Остров Тасос /Тема 10/

  • 92 398
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте,

Може ли да помоля за препоръка на къща - за около 10-12 човека на някое хубаво местенце из острова?!


Благодаря предварително!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 444
Благодаря, Краси за споделената информация.Обичаме да сменяме плажовете и  много обикаляме.Този пред хотела я го  посетим , веднъж, я не...ТОй не ме притеснява.ПО-скоро  района около хотела за разходки евентуално.АМа май няма такава опция.Трябва да се ходи до Лименария или друго  съседно градче всеки път.Колкото до хотела- не търсим лукс а прилично , непретенциозно  и чисто местенце за настаняване. Все пак се прибираме в хотела само за нощувка, така че не държим на лукс или ектри и бих предпочела да спестя от настаняване за сметка на нещо друго. ЩЕ се радвам ако все пак някой с наблюдения от въпросния хотелски комплекс се включи с мнение.Всякакви мнения за района ще са ми от полза bouquet

# 17
  • Мнения: 3 377
Въпросче за Thassos Grand Resort - скъпа ли е храната в ресторантите, напитките? По-удачно ли е само закуска да се резервира /все пак може да се вечеря някой път извън хотела/, или по-добре НВ, ако цените са много високи?

# 18
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
Мнения за хотел Наташа моля!

# 19
  • Мнения: 943
Въпросче за Thassos Grand Resort - скъпа ли е храната в ресторантите, напитките? По-удачно ли е само закуска да се резервира /все пак може да се вечеря някой път извън хотела/, или по-добре НВ, ако цените са много високи?
Скъпо е По добре пакет или храна навън

# 20
  • на земята
  • Мнения: 4 092
Въпросче за Thassos Grand Resort - скъпа ли е храната в ресторантите, напитките? По-удачно ли е само закуска да се резервира /все пак може да се вечеря някой път извън хотела/, или по-добре НВ, ако цените са много високи?
Храната и двата пъти беше много хубава,цената е средна работа някои неща са скъпи някои не,на обяд се хранихме там.Плажа не става граммм,камъни,мътен.
Хотела е хубав,чисто е иначе много,но уви плаж няма,вътре в морето мълно с камуни,не става за къпане ни за малки ни за големи.

# 21
  • Мнения: 88
Момичета не му е тук мястото но да ви питам на бързо. Когато в търсачката в сайта на букинг (booking.com)въведем дестинацията, началната и крайна дата на настаняване след това като отбележа че е за двама човека цената която ми показва наппимер 800лв и за двамата ли е или на човек?

# 22
  • София
  • Мнения: 5 549
Момичета не му е тук мястото но да ви питам на бързо. Когато в търсачката в сайта на букинг (booking.com)въведем дестинацията, началната и крайна дата на настаняване след това като отбележа че е за двама човека цената която ми показва наппимер 800лв и за двамата ли е или на човек?

За двамата е!

# 23
  • Мнения: 3 377
Жалко, че плажът на Thassos Grand Resort е толкова зле. На море не ходим заради басейна... Sad Направих резерваията вече, НВ по препоръката тук. Моля препоръчайте ми хубав близък плаж. За ориентир - искам ситен пясък на първо място. Голдън бийч много ми хареса. Не ме притеснява лудницата, но искам плитък, чист, пясъчен плаж с чадъри, шезлонги и хубаво фрапе Simple Smile Благодаря ви!

И ако някой сподели мнение за  Royal Paradise ще ми е от полза Wink

# 24
  • Мнения: 799
Жалко, че плажът на Thassos Grand Resort е толкова зле. На море не ходим заради басейна... Sad Направих резерваията вече, НВ по препоръката тук. Моля препоръчайте ми хубав близък плаж. За ориентир - искам ситен пясък на първо място. Голдън бийч много ми хареса. Не ме притеснява лудницата, но искам плитък, чист, пясъчен плаж с чадъри, шезлонги и хубаво фрапе Simple Smile Благодаря ви!

И ако някой сподели мнение за  Royal Paradise ще ми е от полза Wink
Голдън бийч е подходящ, но ще ви бъде малко далеч. Paradaise beach ви е доста по-близо, както и Алики

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Здравейте! Как плащате депозита при резервация? С банков превод не е много изгодно, има ли други начини?

Също искам да попитам относно чадърите на плажовете - има ли свободни зони или всичко е платено? Фиксирана цена ли е или могат да се ползват чадъри и шезлонги срещу консумация?
Резервирала съм в Лименария, ще бъда благодарна за повече информация относно плажовете и цените в района.

Редактирам се, за да задам още един въпрос - как е времето и водата края на юни-началото на юли? Обичаме по-топличко и ако водата е студена или пък е дъждовен период, по-добре да търся варианти за друга период.

Последна редакция: пт, 05 яну 2018, 18:58 от lili_78

# 26
  • София
  • Мнения: 5 549
... И ако някой сподели мнение за  Royal Paradise ще ми е от полза Wink

Royal Paradise има приятен плаж, ексклузивен за хората в хотела. Храната е на ниво. На мен ми харесва и анимацията (всеки ден има зумба в морето (а не в басейн)) и йога). Фитнеса им също става. Хотелът е по-малък и съответно хората не са толкова много. Чудесен е за почивка. Единственият минус, за който се сещам, е, че имаше проблеми с интернета два пъти, но ги отстраниха сравнително бързо.

# 27
  • Мнения: 25
Може ли някой да ми каже в края на юни дали са по-малко осите и кой хотел ще ми препоръчате Макриаммос или Роял Парадайс? За Макриаммос четох тук,че има доста оси в ресторанта. С две малки деца съм и се колебая между Тасос и Халкидики.

# 28
  • Мнения: 725
Макриамос е супер. През 2016г бяхме там и беше страхотно. Не видях никакви оси. Аз моето дете не съм го вземала, но имаше доста семейства с деца на различна възраст.
Съжалявам, че миналото лято не отидохме пак там, а на гадния Рахони.
 Определено Тасос е моят остров. Това лято пак ще сме там, но този път и с детето.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 549
И двете места са супер - и Макриамос, и Роял Парадайз. Но може би с две малки деца, бих избрала Макриамос, тъй като плажа е уникално плитък, с много ситен пясък, любим ми е. Относно осите - силно се надявам, че ще се вземат някакви мерки за това лято!

Общи условия

Активация на акаунт