Искам да кажа ... (139) през октомври 2017

  • 220 675
  • 5 026
  •   1
Отговори
# 2 205
  • Мнения: 22 529
Съни, може ли рецептата, че звучи интересно. Но не съм сигурна че друг освен мен ще я яде.

Преди 2вечери правих чушки със сирене, вчера пекох патладжан. Предполагам така си и стои в хладилника каквото остана, моите хора не ги ядат.

# 2 206
  • Мнения: 15 106
Това е рулото по рецепта на Пепчо. Аз го правя моя импровизация, не слагам никакво брашно, а само яйца и тиквички, после поръсвам с малко кашкавал и отгоре филаделфия. Има много вариации в общи линии.

# 2 207
  • Мнения: 6 957
Сбъдваща, успешно да мине всичко Hands V. Разбирам, че на детенце му е чоглаво, но е по-важно на време да се оправят нещата, за да не стане по-зле.

Кофти е когато на животинка, която е станала част от семейството, й е зле. Дано котана да се оправи бързо.

Торта има от миналия ден. Ребърца с картофи съм наготвила, ще има и за утре. В неделя ще сме столичани в повече. Мисля да се облажим малко със суши някъде. Мъжовете обаче за някакви ребърца ги слушам, че се уговарят Crossing Arms. Подозирам, че ако и зетчето успее да се прибере навреме от тиймбилдинга, двете с щерката ще сме малцинство за сушито Sad.

# 2 208
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Джено, появи се с рецепта за супата (скръстени ръце).
ей мЪ на  chef
Значи:
Скрит текст:
1.бланширах спанак (замразен беше моят,Бондюелски);
2.овкусих със сол и малко олио;
3.пасирах;
4.отлях малко от водата;
5.добавих:
5.1. прясно мляко;
5.2. 2 яйца;
5.3.сиренце-натрошено;
5.4.скилидка чесън-счукан;
5.5.черен пипер-млян;
5.6-джоджен;
5.7.мАсълце.
Пак сложих на котлона,да клокне.Пасирах.Изпекох и крутончета и си изядохме пръстите  bowuuОсобено аз-повторих,че и потретих.
Mr. Green Туй то така правя и спаначеното пюре,само че го сгъстявам с малко брашънце.

# 2 209
  • Мнения: 22 036
Джене, мерси. Супер звучи. Аз имам спанак, пое производство и ще го обера в неделя, но ще добавя и сметана към твоята рецепта. Да видим младежа дали ще рачи да яде, ако не, да си пържи яйца.

# 2 210
  • Мнения: 18 057
Ау, Съни, това руло просто ми прободе сърцето  Heart Eyes

Тази торта правих последно
http://www.cookwithasmile.com/%d1%88%d0%be%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0% … 1%80%d1%82%d0%b0/
С леки корекции, ужасно много се хареса, дори на мен, дето не обичам шоколадови, препоръчвам я. Аз лично бих увеличила крема следващия път

# 2 211
  • Мнения: 15 106
Чудно звучи тази торта. Аз вчера от Берьозка си купих вафлени кори и мисля да спретна тази.

# 2 212
  • Мнения: 10 679
За маслото да кажа. Аз още лятото ви се оплаквах, че е скъпо, а пък сега не го следя. Ние много ползваме масло. Ежедневно закусваме сандвичи с масло и добавки отгоре и повишаването на цената много ме дразни. Отделно, че си слагах в кексовете от него, пък в картофки, пък в супа, навсякъде го слагах, ама поспрях де...

Рулото на Пепчо беше хит и у нас това лято. Даже и синът ми го харесва. Много е свежо, аз обаче не му слагах чесън, да не намирисва.

# 2 213
  • Мнения: 18 057
Съни, къде другаде има такива вафлени кори? Нямаме Берьозка, бих я направила още тази вечер  Crazy Черпя с парче от моята  Wink, за пръв път режа блатове и се гордея със себе си   bowuu

# 2 214
  • Мнения: 22 036
Ужасни жени има в тази тема ей Simple Smile.

# 2 215
  • София
  • Мнения: 18 793
Нахални, че и снимки на ужасни торти пускат. Simple Smile

# 2 216
  • Мнения: 15 106
Съни, къде другаде има такива вафлени кори? Нямаме Берьозка, бих я направила още тази вечер  Crazy Черпя с парче от моята  Wink, за пръв път режа блатове и се гордея със себе си   bowuu
Райче, не съм виждала, ако искаш, другата седмица ще ти купя и ще ти пратя. Пиши ми на лично, ако си съгласна.

# 2 217
  • Мнения: 10 679
Ужасни жени има в тази тема ей Simple Smile.
Особено като си споделят резултатите  Simple Smile
Ако е описана рецепта, директно я пропускам, но видя ли снимка понякога не се удържам и си отварям работа и аз. Сега съм под одеялото обаче Laughing

# 2 218
  • Мнения: 1 794
Не вЪ е срам!!!

# 2 219
  • Мнения: 22 036
Аз още чакам детето да се завърне от тренировка. Обади ми се, че тръгва, ама не, за да ме успокои, а за да попита какво има за вечеря Laughing.

Като се прибере ще си легна и аз. Трябва да се науча да си лягам, преди да се е прибрал.

Общи условия

Активация на акаунт