Остров Тасос /Тема 10/

  • 92 849
  • 759
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 243
Здравейте,
моля ви за информация за колко време долу - горе се пристига до Тасос от София?Благодаря

# 511
  • Там където
  • Мнения: 796
Здравейте,
моля ви за информация за колко време долу - горе се пристига до Тасос от София?Благодаря

Може да провериш в Гугъл- от личен опит между 4-5 часа, не повече.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 723
От София до Керамоти ви е около 4,5 - 5 часа, за ферибота до Лименас - около час с изчакването и товарене/разтоварване и после вече зависи в коя част на острова сте отседнали, но имайте предвид, че на острова се пътува по-бавно, защото пътищата в някои части са с денивелация и завои.

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 15:36 от миленка_д

# 513
  • Мнения: 11 154
Това второто е по-близо до истината.

# 514
  • София
  • Мнения: 243
Здравейте,
моля ви за информация за колко време долу - горе се пристига до Тасос от София?Благодаря

Може да провериш в Гугъл- от личен опит между 4-5 часа, не повече.

Да, точно личен опит ми се иска да чуя, в google ми го дава около 5,30 часа.Благодаря

# 515
  • София
  • Мнения: 1 723
Е, точно време няма как да се каже, защото зависи от много неща - от коя част на София тръгвате /там може и час да изгубите/, откъде ще минете - Кулата или Гоце Делчев, какви почивки правите и т.н. Ние миналото лято стигнахме до Кавала за три часа и нещо, така че до Керамоти може и за 4 да успеете, но зависи как карате и колко спирате.

# 516
  • Мнения: 3 397
А ние попаднахме и на катастрофа веднъж и си отвисяхме... Всичко е относително. Винаги като предстои път, гледам да не се мотаем - готов багаж, по кафе и беж! 😀

# 517
  • София
  • Мнения: 1 723
О, непредвидените ситуации изобщо не са включени в плана. Ние точно като пътувахме за Тасос през 2014г. и ни се счупи накладка на колата и трябваше да ги сменяме в Добринище. Слава Богу, че не стана беля и аварията беше в България. После се оказа, че не са ги обезвъздушили и спирахме и в Гоце Делчев на сервиз. В края на краищата стигнахме благополучно в Скала Потамия в 19,10 ч., при тръгване от София в 8,00ч. Но проблемът си беше в нас - като сме тръгнали с нередовна кола Disappointed

# 518
  • София
  • Мнения: 243
Може ли някой да ми препоръча хотел на Тасос, подходящ за деца, но да не е All inclusive. Иска ни се да е приличен, не лукс, по възможност с двор където да тичат и играят.Нямаме предпочитания за град.
Благодаря

# 519
  • Мнения: 5 770
Искам да попитам как запазвате местата за почивка, чрез агенция или директно? Как е по добре?

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Искам да попитам как запазвате местата за почивка, чрез агенция или директно? Как е по добре?

За мен директно е по-добре.Агенциите обикновено продават по-скъпо, а и не разполагат с цялата база на местата за настаняване.

# 521
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
Може ли някой да ми препоръча хотел на Тасос, подходящ за деца, но да не е All inclusive. Иска ни се да е приличен, не лукс, по възможност с двор където да тичат и играят.Нямаме предпочитания за град.
Благодаря
Аз съм била тук и препоръчвам Alexandra Beach Spa Resort  и Studios Astris

# 522
  • София
  • Мнения: 15 251
Искам да попитам как запазвате местата за почивка, чрез агенция или директно? Как е по добре?

Аз най-често резервирам през booking.com, понякога - директно. Никога не съм ползвала услугите на агенция, защото предпочитам да организираме почивките си сами.

# 523
  • Мнения: 810
Искам да попитам как запазвате местата за почивка, чрез агенция или директно? Как е по добре?

Най-добре е директно чрез хотела. Аз лично се свързвам директно с местата за настаняване и получавам най-изгодни оферти.

# 524
  • Бургас
  • Мнения: 641
За резервации ползвам и този сайт. Но погледни добре каква е цаната за нощувка и после общо (понякога са отделно таксите за почистване). Също и дали има безплатно канселиране и колко време преди настаняването е.

Общи условия

Активация на акаунт