Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 21

  • 25 614
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Благодаря вииии,  Blush  Heart Eyes  Heart Eyes
Напоследък съм далече от сериозността.  Crazy

Мимс, тая снимка от сватбата лъже. Там Ич не съм слаба. Ама ъгъла на снимането е важен.  Joy
Спортувах тае бо основно. Много ми липсва. Но с почването на работа ще подновя надявам се ритъма.
И не съм клечка сега, имам още сантиметри/кила за сваляне.  Flutter

Вълничке, извади листа от найлона поне, от това което видях май е същото.   newsm78
Ф ли даде на душата или ?  Mr. Green
Joy

Кат гледам разликата между двете таблици е, че тази на Вълничката е по-лесна- няма мерене в грамажи, а директно цели продукти.  hahaha

# 61
  • Мнения: 27 575
Здравейте милички, китки, мацета и т.н. Mr. Green bouquet bouquet
Имам страшно много за изчитане #Crazy Blush Обаче да се включа в новата тема Hug
Скрит текст:
Моят "режим" напоследък е: опитвам да внимавам какво ям (но ям от всичко), а през няколко дни се старая да си правя млечно-чаен ден- мляко, вода и накисвам пакетчета зелен чай, един лидълски особено много ми допада. Simple Smile Ако преритам хапвам и малко суров сусам или орехи, или варено яйце, но досега честно казано не съм усетила глад в млечно-чаен ден. Grinning Опитвам и да спортувам Laughing
Иначе ММ онзи ден ми се похвали, че ми е купил съдомиялна Mr. Green Втора употреба е, но била почти неизползвана- абе, доволна съм, пък живот и здраве- по-нататък по-нова съдомиялна..... Twisted Evil
Жгмъц, човек често има нужда точно от стимул, мотивация, съвети за отслабването. Е, и да знае, че не се "мъчи" сам... Mr. Green Hug
На Ипократис имам книга Wink Какво да кажа, интересни неща има писани, особено много ми харесва главата за храненето на децата и как да се предпазят от затлъстяване. Иначе диетата- доколкото помня, хранене 5 или 6 пъти дневно, протеин и зеленчуци и понякога плод/въглехидрат.... Party Моето мнение е, че за отслабването най-важното нещо е постоянството, кг да вървят надолу.

# 62
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Долчеее, честита помощница.  Hug  Много е хубаво да я имаш. Аз много съм доволна от моята Пена.  Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 11 117
О, Долче, радвам се да те "видя".  Hug Heart Eyes Честита да ти е машинката!

Как се казва книгата на Ипократис ?

Ох, Пена.  hahaha

# 64
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
На една колежка от кукундрелската тема пералнята и' беше Гертруда.

# 65
  • Русе
  • Мнения: 8 801
На една колежка от кукундрелската тема пералнята и' беше Гертруда.
Joy  Joy

Абе аз си мислех за Елизабет, ама дълго ми се стори... Joy

Демс, ко праш? Стана ли пушеното за вечеря?  Heart Eyes

# 66
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Изписали сте 5 страници Simple Smile
Записвам се, че ще ви изгубя и отивам да спя - сори, ама след работа ходих да видя татко (нали е ерген Wink ), после сикупих един панталон и ... отидох на уелкъм вечеря с партньори по проект - утре имаме първа среща с тях  Blush
Утре ще ви изета и ще се включа по-адекватно  Hug Hug Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 11 117
На една колежка от кукундрелската тема пералнята и' беше Гертруда.

 Joy

Моите са беизименни.  Crossing Arms

# 68
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702


Демс, ко праш? Стана ли пушеното за вечеря?  Heart Eyes
Ужасно солено беше. Пушено някакво. Не го ядохме ич.Joy

# 69
  • Русе
  • Мнения: 8 801


Демс, ко праш? Стана ли пушеното за вечеря?  Heart Eyes
Ужасно солено беше. Пушено някакво. Не го ядохме ич.Joy
Уууу.... Crazy
Ко ядохти тугаз, да питам аззз?  Mr. Green

Дескаа, лека!  Hug

# 70
  • Мнения: 27 575
Жгмъц, моята книга е тази (не знам дали Ипократис има и други):
http://enthusiast.bg/bg/book/121
Според мен е интересно четиво. Peace
Ох, Пена.... hahaha Да знам, че така ще се казва и моята машинка Mr. Green
Деми, нали тук в нашата си тема пералните са...Жулиета.... Joy Joy
Като знам каква ни е гадна, бяла водата в Италия Пена доста ще ме отмени Simple Smile  Twisted Evil
Деси, пак ли пътуваш някъде...? newsm78 Hug
Хм, още не мога да свикна да ви гледам новите емотикони.... Joy ooooh! В смисъл, някои са ми направо трудни за разбиране....

# 71
  • Мнения: 28 532
А както всички знаете моята пералня е Джулиета, къстена е на нашата Джулиета, защото много я плюеше hahaha hahaha
Долче, честита придобивка!

# 72
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
      Привет, Банда, добре сме! Вчера сутринта се отдадох на готвене  ooooh! ooooh! ooooh! и ММ ей така реши да ни изведе извън града за бърза 6-часова разходка  Party, добре, че съм досетлива и взех храна за детенце поне. Прибрахме се скапани, къпане, хранене и в 8 бяхме в леглата с малчо, аз май съм заспала преди него  Embarassed. Компютъра не съм го и отваряла вчера, оставих ви без кафе. Сега пак излизаме - на клас по рисуване е детенце (по-скоро е клас на цапане, че учителката му е една скица, ще ви пусна снимка скоро да видите  Laughing).
   Емка, ЧРД!!! на патерички, мнооооого успехи и победи; любов и истински приятели ти желая от все сърце! И здраве, и късмет, и .... каквото си пожелаеш!  Hug Hug Hug
   МимкоHug Hug Hug  да се оправя детенце, по-бързо!  Hug

               

  Времето ми изтече, до скоро!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 2 107
Здравейте  bouquet

Мими, стискам палци и искрено ти съчувствам.Щом има диагноза и правилно лечение всичко ще е наред.  Heart Eyes

Чета ви, но при мен няма нищо интересно за писане и за това си "мълча"  hahaha

# 74
  • София
  • Мнения: 11 117
Ей, ненормална работа. Моя ненормалн шеф решил в 3 посред нощ да се разправяме...  #Cussing out

Заната Hug

Общи условия

Активация на акаунт