НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ *ADINI SEN KOY* С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ - STARTV - ТЕМА 3

  • 87 011
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 1 732
Изгледах серията и ...или посвикнах с това темпо или наистина има промяна,но ми хареса...
   И все пак въпроси има.. ThinkingДали Керем ще се окаже брат на Зехра?Дали Айше ще научи,но от фрага си направих извод,че май няма..Джеврието ще измисли нещо..
Иии..на мен ли ми се стори или Шюкрян ревнуваше от Джеврие..
newsm78
И ми харесаха погледите на нашите,особено в колата...а колко бяха мили с тази роза... Simple Smile Simple Smile

https://twitter.com/toprakkrall/status/923975367651741696

# 677
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Вили  Hug и на мен ми хареса серията  Peace

А пък харесва ми и начинът на заснемане, няма ги вече онези разкривени лица, заради грешно фокусиране или разполагане в пространството, сега се върнаха онези красиви Зехра и Омер, които така ми липсваха.

 








От видяното в последните две серии все повече идвам на акъл, че Керем ще излезе брат на Зехра.
Името на баща и ни е неизвестно, но... се знае, че е богат и се занимава с мътни сделки, та... след като видях реакцията на мафиотите, само като чуха името на този господин и как без да се опъват изпълниха заръчаното им от сина му... Нищо чудно да се окажат и рода със Зехра, като ги няма вече Хилми и Фикрет...

# 678
# 679
  • Мнения: 28 121
Добро утро!









https://vk.com/dizimaniaask?z=video-137006963_456239958%2F47b598 … l_wall_-137006963

Не зная дали точно Керем ще се окаже брат на Зехра, но другият - войникът, може да е син само на Севим и Салим да го е осиновил след като са се оженили.
Ясно е, че сватбата ще е за да ни покажат още роднини на Зехра. Всички в селото са й лели Rolling Eyes А след като се разбере, че каквото има Йомер, вече принадлежи и на Зехра, кой знае още колко нейни роднини ще се появят. Mr. Green

# 680
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Хубава да е съботата ни, въпреки мрачното и дъждовно време...

Нека запазим слънчевото си настроение от последните серии АСК и да продължим с мечти и новини до понеделник!  Peace



Колко се чудихме преди време, когато излезе тази снимка - в кадър ли ще е или не..., сега видяхме, че тези цветя си бяха част от серията и дори се сетих, че букета е този, с който Еркан предизвика голямо творене на колажи  Wink





# 681
# 682
  • Мнения: 1 732
https://twitter.com/toprakkrall/status/923975367651741696

Това е любимият ми момент от последната серия.. Heart Eyes Ако беше в друг ,вечерен сериал щеше да я целуне,но нали пък именно това ни плени в този ..че с погледи,докосвания ни показват за чувствата си...

Ако мога да ги разбера тези съседи...На сериите,които на нас не ни допаднаха рейтингът беше с почти 10 нагоре,а за вчерашната-обратно..Но както казва Цвети,може би е в резултат на натрупване..
Хубави почивни дни,АСК семейство!

# 683
  • Мнения: 347
Привет,АСК момичета!:hugs:
Още роднини на Зехра "изскачат"! И то май от типа на Севим....поне така ми се видя!Още една леля и то" любима" на всичкото отгоре,братовчедката Джанан май ще го играе "злобарка"! Пак си гадая,просто...Ще видим какво са намислили сценаристите!Май и тази петдневка ще я прекараме в махалата...
Приятна събота,момичета!


# 684
  • Мнения: 3 555
 wavey  Приятен съботен ден, АСК-и  wavey
 Rolling Eyes  Изгледах 25 еп. и с превода ... малко повече ми хареса  ooooh!  Споделям мнението ви за хубавата сцена със Зехра и Йомер в началото и тази след купуване на поканите за сватбата още повече ми хареса, на която я сложила видео в поста си  Лу   Hug  Peace
ooooh!  Но с последвало "загубване" на тези покани и смешното им търсене ...  Outta Joint  направо от загубеното екранно време ... съм Sick   Не са пък чак толкова ... оглупели Йомер и Зехра дори и  Heart Eyes   да губят време с търсене по всички чекмеджета и рафтчета, че и в колата на задната седалка този плик ...  И най-вече Йомер  Peace  който едва ли е забравил как намери "загубения" пръстен в 1 сезон и не би изключил ....  и Асия от "заподозрените"  Stop  Още повече и след като в конака се разхождат числом и словом 5 обитатели   Crossing Arms  Айше-то с Нихат и Асия, Хедие-то и Джевриенцето  Crossing Arms  освен него и Зехра отвреме-навреме ...   hahaha  

Лу   Hug   Peace

Не зная дали точно Керем ще се окаже брат на Зехра, но другият - войникът, може да е син само на Севим и Салим да го е осиновил след като са се оженили.
Ясно е, че сватбата ще е за да ни покажат още роднини на Зехра. Всички в селото са й лели Rolling Eyes А след като се разбере, че каквото има Йомер, вече принадлежи и на Зехра, кой знае още колко нейни роднини ще се появят. Mr. Green
Rolling Eyes   Тази Джанан от фрагмана не знам каква роднина ще е на Зехра  #Crazy на първо гледане ми е "новата" Севим   hahaha  та може да е и от нейния род   Naughty  Ако и "брата" е само син на Севим  Thinking  може да си имаме достоен заместител на Алев ...  след 2-та сватба  Outta Joint ...  Tired

Лу   Hug и за рейтинга   bouquet
smihesorry ... има и други недоволни от 205 епизод ... затова и 3-ките изчезнаха  ooooh!  По тази причина тази сутрин си изгледах отново 25 еп.от 1 сезон  ...   smile3505 и дано в тези два дни без нов епизод и СЦ направят същото   newsm17


Нинка   Hug    Вили    Hug

# 685
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Момичета, аз не се притеснявам от този спад в рейтинга, защото... сериалът ни се излъчва в такъв час, че е напълно възможно в хубавата петъчна вечер много хора да са навън - на разходка или вечеря... събота е ден за почивка и... да са изпуснали, могат по-късно да наваксат с епизода  Wink



Зрители се печелят лесно с тези двамата красавци и ако занапред продължават с повече техни моменти пак ще си минем тройката  Wink



Вижте какъв странен колаж срещнах  Shocked - този мафиот нали омекна, а сега... бой ли ще яде, че така го разкрасяват?  newsm78 А може пък да е друга роля?  newsm78

# 686
  • Мнения: 347
Привет!
Не,че нещо ново ще кажа,ама пак да се отбия!
Вили,:hugs:двете стринки Шукрян и Джеврие наистина малко са в надпревара за по-добра уредничка на сватбата,много са забавни!

Цвети,:hugs: и аз не се притеснявам особено за рейтинга.Пък и доста серии напред има заснети,така че...
И за този образ,също се чудихме ,като видяхме снимка с букета,дали няма да е кандидат на Зехра,пък то ...за госпожа Сабах били китките:stuck_out_tongue_winking_eye:

Лу,:hugs:Дайче:hugs:

# 687
  • Мнения: 28 121


Искам да сменят прическата на Зехра. Тази зализаната зад ушите толкова ме дразни, че едва се сдържам да не протегна ръка и да я разроша Joy Joy







Оригиналната рокля без буфанчетата на раменете Mr. Green Вили Hug, това във връзка с рейтинга, шалварите и неразбирането на съседите Joy



Ако Цвети Hug не беше показала сценаристите, още щях да си ги представям като неуспели кандидат студенти. Сега обаче какво да си мисля за тези на снимката, освен че са хванати от улицата безработни.

dai4e Hug е писала за издирването на поканата - в шкафа със завивките, под чаршафите в леглото... безумно. Може да са си мислели, че ще е смешно, но чувството им за хумор / не само в тази сцена, а в целия втори сезон / е никакво. Доколкото съм гледала в началото Керем и Сабах - и там същото, скука и досада.
И коментарите в мрежата в 18 ч. са по - нисък процент от тези в 16 ч. / за сериал на същата телевизия /



Аз също съм изкушена от идеята Айше да научи истината. Но в колебанието си не успях да стигна до категорично "за". Не зная дали ако съм аз, ще успея да проявя разбиране за едногодишния театър, организиран от брат ми, с участието на жена, която чувствам като най - близка приятелка. Мотивите на Йомер като брат са ясни, на Зехра като дъщеря, която спасява баща си - също, но искреността в приятелството ще е подложена на голямо съмнение. Игра, роли... ден след ден, месеци, вече повече от година. Айше е много лесно ранима и сигурно ще се почувства изиграна. Не искам да съм права, единствено радостта, че брат ѝ и Зехра излизат от играта с истински брак и голяма любов, може да е утеха. Нали в крайна сметка Айше ги събра за по - малко от минута. Grinning



Нинка Hug аз не разбрах Джеврие защо занесе тези неща в дома на Салим. Ако е някакъв чеиз на Зехра, можеха двете с Шюкран да се уговорят какво да приготвят, за да не изглежда така явно участието на родАта на зетя в нещо, което семейството на Зехра ще ѝ даде.
Но добре им каза, че Йомер бърза и за седмица би искал всичко да приключи. Laughing hahaha Ако остане на тях, ще се мотаят поне още месец. ooooh!







Хареса ми разговора между Салим и Хатидже по телефона. Казаха каквото трябва. yes Но най - важното - не изказаха никакви съмнения по отношение на Йомер. Wink

Благодаря на екипа за превода и субтитрите на поредния епизод! bouquet

# 688
  • Мнения: 1 732
https://www.instagram.com/p/Bay9F65nLsd/?taken-by=zehraxomer
Забравила съм какво говореха,но да си го спомним това от миналото.....сега ми излезе..явно  Еркан има чувство за хумор,а колко са мили и весели..
Лучи, и аз искам да сменят малко прическата на Зехра ..може би ще го напрвят като стане г-жа официално,всъщност тя пак си е официално,но за едното семейство....
  Колкото до това как ще риагира Айше като научи за тази благородна лъжа,защото няма как да не научи,дали сега,дали по-късно...трудно предвидимо е,не,не от нас,а от сценаристите...
  

# 689
  • Мнения: 347
Привет!
Загледах се в снимки и любими моменти/АСК/ и сега виждам че сте писали...
Лу,Вили това за прическата на Зехра,отдавна се каня да го пиша.Незнам защо го правят!Хазал има прекрасна коса!
В миналия сезон/сериал косата и беше по хубава,за дрехите да не говоря...Ние имаме критики още от преди,ама сега пък...
За "чеиза" и аз не разбрах каква беше логиката да се носи в къщата на Зехра,даже като даваха точно тази сцена във фрага си помислих,че Шукрян ги е приготвила тези неща за Зехра,но...както почти винаги няма логическа връзка тука!Ама то само това да е!
Търсенето на поканата явно трябваше да бъде смешно,и то беше,ама по друг начин,жалко смешно...Смешен опит ...
Пак критики,ама това е положението!
Като видях снимката на екипа сценаристи,качена от Цвети,ми се изясниха някои неща.Сега ако видя снимка на екипа стилисти,може да ми стане ясно защо така изглежа Зехра!:stuck_out_tongue_winking_eye:
Вили,дано да си права и когато най - после се върне в конака, Зехра да изглежда по-добре,ама лично аз не съм много убедена!
Явно не им се дават пари за дрехи,ама поне за прическа и грим....
На годежа,т.е.на на полугодежа беше по-добре...

Ама снощи с жълтата рокля,извинявам се, направо ми простееше!А доколкото си спомням има и още една подобна,светлосиня ,май беше с дантелки на ръкавите,напомня за униформа на слугиня.Чудо!!!Предстои да я видим с нея,сигурно ще я облекат с нея,като се върне в  конака!

Иска ми се и Сабах да започне да се държи малко по-уравновесено,след като стана ясно че се налага да ги гледаме през повечето време!




Общи условия

Активация на акаунт