Професионални серии за коса - тема 116

  • 89 290
  • 768
  •   1
Отговори
# 705
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
maksimka, току що го сложих, ще видим как ще е..направи ми впечатление консистенцията, по-скоро млечна и не толкова течна Wink като при останалите серуми, които съм ползвала.
Трябва да споделя обаче, че забелязвам повече ефект с ампулите против косопад на Керастаз, отколкото с Аминексил-а на Лореал Thinking

# 706
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 343
Сподели после как е при теб.От ампулите на ЛП резултат не виждам,а на Керастаз не съм пробвала.Взела съм си този на Алтерна с червената боровинка,но още не съм пробвала,знам че е с течна консистенция

# 707
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Изхабих едно шише от Алтерна, ефект не видях Confused На всеки явно различен продукт действа, аз бях скептична към тези на Керастаз, но пък от използвах досега 8 ампули и има подобрение. Сега съм поръчала още, ще ги редувам със серума на Епруваж.
Като гледам продуктите против косопад в ЗР, почти няма нещо неизползвано от мен Tired

# 708
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Може ли препоръка за добра термозащита  newsm78  Hug

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 343
Пробвала ли си противокосопадния серум на Кюн? Докато бях бременна имах през цялото време бая силен косопад.Този серум го спря напълно с няколко нанасяния.Миришеше много гадно,но важното е че имаше ефект

# 710
  • Мнения: X
Може ли препоръка за добра термозащита  newsm78  Hug
Млеката на Керастаз (зависи вече какъв ефект търсиш), бамбуковата и мултивитаминната на Алтерна също са много добри за мен откъм защита и ефект, флуида на Напура беше много обичан в темите назад, крема total protect на Чи, на Ливинг прууф спрея restore също от опит харесах...избор да искаш:)

# 711
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Може ли препоръка за добра термозащита  newsm78  Hug
Млеката на Керастаз (зависи вече какъв ефект търсиш), бамбуковата и мултивитаминната на Алтерна също са много добри за мен откъм защита и ефект, флуида на Напура беше много обичан в темите назад, крема total protect на Чи, на Ливинг прууф спрея restore също от опит харесах...избор да искаш:)
Благодаря Flowers Hibiscus, искам да ми предпазват косата при преса и маша основно Simple Smile

# 712
  • Мнения: 285
Пробвала ли си противокосопадния серум на Кюн? Докато бях бременна имах през цялото време бая силен косопад.Този серум го спря напълно с няколко нанасяния.Миришеше много гадно,но важното е че имаше ефект
..може ли линк за противокосопадния серум на Kune?

# 713
  • Мнения: 6
maksimka, току що го сложих, ще видим как ще е..направи ми впечатление консистенцията, по-скоро млечна и не толкова течна Wink като при останалите серуми, които съм ползвала.
Трябва да споделя обаче, че забелязвам повече ефект с ампулите против косопад на Керастаз, отколкото с Аминексил-а на Лореал Thinking

Аз ползвам Аминексил-а на Kerastase и таблетки на Ducray Anacaps Reactive. Забелязвам значително намаляване на косопада, може би е намаляло с около 60 % ... на око разбира се. Ходя на фризьор на две места - всички отбелязват намаляване на косопада и много препоръчват именно тези ампули. До тук съм ползвала около 1 месец и ще продължавам. 😇

# 714
  • Мнения: 114
Здравейте, момичета. Някой ползвал ли е пигмент коректора на Керастас, който се смесва с маската? Според вас дали е задължително да се смесва с  тази маска? https://www.arlen.bg/product/5607/pigment-korektor-za-neutralizi … ml?CurrencyID=BGN

# 715
  • Мнения: X
Може ли препоръка за добра термозащита  newsm78  Hug
Млеката на Керастаз (зависи вече какъв ефект търсиш), бамбуковата и мултивитаминната на Алтерна също са много добри за мен откъм защита и ефект, флуида на Напура беше много обичан в темите назад, крема total protect на Чи, на Ливинг прууф спрея restore също от опит харесах...избор да искаш:)
...искам да ми предпазват косата при преса и маша основно
Това ясно, но като споменах какъв ефект търсиш, имах предвид, че някои защити са с ясно изразен хидратиращ, или протеинов ефект, повече омекотяващи, изглаждащи и т.н.

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 343
Пробвала ли си противокосопадния серум на Кюн? Докато бях бременна имах през цялото време бая силен косопад.Този серум го спря напълно с няколко нанасяния.Миришеше много гадно,но важното е че имаше ефект
..може ли линк за противокосопадния серум на Kune?
Заповядай
https://www.arlen.bg/product/1999/losion-protiv-kosopad-i-za-ras … -lotion-45ml.html
Ако трябва да съм честна до момента това е единственият продукт, който бих повторила  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 187
Много страно. Аз вече няколко пъти подред слагам маската на Епруваж и грам не ми утежнява косата. Ползвам я с шампоана им за обем. Финиш - олио на Мароканойл или 5 в 1 Ливинг Пруф.

# 718
  • Мнения: 4 743
Може ли препоръка за добра термозащита  newsm78  Hug
Млеката на Керастаз (зависи вече какъв ефект търсиш), бамбуковата и мултивитаминната на Алтерна също са много добри за мен откъм защита и ефект, флуида на Напура беше много обичан в темите назад, крема total protect на Чи, на Ливинг прууф спрея restore също от опит харесах...избор да искаш:)

Линда, на Ливинг прууф спрея restore има ли термозащита? Не е ли само протеинов финиш?  newsm78
Термозащитата беше с друго име май... Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: X
От серията restore си има термо-спрей, не говоря за крем финиша.
http://www.livingproof.com/buy/restore-instant-protection
Имаше го и в златна рибка и в арлен, сега гледам че е останала само травъл опаковката.

Общи условия

Активация на акаунт