Домакини 63/ Златна есен при нас поспри

  • 62 513
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Привет, прекрасни!
Пожелавам ви весело посрещане на новата година.
Следващата да е много здрава, усмихната, успешна и щастлива! Да се сбъднат мечтите ви и заплануваното да се осъществи!
Hug

# 706
  • Мнения: 39 409
И аз се присъединявам към пожеланията на Ма ко!
Весело и от мен!

# 707
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Весело посрещане и от мен , дано новата е прекрасна за всички ни

# 708
  • Мнения: 6 015
Весело посрещане на новата 2018 година Simple Smile
Руската салата разбъркана ( голямото момче много я обича ама на мен не ми се занимава),за  снежанката 100 пъти събориха млякото вчера докато се цедеше Imp и тя отлежава. Заека е размразен и чака да се пече. Гъбите съм в чуденка дали цели с кашкавал или на сос да направя.Една памук погача остава да замеся ,да направя баницата и сме готови. А да и останалите плодове по тортата са желирам.
Сега разпускам с кафето.

# 709
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
аз се отказах от сърмите и питката , че никой няма да ги пипне днес ..утре ще ги направя , хем питката да е топла и прясна
свинско месо ще пека , баница , руска салата , мезета и ядки .. то ни стига , колко ще изядем двамата с ММ , детето месо не поглежда , ще нападне баничката само ххаха , няма смисъл от много вихрене в кухнята , по спокойно ще я карам аз Simple Smile

# 710
  • Мнения: 1 826
Ма ко видях  прекрасни снимки....
Само дето го мислеше пътя,а времето е с вас дори.
Аз вчера руската салата си направихме  с мм,тортата с маскарпоне и сметана, с бишкоти  снощи дори я опитахме доволна съм.Днес сутринта си завих на бързо зелевите сърми с месце между тях,има и пържолки за  гарнитура. Grinning Сега чакам питката да втаса и да я пека,няма да правя баница.
А сега ви пожелавам много здраве и късмет!!!

# 711
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Ние сме тук от 2 дни. На идване като ни заваля дъжда още преди Търново, та спря по някое време тази нощ. Вчера не е спирало изобщо, ама на нас не ни пречеше да се разходим. От Шабла до Дуранкулак, всичко обиколихме.
От сутринта е много слънчево и пак ходихме на разходка.
Морето е много различно на слънчево и лошо време, но всякак го обичам. Вчера на дъжда и вятъра нямаше никакви вълни, а днес без вятър са поне метър
Всичко ни  е готово за довечера, сега дъртите спят следобеден сън, а децата отидоха на разходка Joy

# 712
  • Мнения: 3 841
Честита Нова Година! Бъдете здрави, щастливи и спокойни! Много късмет и берекет през новата година!

Не мога да кача снимка, уффф

# 713
  • Мнения: 644
Весело посрещане на 2018!

# 714
  • Мнения: 11 625

Весело посрещане и от мен на новата по-щастлива, по-доходоносна и по-весела година!!!!
Аз баница правя на 1-ви сутринта за закуска - та и късметите да са в новата година!

# 715
  • София
  • Мнения: 8 390
МИЛИ МОМИЧЕТА, КЪДЕТО И ДА СТЕ, ПО СВЕТА И У НАС, ДА Е ЧЕСТИТА НОВАТА 2018 ГОДИНА! НЕКА ДА Е МИРНА И ЗДРАВА, ДА Е ПЛОДОРОДНА И БОГАТА!


Хайде, съберете се около баницата. Сложила съм късмети за вас и за семействата ви. Да имаме през Новата година здраве, късмет, успехи, обич и спокойни дни. За децата ви - здраве, шестици и весели игри! За мъжете ви - работа, добра реализация и удовлетворение!

НАЗДРАВЕ!

# 716
  • Мнения: 1 826

Първа се нареждам за късмет от баницата на Фло.
Бъдете живи и здрави момичета !!!

# 717
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Честита нова година! Да сме здрави първо, другото Фло го е казала, няма какво да се добави.
Нека 2018 е сбъдваща мечти за всички!

# 718
  • Мнения: 39 409
Ей, честита нова година и от мен! От всичко хубаво си пожелавам по много- здраве, щастие, радостни мигове, любов.....
След баницата на Фло, от мен сладките неща. Имам двама празнуващи- мъж и щерка! Да са ми живи и здрави!

# 719
  • Мнения: 11 625
За много години момичета!
Мария живи и здрави да са ти имениците Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт