Искам да кажа ... (139) през октомври 2017

  • 220 463
  • 5 026
  •   1
Отговори
# 60
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Джен , нещо такова ли ? Hug

# 61
  • Мнения: 3 653
Аз съм сканирала мои снимки като малка.

# 62
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ааааа Весела , сладурче Heart

# 63
  • Мнения: 6 301
През октомври съм планирала -1-2 кратки планински разходки, да си прибера цветята, и да измия прозорците, но може само тези прозорци, на които е имало саксии, на другите нищо им няма Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 794
СЛАДУРИ!

Аз имам една снимка,седнала на тревата облечена съм с пъстра кадифена рокличка и обута с бели сандалки и чорапки.От снимката се виждат най-вече голямата панделка и роклето,останалото са бузи и кълки! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Здравейте,момичета!
Докато сколасам и станало обяд,но сега релакс.

# 66
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Дженче, да, мацка, ти си една от "5-те", (приблизително казано) дето ме мислите и споменавате. Оценявам го, да знаете! Blue Heart

И аз попаднах на Генадиев ли е, къв е, мн гнусно ми стана, как си личи, че се опитва да се измъква.

# 67
  • Мнения: 3 653
Хър и ти си  сладур и си приличате със сина ти , беше пуснала едни негови снимки като бебе.
Аз имам много малко снимки като дете, може би са около 20 и после чак около тийнеджърството съм се снимала. Нямам снимки от началното училище освен една обща с целия клас на която се хиля като зелка.
Затова бях много изненадана, като една моя съученичка ме представи на майка си като момиченцето с бялата пелерина. Явно имат снимки от първия учебен ден от 1 клас, впоследствие разбрах от майка ми че пелерината е розова.

# 68
  • Мнения: 11 917
    Благодаря за идеите за дрехите, не съм ползвала досега сайтове за препродаване.Алечка, пропуснала съм вчера, сега вече видях, ще се пробвам.Не са дрехи за изхвърляне в кофите, хубави и здрави са.

      Страхотни дечица сте били като малки, тези чиито снимки видях!

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Her, баш такава,ама и с телефон,дълбоко "увлечена в разговор"  Joy
Ама,АкашО,ние те харесваме,да знаЙш.Не знам защо си мислиш,че не се вписваш  newsm78.Всеки си пише,каквото и когато му хрумне,пък дали и кой ще отрази  Crazy и стига се стиска,давай го тоя портрет,че искам да ти видя косата  Mr. Green.Моята се накъдри като влязох в пубертета  Crazy.
Ох,кихаме,смъркаме и тримата,башкА и котката.

# 70
  • Мнения: 5 366
Привет и от мен!
Изгубих се за известно време. Виждам, че не се е забелязала липсата ми, което е очаквано и добре дошло за мен. Имах причини да не пиша, минорно ми е и не съм добра компания, предпочитам сама да се справям.
Имам планове за октомври, колко ще се осъществят - Божа работа.
Искам да кажа, че ужасно съм разочарована от близка позната и бездействието ѝ спрямо мен и жеста, който направих за нея.
В същото време получих страхотен жест на благодарност от една слънчева усмивка. Миналата година ѝ снимах кръщението а детето, не успяхме да направим сесията след това, че мн му се спеше, отлагахме година и 2 месеца точно, не само по моя вина. Снимах ги, трябваше да избира 15 кадъра, аз ѝ дадох двойно и отгоре, ей така, защото е мн слънчев човек и ми беше кеф да ги снимам и обработвам, тя пък подари по 1 блузка на моите бандити. Много мило ми стана. Пожелавам си такива хора да застават пред обектива ми.
Вчера се намазах с кокосово и арганово масло, 24ч стоях с него, точно излизам от банята. Тръпна в очакване как се е отразило на косата ми. Отивам да се обличам. Хубав ден!

# 71
  • Мнения: 14 307
Ооо, Хър, и аз имам ТОЧНО същата снимка, даже май тортата е същата Grinning Само кордели нямам, защото бях остригана заради въшки Grinning

Мъжът ми набива баница с мед Grinning Психопат Grinning

# 72
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Джен, ти недей така да говориш от името на всички. Аз съм си аутсайдер и в реала, и тук също явно не умея да привличам внимание, въпреки че писменото изразяване ми иде къде, къде по-отръки. Понякога не ми дреме, но понякога имам нужда някой да каже две-три приказки по мои терзания и затова се разочаровам като не съм отразена. Не искам да звуча като драма, защото не ми е хич в момента драма, напротив, но пък съм си го мислила понякога и сега ми се прииска да кажа, Stuck Out Tongue

Нещо хубаво ще споделя също, купихме билети вече и ще ходим на гости на скъпата ми приятелка (ясно е, че такива екземпляри са кът при мен Laughing), най-скъпата. Нямаме търпение да се видим, малката пък ще лети за първи път и ѝ е емоция голяма. Края на ноември, началото на декември, супер евтинджос билети, дано и времето не е съвсем калпаво, но както каза тя, и да вали, поне ще е автентично английско. Те са в едно яко малко градче, уверява ме, че ще ни хареса много.



# 73
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
В Англия не съм ходила  newsm78. Абе,що така никъде не ми се пътува,верно, ако се умираше от мързел,даже и Ша  Hug ще преваря.Алечка да не се бута при мързеливките,все някъде шава и се труди  Rolling Eyes.
Искам жълто яке и аз  Crossing Arms.Патето (с) Яки  hahaha

# 74
  • Мнения: 22 036
Джена, аз обичам да пътувам, ама днес се вцепих като видях две снимки на приятелка от Лондон. Досущ кат моите. Даже проверих дали не са моите, а си мислих, че нещо уникално съм заснела Simple Smile.
Напоследък голям мързел ме гони и ходенето в БГ догодина ще е последния напъм за поне две-три години.

Общи условия

Активация на акаунт