"София - Ден и Нощ" - 24

  • 96 717
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Не му е изневерила, бяха си разделени, опитваше да го забрави Hands V
Пък и е кофти да го видиш това, не може да каже "о, аз спах с Лео, нека малко Теодора да му играе, даже гола ако трябва!" Joy
*
Щеше да е интересно да дадат сцената как Жоро чува Ванката да разправя за Галя. Не подкрепям насилието, но ми се искаше да бяхме видели лицето на Душичката като разбере, че Жоро е чул Joy

# 721
  • Мнения: 5 478
Именно. Ако гледаме реално на нещата, никой на никого не е изневерил. Да, тя си легна с онзи, но с Митко отдавна бяха разделени. Друг е въпросът дали аз бих го направила или не и дали го намирам за ок Smiley Така че, нека все пак гледаме и от двете страни...

Съвсем в началото образът на Галя ми беше любим. Беше стабилна, с жилище (не знаехме, че не е нейно), имаше си професия, всеки търсеше подкрепа у нея... И след появата на Бранко всичко се срина Smile

А Теодора ми е много неприятна с тези постоянни демонстрации... Сякаш ако не си навре физиологията под носа на хората, няма да е спокойна...

# 722
  • Мнения: 669
Не му е изневерила, бяха си разделени, опитваше да го забрави Hands V
Пък и е кофти да го видиш това, не може да каже "о, аз спах с Лео, нека малко Теодора да му играе, даже гола ако трябва!" Joy
*
Щеше да е интересно да дадат сцената как Жоро чува Ванката да разправя за Галя. Не подкрепям насилието, но ми се искаше да бяхме видели лицето на Душичката като разбере, че Жоро е чул Joy


ок,ма те пак не бяха се събрали,че да се нерви такваз.Митко я видя че се целува с оня каунь/много ми е несимпатичен/ ма не ходи да и вдига джангър.А щом се целуват  уста в уста ,това е сигурен признак,че Стефка не е седяла със стиснати кълки.

# 723
  • Мнения: 288

Съвсем в началото образът на Галя ми беше любим. Беше стабилна, с жилище (не знаехме, че не е нейно), имаше си професия, всеки търсеше подкрепа у нея... И след появата на Бранко всичко се срина Smile
И на мен така. Само че не помня много каква беше в началото с Бранко, но със сигурност помня, че Дани й повлия много зле. Grinning
И все си мисля, че Митко направи грешка с това да си тръгне от автосалона, можеше да си свърши там нещата, пък Стефания, ако толкова много държеше на него щешв да го разбере. Аз само не разбрах, той нали взе телефона на друг, за да й се обади - какво стана? Не му вдигна ли?

# 724
  • Мнения: 5 478
Не си спомни номера ѝ и затова се отказа да звъни.

# 725
  • Мнения: 288
Не си спомни номера ѝ и затова се отказа да звъни.
Благодаря. Simple Smile
Или пък можеше да се разберат за по-късен час, все пак всичко се случва, а и той от къде знае точно колко ще се бави. Ама какво се чудя и аз нали трябва да има драма и интрига. Grinning

# 726
# 727
  • Мнения: 551
Само на мен ли образът на Коко ми идва в повече? Вече ми се струва, че ако го променят ще бъде по интересно... А мисля, че е време да  вкарат и нови хора...

# 728
  • Мнения: 14 789
Е ние Коко го разнищихме отдавна,че е меко казано дебилно поведението му. И чак се чудя на Боби и Митко за какво го дундуркат и все му оправят бакиите. 🙄
Дано Ани Фани му повлияе и го вкара в релси,но се съмнявам. И на тия момичета се чудя какво му обичат на тоя нехранимайко и лентяй?! Да беше някой красавец ок,ама той е ... 🙈
Митко и Стефи-прекаляват с драмите и разминаванията при тях. Или да се събират или да приключват.
Мариянка е доста дразнещ образ. Още като се появи в началото ме подразни начина й на говорене,а сега вече всичко в нея ме дразни. 😃

# 729
  • Мнения: 3 296
Като видях, че Симона и Асен ще си търсят персонал, веднага си помислих че Мариянка ще е .. Ужас!

# 730
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ех това Мариянче много неприятно за гледане

# 731
  • Мнения: 3 296
Стефания няма ли да спре с тези кокове и опашчици?! Flushed

Последна редакция: чт, 25 яну 2018, 23:01 от DebSs

# 732
  • Мнения: X
Какво каза Коко че е решил? 

# 733
  • Мнения: 1 019
Да, с този кок е мн нелепа. Тя е едра жена, висока и като си опъне така косата е много груба. Няма женственост в нея...

# 734
  • Мнения: 164
Епизода имаше чудесен край-нищо не разбрах Grinning

Общи условия

Активация на акаунт