Тема Незабравима (Unutulmaz) 257

  • 74 810
  • 758
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 394
Днес май някой имаше рожден ден?

# 211
  • Мнения: 570
Днес май някой имаше рожден ден?
newsm10 newsm10 newsm10 Има нова снимка от вчера в Инстаграм,но не мога да я кача,затова пускам стара,с пожелание да е здрав и щастлив,успехи в личен и дай Боже  и в професионален план.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 329
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm67 newsm38 txtloves
Да е жив, здрав, щастлив и успешен Серхо!
И, дай Боже, скоро да го видим в целия му блясък в нов качествен проект! newsm18

# 213
  • Мнения: 570
Пускана е сигурно,но....

# 214
  • София
  • Мнения: 1 394
Отбелязахме вчера Серхан, днес да се върнем към Йози и някои от вредните й навици.
https://www.blitz.bg/svyat/turskite-zheni-se-boryat-za-ravenstvo … i_news589429.html

# 215
# 216
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, приятели! Hug
А така- Йози поизпълнила гащите! babydust7 Радвам се, че е понапълняла, че в един миг беше само кокали, очи и зъби, чак плашещо слаба. Сега е позагладила косъма и аз лично я намирам за много по- привлекателна така. yes Въпреки любимите й ботушки тип валенки на краката! Като се почна от "Незабравима", че не ги сваля, само сменя модели. Grinning
Серхо се е сдобил с дом с невероятна гледка. thumbsup Той и други снимки имаше от дома си, че дори и клип. Наистина вълшебно място! И тоя впечатляващ мост! Rolling Eyes
Остава да разберем с какво, по дяволите, се занимава. Thinking Все с нещо трябва да си изкарва прехраната.  newsm78 Айде за Йози разбрахме, че чака подходящ проект и дано го дочака, че на феновете й нещо ни се поизчака чакалото! clock
Ама той- какво чака?!  dontknow Дали изобщо чака нещо или вече си е намерил полето за изява и каквото и да е то, ми се ще да го знам. Crossing Arms Че и за него ми се изчака чакалото. jump
 Въобще тия двамата си играят нещо с търпението на феновете си- би, не би, евентуално може би, ако изобщо и прочие подобни неясноти и мистерии. Crossing Arms Айде де! Снимайте! Пък дори да е проба-грешка! Само да е!  sohappy Само снимки вече не ми стигат!

# 217
# 218
  • София
  • Мнения: 1 394
Сега остава и с нова кола да се е сдобил Серхан, пестейки от помощи за безработни. Че с нещо вади пари, вади и нещо чака, чака, ама явно ще се наложи още да почакаме да видим как и какво точно.

# 219
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, приятели! Hug
Тоя нашият човек, Серхо де, ми се струва доста съмнителен вече- нов дом с невероятна локация, свръхскъпи возила, маркови дрешки и аксесоари, пътувания, очевидно пластики и козметики, все неща, искащи много пари и никакъв ясен източник на доход, поне всеизвестен! newsm78 Какви ги върши тоя човек?! Thinking Аз го чакам да снима, а той си живее живота в лукс... Whistling
Ей тъй ще си остана с чакането май! Crossing Arms Язък ми за барута! Grinning
Тъй и не се намери друг сериал, който така да ме заплени и обсеби, както стана с "Незабравима". Naughty А ми се ще, честно казано, да си харесам нещо, което да запълни мислите ми и обогати чувствата. Heart Eyes
Да живеят криминалетата- американски и френски! coolcool

# 220
  • София
  • Мнения: 1 394
Терзания

Във сини дънки бузи напращели
В звяр във синьо той върти волан
Случайно уж на маса се видели
На туй не вярвам веч, айде холан

Не мож събра ви гледка край Босфора
През своя всеки гледа лъскав джам
Кажете как я карате бе, хора
Въпроси имам аз да ви задам

Недейте баламосва ни със снимки
след първа сякаш бурна брачна нощ
Събрали сме се тука стари кримки
С картинки да залъжеш нас не мож

Ръка да видим искаме да стисне
под синьото индиго млада плът
Да чуем как копнеем глас да писне,
че ласките й идват малко кът

Да чуем как копнеем да застене
под мокрите тела един матрак
А после той да падне на колене...
Да видим всичко туй да има как

# 221
# 222
  • София
  • Мнения: 1 394
Хубава гледка - снимките от предния пост имам предвид. Спор няма. Вече май няма да има и по въпроса като колко са изостанали комшиите в някои отношения. Оказа се, че не били чак толкова, както може да се види. На моята сватба такива работи нямаше. Е, и 300 души не бях канил...

https://www.blitz.bg/svyat/tova-svatbeno-video-ot-turtsiya-s-edr … n_news591304.html

# 223
  • Мнения: 3 203
Нека Великденските празници бъдат изпълнени с радост и много щастливи изненади! Желая Ви много мир и надежда, сбъднати пролетни обещания и щастливи нови спомени! Нека този Великден бъде специален за Вас!

# 224

Общи условия

Активация на акаунт