"София - Ден и Нощ" - 24

  • 96 834
  • 753
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 473
Фани се оказала, че всъщност е Ани така ли?

Да.

# 661
  • Мнения: 3 313
И защо Лазар така се измъкна?  Да не би той да щракна Галя сутринта?  Все си мисля, че не е онзи "Душичката" (забравих му името).
Душичката е Ванката.
И аз си помислих че не е той, но в апартамента бяха само Галя и Душичката 😁 ..

# 662
  • Мнения: X
Може Лазар да е влязъл да търси Стела, но е видял Галя и се е изкушил Simple Smile

# 663
  • Мнения: 3 313
Е, не мисля че Стела му е дала ключ за апартамента.. Или поне не са ни показали такава сцена. А и преди Ванката заглеждаше Галя.. Просто Марио тогава го светна, че Зара подозира.

# 664
  • Мнения: 14 851
Той Лазар май не беше дори в квартирата,когато се случи това в банята. А Ванката ми е толкова антипатичен... Чак ми стана жал за Зара. Тя е влюбена,а той явно просто се забавлява.
За Асен и Симона-и на мен ми е противно това натискане и мляскане,но пък онова момиче на какво се надява?! Симона се държа много зряло и дори я прие в тяхната компания,а тя продължава да крои планове за Асен.
А с тези болници и полиции вече станаха като турски сериал. 😃

# 665
  • Мнения: 61
ТелефонИ нямат..
Манекенката ще се дигне да отиде до дома на Дани....пахахахаха
И така се става инструктор - за Теди говоря. Пахахаха Grinning
И Заради я изкараха малоумна.
А пък тея драми с полицията при Асен и Симона вече са супер скучни. Иначе гледам, че здраво бачкат...... Joy

# 666
  • Мнения: 288
Аз пък цял ден се чудя и място не мога да си намеря.. Как пък този път Човекът (нарочно с главно Ч) на Боби не успя да оправи бъркотията?! Кого ли не измъкна, кого ли не спаси, та сега един лаптоп му се опъна?! JoyJoyJoy

# 667
# 668
  • Мнения: 6 736
Този Ванката е супер неприятен, а Зара е проста, та дрънка.
Лазар иначе добре си играе ролята, гласът му, обаче е много женствен.
Забравих да кажа за предната серия, че сцената с Ясен и пъшкащата на всеослушание Калина беше потресаЮща.....😠

Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 23:41 от #Frozen#

# 669
  • Мнения: 6 604
Да. Тази сцена беше много  фалшива и пресилена. Пародия й приляга повече.

# 670
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Не виждам причина Симона и Асен, като семество и влюбена двойка, да се съобразяват цял живот с някой как ще се държат  Peace


За Коко не искам да коментирам просто, имам чувството, че четат тук и всичко, което казваме тук, че ни дразни го удвояват

# 671
  • Мнения: 3 313
Лео много палав ще излезе Grinning

# 672
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 025
Лео много палав ще излезе Grinning
Ама пък хич не му отива....Sad

# 673
  • Мнения: 5 478
Супер гнусен ми е вече след тея циркове с дрехите на медицинска сестра Sweat Smile

# 674
  • Мнения: 6 736
Асен и Симона с никой не са длъжни да се съобразяват, всеки има право да е прост, колкото си ще, както се казва.
Въпрос на елементарно съобразяване е и акъл, какъвто до сега не са демонстрирали особено.Симона нали уж учеше, сега наргиле бар ще отваря....

Общи условия

Активация на акаунт