След термина

  • 1 623
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз родих 5 дни след термина.Казаха ми, че на 7-мия ден се предизвиква .Успех  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 028
аз родих 4 дни след термина

знам, че нямаш търпение вече, стискам палци събитието да е скоро  Hug

# 17
  • Мнения: 3 042
Аз родих малкият 2 дни след термина. Лекарката ми беше казала, че ако до седмица след термина не родя ще предизвика раждане.
Щерката преди това я родих томно на термина.

Леко раждане ти желая! Peace

# 18
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
трябваше да родя на 02.12 а родих на 13.12 и то със секцио.но според мен понякога термина не се изчислява точно.според лекаря трябваше да родя на втори а според мойте изчисления на 15.и май аз бях права Laughing

# 19
  • Мнения: 765
Аз преносих 2 седмици и предизвикаха раждане . Не се тревожи, термина е относителен , важното е да следят състоянието на теб и на бебето редовно . Успех!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 487
Моят термин беше на 10.05. и както се вижда от лентичката, бебето още не е решило да излиза... Rolling Eyes
Иначе всеки ден след термина ходя на запис на тоновете, а утре съм и на преглед при гинеколога ми, за да прецени дали всичко с бебето е наред и дали трябва да се предприеме нещо. Надявам се раждането да започне естествено, защото ме е страх от предизвикване. Въпросът ми може да ви се стори тъп, но 9-те месеца от първия ден на последната менструация ли се броят или от датата на оплождането, защото вече се обърках с тия термини... newsm78

# 21
  • Мнения: 3 929
Аз родих 10 дена след термина. На 9-я ден отидох в болницата и едва не ми вдигнаха скандал, че отивам толкова късно. Според мен по-добре да отидеш до 5-я ден след това. Не знам, всичко зависи и от ЖК, или от болницата, в която си решила да раждаш - Разни лекари, разни дати! Все пак не прекалявай с изчакването.

# 22
  • Мнения: 3 334
Аз родих 3 дни след термина.
Казаха, че при 7 дни преносване, ще ме приемат в болницата, но във всяка е различно.
След датата на термина ме викаха всеки ден за тонове  Peace

Леко раждане   bouquet

същото беше и при мен!

# 23
  • Мнения: 2 553
Ами на мен термина ми беше на 13:01.2006 а родих на 17.01.2006.Не се тревожи! Ходи си редовно за тоновете и това е.Леко раждане!  Hug

# 24
  • Мнения: 596
На 9-я ден след термина ми предизвикаха раждане.

# 25
  • Мнения: 590
Преносих го 12 дни и се наложи секцио по спешност.Чух,че 10 дни е максимума за изчакване. Бях пет дни в патопогична под наблюдение.

# 26
  • Петрич
  • Мнения: 321
Аз родих 2 дни след термина.Предизвикано раждане.Леко раждане!

# 27
  • Мнения: 1 881
Термина ми беше на 12, родих на 17, със секцио, без да е тръгнало раждане. Чувала съм за случаи и за 15 дни след термин, но предполагам, че стаява въпрос за грешно определен термин newsm78

# 28
Ехо какво става влезе ли да раждаш? Не чакай. Би трябвало твоя АГ да те праи в болница. Не ехубаво да го преносваш.Аз нямах контракции и на 2 ден след термина постъпих в болницата, а на 6 ден ме свалиха за индукция(предизвикване на контракции) и се роди Александър.

# 29
  • Мнения: 568
Бебо се роди на 14 май с двудневно закъснение,
казва се Вероника, тежеше 3300 при раждането, съвсем нормално си мина и вече сме си вкъщи.
благодаря за успокоителните отговори Grinning

Общи условия

Активация на акаунт