с Айше, нали и тя ще разбере, че Зехра има семейство #Crazy #Crazy и защо са го крили - да му мисли той. Mr. Green
Аз нищо не залагам, Салим е жив, покрил се е, за да е по - трагично за любимата му дъщеря. smile3511 Да я накаже, да ближе раните, които му се отварят при мисълта "какво ще каже махалата" и пр.
Кате, ако решат да занулят бащата на Зехра, това ще я убие.
Единственото, което в момента най - много гризе любопитството ми е - какво ще успее да каже Йомер, та тати го праща вън. smile3513
Цвети, забравям за емотиконите, когато пиша - въпрос на навик вероятно. newsm78

# 57
  • Мнения: 1 732
Лучи,благодаря за прекрсно оформената тема...Да си жива и здрава и все така да ни приютяваш..Хич не се кахари за нещата,които са станали не както ти ги искаш...Ние много ти благодарим и много си харесваме темата... Hug bouquet
   МНомичета,благодаря ви за поздравленията! Heart Eyes
Последните дни съм малко пасивна ,но се радвам на споделените от вас мнения,вълнения и относно сериите и за фрагмана и за героите..Та да си кажа и аз премълчаното тази седмица...Много ми дойде новата героиня...
 Според мен прекалиха с първоначалното и въвеждане..Има изгледи да станат интересни с Керем,но в тези серии ни беше скучна,безинтересна..
    Йомер и Зехра...слабостта ми...Не ми хареса начинът,по който Йомер се опитваше да приласкае Зехра,да покаже чувствата си...От опит знаем,че това не става с тресене ,айде докосване да е по раменете,а с гушкане..И погледите,не са такива ,каквито искаме..В първия сезон с тях си говореха,с тях разбрахме ,че не са безразлични...Единственото ,което ме впечатли от нежността бе сцената с одеалото , когато я хвана за ръчичка на разходката по крайбрежната улица и когато я целуна ,макар и по челото след банята,абе ,когато и взе банята.. Simple Smile.. Той пак нещо направи,а Зехра?Направо ни я връщат с поведение в началните серии..Еми,на мен това не ми харесва..

А Фрага?Разбира се,че не е и няма да умре баба Али...Някой трябва да му каже,че и той не е безгрешен...Защо толкова години крие за произхода на Зехра? Защо не каза какви ги забърка жена му с Йенер? В един момент,когато говореше с новото момиче си помислих,че може в някой момент от сериала,след като се отдръпне от Зехра ,това момиче да я "замести" ,да бъде до него...НО не бих искала...
Благодаря на момичетата за преведените серии от 1 сезон,2 сезон,фрагмани...Неуморни са...Стига засега...Приятна вечер..

# 58
  • Мнения: 3 436
 Grinning Пак да уточня, че моето залагане е "залагане".

Лучия, какво си представя всяка една от нас е едно, а екранните герои - друго. С различен аршин се мери (и по различен начин боли), когато истините засягат твоите близки, а не на някой друг. Затова припомних реакцията на Йомер при припадъка на Айше, както и спонтанния укор към Зехра (независимо че ситуциите са различни).

Аз се чудя докога Йомер смята да крие от фамилията си, че жена му "сирак" си има рода и таз рода няма ли да му пристъпи прага (хипотетично, де). Даже при обаждането на лекаря каза на Зехра, че Айше дори няма да узнае за заслугата на Зехра: "Това ще си остане между нас". Shocked Ама докога?

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 19:14 от Tania M.

# 59
  • Мнения: 1 732
Таня и аз се озадачих след това негово изказване..Не е ли време и Айше да узнае всичко?

Общи условия

Активация на акаунт