Фермата 3 - 2017 г. Тема 4 - "Духовната тема" ☺

  • 57 168
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 210
Тия мъже защо мълчат ? Всичките ли са п*тьовци ? На тая и трябва един Тодор от миналия сезон. Всичките се пишат мъжкари, мълчат на една болна душа.Много ми е интересно ако никой не работи какво ще стане.
думата на фермера е Закон. не я ли изпълняваш - нарушаваш Закона. търпиш последствия.

# 16
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Смешно,смешно,щях да я направя луда кукувицата.

# 17
  • Мнения: 337
Тия мъже защо мълчат ? Всичките ли са п*тьовци ? На тая и трябва един Тодор от миналия сезон. Всичките се пишат мъжкари, мълчат на една болна душа.Много ми е интересно ако никой не работи какво ще стане.
думата на фермера е Закон. не я ли изпълняваш - нарушаваш Закона. търпиш последствия.
И какви ще са тия последствия.Ще ги прати в невидимия зандан или ще ги изгонят от формата ли ?

# 18
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Тия мъже защо мълчат ? Всичките ли са п*тьовци ? На тая и трябва един Тодор от миналия сезон. Всичките се пишат мъжкари, мълчат на една болна душа.Много ми е интересно ако никой не работи какво ще стане.
думата на фермера е Закон. не я ли изпълняваш - нарушаваш Закона. търпиш последствия.
какви са последствията?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 659
И аз със сигурност.

А Алек пак между двете любими пуканки се е курдисал 😄 И Виолета суфлира отстрани. 😄

# 20
  • Мнения: 35 112
Урааасаааааааааа, игри за имунитет! Най- после нещо интересно.

# 21
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Виолета е третото колело Anguished

# 22
  • Мнения: 21
И аз със сигурност.

А Алек пак между двете любими пуканки се е курдисал 😄 И Виолета суфлира отстрани. 😄

Тъкмо това казах, че тая Виолета е все 3тото колело. Не знам как не й е неудобно.

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 804
Разбирам той да не иска да изпълнява задачите си, но тя посяга на нещо, което той си е направил за себе си.

Браво на Дарина  Peace  

И никой не бачка. Прекалено мъжете са зашеметени, а жените се възполдват максимално от нещото с богинята.

Според ММ им свети. Може пък Алек да се обърка кое русо пипа.

# 24
  • Мнения: 4 936
Ивайла в злобна, но поне няма претенции да е възвишена!
Божидара е абсолютно ку ку.
Съгласна съм с Гечо, че не може да имаш претенции за смиреност и същевременно да си ' богиня'.

Ако искаше да се разбере с него трябваше да го помоли да й предостави стола.

А и речта срещу него беше след като той отиде да й чисти, Защо няма достойнство да говори пред и с него. Той няколко пъти я попита?

# 25
  • Мнения: 31 198
Виолета е досадна.

# 26
  • Мнения: 14 830
Искам мъжете да се наговорят да дрънкат само простотии и да псуват като каруцари.
Да я видим богинята тогава какво ще прави с такива вибрации.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 659
Явно Гечо печели имунитет и В. Николов отива ратай. Гадая де.

# 28
  • Мнения: 3 729
Лелееее, откъде го избараха тоя психопат?!

Как успява Гечо да се сдържи и да не избухне, че и да ѝ вдигне кръвното междувременно, не знам.

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Защо Иван берлински не игра?

Общи условия

Активация на акаунт