Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 21

  • 25 659
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Привет, банда!

Мими, стискам палци, вярвам, че всичко ще е наред! Кураж!
Курдов, как изкарваш не знам, като ти чета менютата и се чувствам като ламя, с толкова малко храна не мога да издържа аз. Иначе страхотен резултат, браво на теб!

Отказах се от канатара и не съм се мерила отдавна, като гледам по дрехите няма голяма промяна, ама каквото такова. Днес белтъчен, ще съм на жоПчетата на Джулка, миналата седмица правих за домашните и останаха много очаровани, та днес им е ден за мен Simple Smile и салата розов домат. Сутринта се отчетох с една праскова.

Усмихнат ден!

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ааааа разбрах. Ама така е, на тази възраст вече трябва повечко да ми се обяснява.  Joy На мен това НВХ-ВМ някак си не ми се получи. Спазвах го 6 седмици и грам не свалих. Освен това колкото и да чета, ми е ужасно трудно да повярвам, че такива количества мазнини няма да ми задръстят артериите. Може и така да е, но мен лично ме е страх. Пък и не ми е вкусно. Месо хич не обичам, даже не съм яла месо от 2-3 месеца и хич не ми липсва.

Мимка, пиши дали са ви приели и как сте.  Hug

# 92
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Хайдее, кафенцее, на припек, имате избор и имената им пише,  Whistling
 Heart Eyes Heart Eyes



Мими, приеха ли ви? Как е девойката? Hug

# 93
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Пу за мен едно столче и еспресо, моля Simple Smile
Джулс, много вкусни тези джобчета, голям хит ще станат Simple Smile

# 94
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
ДЖУЛЛЛ Purple Heart И аз си гепя едно кафе, може и американо. Благодаря. Аз ще седна на столчето, дето е най-близо до водата, да си плацикам крачетата. Ill

Днес моЙто шеф е рожденик - става на 75! та малко съгреших със шепа фъстъчки - обикновени и бирени. Flushed

# 95
  • Мнения: 2 314
Жулиетке грабвам 2-3 и сядам.  Mr. Green Разкош!  newsm51 love001 Heart Eyes Hug Hug
Деми много цалувки и на теб!  love001 Hug Hug Heart Eyes Grinning
Сиске ми то боли затуй е крив миличкия. Нагушкай го от мене.  Heart Eyes Hug Hug Grinning
курдов само с фъстъчки ли?  Joy Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Съншайн, Рррррр, scrye, Сави  newsm51 love001 Heart Eyes Hug Hug
И по едно масала чайче.  Hug Hug Hug

# 96
  • Мнения: X
Някой мил човечец ще сподели ли рецептата за Жобчитата, че не ми се търси назад.

Кате Heart

# 97
  • Мнения: 3 347
Здравейте Барбаронки и Барбарончо  Hug.
Нещо ми потънаха гемиите тез дни...гонят ме някви депресии,не ставам за компания.По-скоро съм режимна,отколкото не,но гръцките килца не се дават.Ще се включа скоро по-адекватно,чета ви.
Мимс ,да се оправя по-скоро щерката Hands Pray!

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет банда!
Копам на тръстиката и пушек се вдига!

Мими, стискам палци! Насреща съм ако имаш нужда от някаква помощ! Praynig
Мамексче, spoko
Курдов, че той направо с е младеж Joy
Ся, ти кат писа колко си свалил, нали знаеш, че всички на мига ти завидяхме и изрекохме не особено мили и ladylike слова по повод мъжкия метаболизъм Crossing Arms

Аз си взимам - долчето с канелата и се нареждам да синО  Laughing

Отчитам обяд: салата зеле и моркови + пилешко бутче яхния.

Хайде, аз пак да хващам мотиката #Crazy

# 99
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Взимам американото, Джуле  bouquet

Нагрухтях се със свински мръХчици и салата моркови, аг и домат. Сега съм си пуснала един сериал по бибиси и придремвам.
Мамексче, горе главата  Heart Eyes Hug Hug

# 100
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Ейййй, супер се радвам, че ви Аресват жоПчитата,  Crazy  Heart Eyes Heart Eyes
Особено пък на семейството, Скрай  Hug
Искам да кажа, че рецептата не е моя, взех я от нета.  Flutter

Мамекс Hug  и аз съм тъй, споко....От времето ша да е...Ся виждам слънце тия дни и ми е по-светло на душата уж,  Mr. Green

Сис,  Hug
За едно жопчи:
1 яйце,
1 с.л вода
1 с.л натрошено ленено семе
щипка сол
настърган кашкавал или сирене, или друго сирене около 40 г
Разбъркваш яйцето с водата, солта и лененото семе, изпичаш леко, като омлет в намаслен тиган. Слагаш кашкавала в омлета и сгъваш като пликче/жопче, така че да не изтече кашкавала и запичаш пак пликчето от двете страни в тигана.  Flutter

Сега съм си пуснала един сериал по бибиси и придремвам.
Фнимааай дан захъркаш и изпуснеш реда на опашката, че да не вземеш друго дете.  Mr. Green  Joy hahaha

Днеска ядох на з-кафе, рулца от шунка с крема сирене и краставица, ей ся ша вида ко ша ям за обяд (може би кокосова палачинка с лъжичка тахан, (туй ми се яде сякаш  Thinking ), в-ребърца, салата зеуе, Ф

# 101
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Фнимааай дан захъркаш и изпуснеш реда на опашката, че да не вземеш друго дете.  Mr. Green  Joy hahaha

Мани, мани, ши има да ма распраят  Joy

# 102
  • Русе
  • Мнения: 8 803

Фнимааай дан захъркаш и изпуснеш реда на опашката, че да не вземеш друго дете.  Mr. Green  Joy hahaha

Мани, мани, ши има да ма распраят  Joy
Joy Joy
Е, имаш оправданийци-сИриалчи пу бибиситу.  Mr. Green  hahaha

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
(може би кокосова палачинка с лъжичка тахан,


Мммм, нещо рязко ме сръга у ребрАта да отворя темата и гледам, я, кокосова палачинка Party
Геле, туй нЯщу разрешено ли е да постъпва в нашите стомахчета?

Ся се сетих, че Чавето купи някакво фъстъчено масло, без захар, от КауфлаНа баба, и каза, че било гадно и то горкото седи в хладилника на тъмно и тъжи. Та, въпросЪт ми е мога ли да го оползотворя за нещо...като за ядене например Flutter Flutter Flutter

# 104
  • Мнения: X
Благодаря, Жулкаа, утре ще ходя за ленено семе. Накисва ли се или директно?

Нагрухтях се яко с огромна шопска и 2 кибапчита.
Ша пукна. Май няма да вечерям, белким изхвърля малко вода.

Общи условия

Активация на акаунт