Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 67 - октомври 2017

  • 99 422
  • 1 235
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 815
Купуваме няколко шоколада Милка и синът ми пита за какво играем-казвам за хавърборд и той с ентусиазъм казва сега като спечелим от тофифито конзолата и от милка хавърборда ще е много готино Simple Smile

# 76
  • Мнения: 3 028
На Кауфланд някъде накрая в правилата пише, че при спечелване на голяма награда трябва да се предаде скреч картата и касовия бон, а преди това никъде не пише, че трябва да се пази касовия бон. Представям си пак с колко бележки ще се заринем. Ами да почва играта на НАП, че и там да се регистрираме.

При мен за сега от игрите с покупките нищо, 2:0 за Милка и 2:0 за Тофифи, но гледам да не тъпча нас и децата със сладко и не купувам много тези продукти, та трябва да намеря на кого да го пробутвам Simple Smile Защо няма игри с нещо полезно  Confused

# 77
  • София
  • Мнения: 826
Някой получил ли си е колонката от К.Кола?Пак ли се попълва декларация?
Има ме в печелившите! Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 421
ММ ми днес беше пазарувал в Кауфланд за 120лв.Дали са му 4 карти...нито 1 не печелеше.


то така е по-добре. да участвате за големите награди, че така тези макс 20 лв Simple Smile успех

# 79
  • Мнения: 1 437
Данонино не трябваше ли да обявят до сега кой печели Лего-то? Помня, че изпратих един талон...
Пишеше в правилата че ще теглят на 29, но май няма още обявено

# 80
  • Мнения: 7 328
Изтеглени са потребителите, които ще получат възможността да изпитат ненадминатия комфорт на ортопедичните стелки Lynco®. Това са:

Reinа
belinda
Дидка-бандитка


Честито!

# 81
  • Мнения: 1 819
Излязоха и малките награди от Спаркса. Запис с кинопакет.

# 82
  • Мнения: 1 437
Данонино не трябваше ли да обявят до сега кой печели Лего-то? Помня, че изпратих един талон...
Пишеше в правилата че ще теглят на 29, но май няма още обявено
Излязли са печелившите, няма ме. Ще се включа и в играта на кауфланд за раничка

# 83
  • София
  • Мнения: 1 522
Аз съм резерва от Данонино с талончето от Билла Simple Smile Дано имам късмет Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 421
Данонино не трябваше ли да обявят до сега кой печели Лего-то? Помня, че изпратих един талон...
Пишеше в правилата че ще теглят на 29, но май няма още обявено
Излязли са печелившите, няма ме. Ще се включа и в играта на кауфланд за раничка

кауфланд има награда раничка? не е ли милка

# 85
  • Мнения: 3 815
В конкурса за приказка на Замъка кога щяха да обявява печелившите?

# 86
  • Мнения: 2 627
Изтеглен е късметлията, който ще получи сутиен Lisca Fashion Alegra 2017. Това е:

Nadya_95

# 87
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Много късмет на всички в новата тема Flowers Four Leaf Clover

В условията на Якобс нещо не можах да разбера. Тегленията са седмични, но пък кодовете се натрупват. А участват ли за следващото теглене, не можах да разбера. Например, ако регистрераш 10 кода за тази седмица, другата не регистрираш нищо, на третата регистрираш още 10, какво се случва? Втората седмица участват ли тези от първата, или направо за третата играеш с десетте регистрирани тогава и натрупването е само за екскурзията? Или съм чела по диагонал или не можах да разбера.

Иначе в Била има Якобс, Милка и Тофифи (даже на промоция) с кодове, но пък нямаше вече Хипер в тази в която влязох.

# 88
  • Мнения: 3 160
Може ли линк към печелившите на Данонино?

# 89
  • sofia
  • Мнения: 1 950
Много късмет на всички в новата тема Flowers Four Leaf Clover

В условията на Якобс нещо не можах да разбера. Тегленията са седмични, но пък кодовете се натрупват. А участват ли за следващото теглене, не можах да разбера. Например, ако регистрераш 10 кода за тази седмица, другата не регистрираш нищо, на третата регистрираш още 10, какво се случва? Втората седмица участват ли тези от първата, или направо за третата играеш с десетте регистрирани тогава и натрупването е само за екскурзията? Или съм чела по диагонал или не можах да разбера.

Иначе в Била има Якобс, Милка и Тофифи (даже на промоция) с кодове, но пък нямаше вече Хипер в тази в която влязох.
на зададения подобен въпрос от мен ми писаха това: "Привет, отново! Да, ако регистрирания код не спечели в съответната седмица, автоматично се прехвърля за следващата седмица. Механизма работи с натрупване."

Общи условия

Активация на акаунт