Лакове за нокти - 114

  • 69 621
  • 738
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 478
Да, точно така. Магнитни са, но май  "шарката" зависи от самия магнит. Българските, които съм виждала на ГР са с едни ефекти на чертички и зиг-заг и не знам още какво... Та, не ми харесват, де. Smiley Или пък, ако се купи само обикновен магнит... Или да си купя на ГР и да  пробвам с някой от тези, които са ни на хладилника?Smile

# 451
  • Мнения: 5 112
И аз много искам котешко око, кажи око стане Wink

# 452
  • София
  • Мнения: 722
Аз пък имам магнит, но нямам лак 😃.

# 453
# 454
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ехаааа, Бубе, уникален! Ваденки те са невероятни!

# 455
  • Мнения: 5 112
Ооох, Бубе, не си честна Heart Eyes

# 456
  • Мнения: 13 082
Арабеск, пиши ми лично като проучиш как стои въпроса с доставката. Нито имам магнит, нито знам как се използва, но ще се науча в името на красотата. 😁 Всъщност преди много години когато бяха излезли магнитните лакове си бях купила един, но май го сложих само веднъж, нещо не ми допадаше шарката.
Бубе, уникално! А ваденките ми остават в сърцето завинаги! ❤ А кой е лака?

# 457
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Бубе`, супер е. Hug И аз да питам кой е лака?

# 458
  • София
  • Мнения: 589
Благодаря на всички. Лака е ГР Рич Колор 101.

# 459
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
За магнитите аз имам освен на гр и един италиански  и той е на чертички. Такъв магнит не съм виждала да прави като тези котешко око.

# 460
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
Сега ще ме карате да се ровя за инфо как се прави това котешко око и от какво зависи - от лака или от магнита (би трябвало да е от магнитите все пак!)... имам и аз 1 бр мини магнитен лак на Pupa с нелош цвят Wink

Аха... "special magnetic plate" - kakво правехме преди гугъл!?!

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 15:30 от Agent Provocateur

# 461
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
В магазини Мория всички лакове Opi са на 50%. Има няколко от руската и DS серия.

# 462
  • София
  • Мнения: 22 742
В магазини Мория всички лакове Opi са на 50%. Има няколко от руската и DS серия.


 Peace Благодаря за информацията! bouquet Докога е валидно намалението?  Simple Smile

# 463
  • Мнения: 17 546
От магнита зависи, разбира се! Имах такъв, който правеше черти и такъв, който правеше звезда.
Ето кратко инфо
Скрит текст:
Магнитни лакове: какъв е техният принцип?

Тези лакове съдържат мънички метални частички, които при взаимодействие със специални магнитни форми създават рисунки. Тъй като всички метални частички не успяват да се съберат в плоски ленти, изображенията стават обемни и се постига истински 3D ефект.


Как правилно да ги нанасяте и кои фирми ги произвеждат?

Тези лакове за нокти се продават в комплект със споменатите магнитни форми, така че на щастливата притежателка на подобен разкрасяващ комплект не са ѝ необходими никакви допълнителни приспособления. Достатъчно е да отдели малко време, за да създаде маникюр, на който ще ѝ завидят и познати, и колежки. С магнитните лакове за нокти, можете да направите, както празнична декорация, така и по-ежедневна - всичко зависи от това какъв цвят ще подберете...


И така... ще Ви трябват:

* магнитен лак за нокти
* основа
* лакочистител, без ацетон
* козметична гъбка

Как да се лакирате:

1. Почистете добре повърхността на ноктите. За целта нанесете на гъбката малко ацетон и обтрийте всеки нокът (дори и да не сте били лакирани преди това).

2. Нанесете основа. Това е необходимо, за да предотвратите ноктите от въздействието на агресивните компоненти, които се съдържат в лаковете; да избегнете нежеланото пигментиране и да удължите живота на Вашия маникюр.

3. След изсъхването на основата, нанесете върху ноктите 1 или 2 слоя магнитен лак.

4. Не чакайте лакът да изсъхне (това е важно!) и поднесете към нокътя магнитната форма. Трябва да я държите максимално близо до повърхността, но без да докосвате ноктите, за да не размажете лака.

5. След 10-20 секунди отстранете магнитната форма.
* Най-добре е първо да потренирате върху един нокът, за да установите колко е нужно за създаването на идеална декорация.

6. Изчакайте лакът да изсъхне. Не се налага да нанасяте заздравител или топ лак.

Ако възприемате по-добре видео инструкциите, Ви препоръчваме да изгледате клипчето от Dance Legend:
https://youtu.be/KRoVAnS-BxA

Важно:
Преди да пристъпите към лакирането обезателно прочетете инструкцията на опаковката: всяка марка може да има свои тънкости и съвети.

Някои от фирмите, които произвеждат магнитни лакове:
Dance legend magnetic, Magnet Planet Nails, Magnetic Attraction от Nails inc., Magnetic Collection от Limoni, Magnetic Nail Art Kit от Pupa, LCN Magnetic Nail Polish, Golden Rose Magnetic и други.

# 464
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
В магазини Мория всички лакове Opi са на 50%. Има няколко от руската и DS серия.


 Peace Благодаря за информацията! bouquet Докога е валидно намалението?  Simple Smile
До изчерпване.  Спират да ги продават.  Всъщност са само в магазина до Славейков

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 15:39 от Рапунцел.

Общи условия

Активация на акаунт