МАЙско бебенце расте, радва мама с тупкащо сърце. - ТЕМА2

  • 47 515
  • 733
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 56
Ехо, привет от мен. Да се отчета, че излезе генетичният ми тест и всичко е наред. Камък ми падна от сърцето. И чакаме мъж. Отиде ми хубавото женсто име, което си бях нарочила. Grinning

# 571
  • София
  • Мнения: 56
Аз също четох тези извадки. По- скоро ми беше интересно кое от двете е по-широко разпространено и по кое се водят докторите.
Докторите гледат и говорят в седмици.  Лунарни и (по-рядко) календарни месеци ползват само за наш ориентир Simple Smile

# 572
  • Мнения: 852
Здравейте 😊 според вас възможно ли е да стане грешка при определяне на пола на първата ФМ в 12+4 г.с.?

Според мен е напълно нормално да няма 100% сигурност толкова рано. На следващата ФМще се види повече  Peace

# 573
  • Мнения: 12
Дами, не бързайте с имената, докато не се уверите сами на излизането на бял свят на мъничето Simple Smile Вярно, че познават повече от преди 25-30 г., но все пак може да се крие, върти и накрая изненадаааа 😀

# 574
  • Мнения: 852
Мда , моята бебка все беше обърната  и разбрахме  пола със  сигурност  чааак в 7-и месец  Joy

# 575
  • Мнения: 23
И аз се надявам да са сбъркали пола. Вчера бях на ранна ФМ и докторката ми каза”май ще е момче”. А ние цялата къща искаме момиче.Дъщеря ми най- много искаше сестричка. Няколко години подред пише на дядо Коледа, че иска сестричка и той се й обещаваше че ще е сестричка. И сега изненада... направо незнам как ще го приеме.

# 576
  • Мнения: 28
Като разбрах, че ще е момиче, 2 дни плаках. Знам, че звучи странно и много хора няма да ме разберат, но съм си мечтала цял живот за син. Дано второто да е момче 🤗

# 577
  • София
  • Мнения: 661
Хехе, според мен като се родят бебчовците съвсем ще забравите какво сте си мислели, че искате Grinning

# 578
  • Мнения: 580
Разбирам разочарованието ви от пола, но вярвам, че децата идват при нас , защото така е отредено и за да ни научат на нещо и да ни подобрят с нещо. Като например момиченцето ви все си е поръчвало сестричка, но сега ще се научи да дружи с братче. А мъжът на сестра ми мрази да дели храна с някой, но дъщеря му иска да яде само от неговата чиния, та така се научи да дели храна. 😂 Децата ни носят мънички подобрения в нас самите. Моето момченце е много страхливо, каквата съм и аз. Сега с него се уча и опитвам да не се страхувам толкова от всичко, за да науча и него на смелост. Разбирате какво искам да кажа.

# 579
  • Мнения: 188
Ами променяме началото на - Вън е зима, сняг вали...и края остава същия Simple Smile

Подкрепям това мнение! Нека е снежно и зимно 💙

# 580
  • Мнения: 51
Здравейте момичета и аз да се запиша при вас термина ми е 7 май 2018 г., искам да питам има ли някой с проблемно кръвно високо - ходих къде ли не, изледвания бъбреци, хормони, сърце, кръв и урина няма проблем, а вдигам кръвно.

# 581
  • Мнения: 12
За причината незнам, щом всички резултати са ти ок... но със сигурност ще трябва да го нормализираш с хапчета. Знам, че изписват аспирин протект, който разрежда кръвта и с това го сваля кръвното налягане, но само лекаря ти ще прецени най-правилното лекарство. Разбира се спокойствие и се довери на лекаря. Успех Wink

# 582
  • Мнения: 51
За причината незнам, щом всички резултати са ти ок... но със сигурност ще трябва да го нормализираш с хапчета. Знам, че изписват аспирин протект, който разрежда кръвта и с това го сваля кръвното налягане, но само лекаря ти ще прецени най-правилното лекарство. Разбира се спокойствие и се довери на лекаря. Успех Wink

Приемам аспирин кардио, допегит, корфафлекс, празозин и конкор за кръвно + хлофазолин в извънредни случай, но пак не се нормализира.

# 583
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз съм с високо кръвно. И с предната ми бременност пак бях така. При мен горната граница е драматична, около 140 е максимума. Долната винаги е 70. Пия допегит, вече над месец. Успях да го нормализирам 120/80. Общо взето от предния път знам, меря няколко пъти на ден и следя. Нищо не съм изследвала освен стандартните неща. Докторът и преди, и сега обясни, че на много жени се случва, да не се вторачвам, а да следя. По принцип нямам високо кръвно, но като забременее се сдобивам с него

# 584
  • Мнения: 580
Ами променяме началото на - Вън е зима, сняг вали...и края остава същия Simple Smile

Подкрепям това мнение! Нека е снежно и зимно 💙
Довечера като заспи малкия, ако не заспа и аз ще включа лаптопа да го променя. Иначе натиска копчетата и няма шанс нещо да направя.

Общи условия

Активация на акаунт