Лидл-108- До 01/11

  • 175 833
  • 1 482
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 36 499
Взех си от новите дънкови ризи - светло синя, харесва ми. Доста по-различна е от старите - платът е по-твърд (по-истински, според мен), копчетата са различни, а и кройката е друга. Мислех, че ще са същите като предишната партида, защото цената е същата, но останах приятно изненадана. Единствената ми забележка е към цветовете - избеляло синьо (което взех) и сиво - няма класическо индигово.
Специално търсих бонбоните с фъстъчено масло - мислех, че може да има останали, тъй като не са евтини, но нямаше, за съжаление.

# 481
  • Мнения: 199
Интересува ме турбочетката за прахосмукачка, която е от днес дали е сполучлива и наистина се справя с космите от домашни любимци? Върнах се назад в темата да намеря нещо, пробвах и с търсачката, но отзиви не успях да открия  Crossing Arms Моля някой ако я има да сподели  Praynig

# 482
  • Мнения: 47 991
Нямам я, но в последната шатра я имаше  в доста бройки, мъжът ми коментира че изглежда много добра, но не я взехме. Все пак наличието на много бройки в шатрата за мен е по-скоро минус...там продават залежали стоки, които не вървят много, или върнати...

# 483
  • Асеновград
  • Мнения: 3 067
Турбочетката често я пускат намалена или в шатрите, преди време и аз и се чудех и отзивите ме отказаха. Спомням си че основно оплакване бе че четката не се върти когато чистиш а само когато е във въздуха.Имала съм подобна на по стар модел прахосмукачка , но тя беше с допълнителен кабел и мотор който самостоятелно въртеше четката. Тази май разчита само на смукателната сила.

# 484
  • shumen
  • Мнения: 18 039
Аз ходих,но освен термочоропогащник друго не си взех.

# 485
  • Мнения: 3 199
Вчера си взехме доста пити кашкавал Родна стряха, намален на 9,99/900гр. Много ни хареса и се върнахме за още. В срок на годност е до авгъст 2018г. Не помня отзиви тук в темата, може би не съм се интересувала тогава.

Днес отидох за кожените боти, но в нашия Лидл имаше само 3 вида и всичките велур. Спестиха ми някой лев ама леко се издразних.
компенсирах с два джегингса - сив и тъмно син. Тъмно синия обаче е с около 3 пръста по-къс от сивия, а са един размер - S. Не обичам клинове, панталони, дънки да са ми над кокалчето ама може и да го преживея, не ми се връща.

# 486
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
И аз бях от ровещите за черен термо-гащатник, ама нъцки. Усетих се, че явно черното от брошурата е всъщност тъмното синьо в магазина. И не взех! Загледах джегингсите (ама че дума бе) и ми допаднаха като кройка и материя, ама пусто не мога да си представя кашалотските прелести нацвъкани в толкова стегната гаща и пропуснах и тях. Ръкавиците са безобразно скъпи, ама мнооого ми лепнаха и се самонаградих с тях, ама отлежават още с етикета да ги помисля. На свекъра едно електрическо одеяло взех, че със свеки трудно делят нейното Grinning Разни обичайни пазарлъци и едни нови бисквитки на Sondey„ дето предвидливо ги бяха струпали до касите - за хора със слаби ангели... Комплект от четирки бисквитки слепени с твърд шоколад и млечен слой - приятнички се оказаха, но ако имаха етикет с цена не бих ги взела може би - 2,29лв!
И да се оплача (след дъжд качулка) от желираното месо в буркани от тематичната седмица с източноевропейски неща. Ми то жива пача почти, но мнооого кисело :/ Такъв киселак, че даже половинът дето омита всичко месно у нас без значение в срок или не, миришещо или не чак толкова, със странен цвят или не дотам - даже той отказа да го яде! Добре че само един буркан бях взела за проба, а другите ми запаси са от обичайните бурканчета с кафяво/червено/сини капачки.

# 487
  • Мнения: X
Така са - сега се сърдят, че си дръзнал да си отвориш прибързано устата и да ги попиташ, после се дразнят, че си се забавил...откачалки.  #Cussing out

Аз от темата тук знам за много случаи, в които стоката си седи в магазина, а обаждане - йок.
И за да предотвратя това точно, се обадих да попитам...ей, сякаш в г@за им бъркаш...

Джегинсите как са - като клин ли са, тънки ли....много им се чудя...

Като тънък клин са. С доста висока талия, прибират хубаво.

# 488
  • Мнения: 3 199
Тънък, но плътен, не е летен клин.
Оф, такъв съм перфекционист, че сега с акъл се бия да ходя ли да заменям клиновете с други или да си трая. Синият се прокъса много малко на единия ръб, но не се разплита и не си личи. Сивият ми се струва с крив ръб на единия крачол и около глезена е криво изрязан. Не си личи от киломентри ама като знам и ме дразни. Пффф, дали ще има останали да ги заменя  Rolling Eyes

# 489
  • София
  • Мнения: 6 036
Аз си купих термочорапогащи, дано са хубави. Другото не ме развълнува. Беше много спокойно
И аз, ама съм взела кафяв, а исках черен. То маай няма, дзеврих се в магазина, ама то на тази светлина нищо не се вижда. Ще опитам да го сменя с тъмносин. И чудо, появили се бяяха едни дънки 40 номер и ги грабнах.

# 490
  • Мнения: 12 821
Относно турбочетките - преди някое време приятелка си купи от друг магазин, мисля че от Техномаркет или някой от подобните. По-евтина беше даже, доволна беше много. Само от засмукването на прахосмукачката си се въртеше, не съм виждала такава с допълнително захранване и прочие екстри. За протокола - котка която се скубе много, в апартамент целия в мокети и килими... каза че разликата е фрапираща. Та мисълта ми беше че не е някаква страхотна оферта дето да не е за изпускане, такава четка може да се купи по всяко време от където си искате, в случай че някой се чуди и бърза да реши.
Заглеждам саксийките с подправки, от много време искам розмарин но все не намирах из магазините за цветя. Някой купувал ли е такива ако са пускани преди и доволни ли сте? Притеснява ме че май по-добре да изчакам до пролетта преди да го прехвърля в по-голяма саксия, а не знам как ще му е в това малко нещо до тогава.

# 491
  • Мнения: 27 570
pvacheva , аз питах наскоро тези чайове от снимката дали ги има някъде- защото водях, че при нас няма. Confused А бих ги пробвала...
Една жена днес търсеше турбочетка- май бяха изчерпани още преди 14-15ч, зачудих се малко...но може и малко бройки да са заредили newsm78
Много харесах джегингсите- по-плътни са отколкото ми изглеждаха в брошурата. Блузите изобщо не погледнах. Харесаха ми много и ръкавиците- на мен пък ми се сториха глезотийка която можем да си позволим Laughing , но бях приготвила пари за други покупки и пропуснах ръкавиците. От термо нещата всичко ми хареса на вид Grinning , но взех това за което отидох- 2 подложки за легло, 1 устройство за мерене на пулс и кислород (много завъртяно името му, не го помня даже Crazy ), 1 жилетка за детето и поредната поставка за охлаждане на печива- този път за мама. Mr. Green По обяд след мен останаха само 2 подложки, 1 термо възглавница за гръб и врат и няколко от устройствата за пръст със сложното име Joy
Смених си дефектния шприц за сладки и сега вече съм съвсем доволна. Simple Smile Този се разглобява за разлика от дефектния. Сега остава като го изпробвам да е ок Laughing
Щях да взимам  спрей-пяна за почистване на фурни, но забравих....Цената му около 3,50 лв ли беше? newsm78
+1 за закуските с кленов сироп и орехи пекан- много ни харесаха. Heart Eyes
Изварата 4,2% дали е "италианския млечен продукт" който продаваха преди време...? Thinking

Последна редакция: чт, 12 окт 2017, 19:49 от dolce miele

# 492
  • Мнения: 3 199
Смених клина с кривия шев. Другия дето го скъсах така ще си го нося (не си личи). Нямаше други сини S. В другия ни ЛИДЛ пък нямаше нито един джегингс, всичко изкупели. Купих алуминиеви стелки за мен и за ММ ама на него са му малки. По принцип дали са хубави, пускали ли са ги преди?

# 493
  • София
  • Мнения: 16 042
Доволна съм от алуминиевите стелки. Цяла зима ходя със затворени обувки, винаги имам от стелките вътре.
Топлят ми, изолират от подметката.
Ако свършат - и по другите големи магазини за обувки съм виждала.

# 494
  • Мнения: 199
Благодаря много на всички отзовали се на питането ми за турбочетката. Мислех все пак да отида да я видя какво представлява и ако ми хване окото да я взема, ако ли се окаже не толкова ефективна имах опцията да я върна.....е да, ама не...в 16,30 часа вече нямаше нито една останала бройка - стоеше си само табелата с надписът и цената и празен кош под нея. Явно както се спомена и по-нагоре заредените бройки да били малко и още рано рано са свършили 🤔

Общи условия

Активация на акаунт