Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 67 - октомври 2017

  • 99 418
  • 1 235
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 421
И аз мога да ви отърва от една, две ненужни раници на своге  Mr. Green

Къде мога да видя кога са във Варна тези промоутърки или вече съм изтървалаь?

# 706
  • Мнения: 36 906
И аз съм с смс от Спиди за понеделник - мислех, че е тениската, но съм записана и за мострите на Ла Рош. Не ми се вярва да ги пращат с куриер (да влизат в разход за такова нещо?), но знам ли?..

# 707
  • Мнения: 14 170
Леле, аз съвсем забравих, че имат игра при сметка над 25 лв. Тази на касата въобще не ме отрази, а аз съм забравила. А и от Свогето ми взеха бележката.

# 708
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Някой от Варна смята ли да пазари в Комсед? Давам ваучер за 5 лв. Май важи само за покупка на Лего

# 709
  • Мнения: 1 933
В нашия Кауфланд днес имаше промоутърки на Своге и си бяха тръгнали в 19:30ч. при положение, че трябва да стоят до 20ч. Много се ядосах. Ходих пазарувах, купих и шоколад естествено, те още на входа приканваха за играта, обаче на излизане в 19:30ч. вече ги нямаше. Имаха си награди нераздадени видях ги с очите си. Имаше и други хора като мен на изхода се ядосваха, че девойките ги няма.

# 710
  • София
  • Мнения: 930
Какво става с Якобса?
В общите условия пише "Печелившите ще бъдат обявявани на http://www.jacobs3in1.bg в рамките на 48 часа след края на всяка съответна седмица от промоцията.", но няма никакви печеливши.
И те ли няма да раздават награди, както вече се превърна в практика?

А спомняте ли си за томболата на Куинс, дето никой не намери магазин с тази томбола?
И какво стана с хубавите награди:
Видове награди:
• 800 бр. USB флаш памет Queen’s 8GB;
• 500 бр. възглавнички Queen’s;
• 200 бр. куфари Queen’s;
• 5 бр. ВАУЧЕРИ на стойност 195лв. за Уикенд за двама, които са издадени от туристическа агенция Бохемия ЕООД.*
Общо: 1505 награди

Къде ли отидоха?

# 711
  • Мнения: 2 583
Какво става с Якобса?
В общите условия пише "Печелившите ще бъдат обявявани на http://www.jacobs3in1.bg в рамките на 48 часа след края на всяка съответна седмица от промоцията.", но няма никакви печеливши.
И те ли няма да раздават награди, както вече се превърна в практика?

А спомняте ли си за томболата на Куинс, дето никой не намери магазин с тази томбола?
И какво стана с хубавите награди:
Видове награди:
• 800 бр. USB флаш памет Queen’s 8GB;
• 500 бр. възглавнички Queen’s;
• 200 бр. куфари Queen’s;
• 5 бр. ВАУЧЕРИ на стойност 195лв. за Уикенд за двама, които са издадени от туристическа агенция Бохемия ЕООД.*
Общо: 1505 награди

Къде ли отидоха?

https://www.jacobs3in1.bg/winners.php  - за първа седмица са дадени.
За втора седмица ще трябва да изчакаш до понеделник или вторник.
Натисни върху печеливши за периода.

# 712
  • Мнения: 1 709


А спомняте ли си за томболата на Куинс, дето никой не намери магазин с тази томбола?
И какво стана с хубавите награди:
Видове награди:
• 800 бр. USB флаш памет Queen’s 8GB;
• 500 бр. възглавнички Queen’s;
• 200 бр. куфари Queen’s;
• 5 бр. ВАУЧЕРИ на стойност 195лв. за Уикенд за двама, които са издадени от туристическа агенция Бохемия ЕООД.*
Общо: 1505 награди

Къде ли отидоха?


10. Тегленето на наградите ще бъде извършено в едномесечен срок от изтичане на срока на промоцията, а именно до 31.10.2017г. Тегленето ще бъде извършено на случаен принцип измежду всички участници в промоцията с надлежно надписани и пуснати касови бележки. Тегленето ще се извърши в офис на организатора от специално нзначена за целта 5-членна вътрешна комисия, като тегленето бъде надлежно документирано.
Кога и къде се обявяват печелившите?
13. Имената на всички печеливши ще бъдат публикувани след теглене на наградите на Facebook страницата на Queen’s - www.facebook.com/QueensBG/ .
14. За удобство на печелившите участници до 10 дни след провеждане на тегленето представител на Организатора ще се свърже с тях на предоставения телефонен номер за уточняване на начина на получаване на наградата. Всеки печеливш участник в тази промоция следва да получи наградата си в рамките на 20 работни дни, считано от датата на предоставяне на адресните си данни на Организатора.

# 713
  • София
  • Мнения: 1 376
И аз съм с смс от Спиди за понеделник - мислех, че е тениската, но съм записана и за мострите на Ла Рош. Не ми се вярва да ги пращат с куриер (да влизат в разход за такова нещо?), но знам ли?..
Ла Рош ще ги пращат по пощата. Вчера ми звъняха да уточня адреса.

# 714
  • Мнения: 984
Искам да ви питам относно играта на Кауфланд със скреч картите... Тъй като големите награди се теглят всяка седмица, регистрирани скреч карти само за конкретния период(седмица) ли важат или за целия период на играта.
20. Регистрираният код от скречкартата участва в тегленето за разпределение на допълнителните награди за съответната календарна седмица, в която е регистриран кодът. Така всички регистрирани кодове до неделя в 23:59 часа на съответната седмица участват в тегленето за разпределението на допълнителните седмични награди.

# 715
  • София
  • Мнения: 930
А, натискането върху седмицата ми е убягнало. Аз очаквах, че просто ще изредят печелившите.
valida6, благодаря  bouquet.

Винаги чета общите условия, така че, ясно ми е че Куинс ще теглят до 31.10.
Въпросът ми беше по-скоро в посока, кой ще спечели тези награди, след като не намерихме участващите магазини. Само някой тук спомена един път за такъв магазин. Повечето питаха, питаха и накрая се отказаха да ги търсят. Поне аз не разбрах за участващ магазин в София.

# 716
  • Мнения: 874
Търся скреч карти с кодове за играта на туборг. Моля, който иска да разменим- да ми пише! Simple Smile

# 717
  • София
  • Мнения: 13 279
Аз пък сутринта регистрирах два кода от вафлите Споко, но го направих с помощта на шепа боб. Само бели полета ми излязоха и гадаех кое къде трябва да напиша. Справих се, добре че си хвърлях на боб.
Следващия път пробвай с друг браузър. С ИЕ и при мен нямаше надписи, а с Хром си пишеше всичко.

на мен ми дават просто написано. капачката си остава някъде. вече 2 неусешни кодчета Sad
Често 5-цата и S също се бъркат. Както 8 и В.  Wink

Че що не? Ако спечелите , давайте ги насам. Ще ги изядем тези комбо  менюта Wink

Майтап. Кола-та давали счупени телефони по Сф.. / то не че във Варна винаги зареждат апаратите им и на момента ми правят половинката/, но и бавели изплащането към Subway. Затова поголовно в Сф се отказвали от сътрудничеството. Това ми обясниха.
Ресторантите им са франчайз. Просто смениха собственика и явно не му се занимава. Ако сте забелязали и при КФС не всички ресторанти участват. Половината от тях работят с Пепси, а не с Кока-Кола.  Grinning

# 718
  • Мнения: 670
Аз участвах в Куинс ако се обадят ще пиша. Peace

# 719
  • Мнения: X
Дойде ми хумата от радио Енерджи. Рапидо ги носят. Аз съм доволна, защото ползвам по принцип такива. Все още чакам тениската от Спаркса, два месеца минаха. Куца им нещо организацията.

Общи условия

Активация на акаунт