Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 150 668
  • 1 418
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 1 090
В събота и неделя работи ли?
По назад някой беше писал за сладко от мандарини, та мисля това да направя за подарък. Ще може ли рецепта как се прави? Трябва ли после да се варят бурканите?

ето го сладкото Simple Smile страхотно е, не се варят бурканите - насипва се горещо и те сами се вакуумират
трябва да се пробват мандарините Sad последния път уцелих някакви кухи, свиха се при варенето и даже леко нагарчаше сладкото.
пиша в минало време, защото любимият образ реши, че точно такива ги иска и ...
изясни се картинката, нали  Simple Smile
 
http://recepti.gotvach.bg/r-57407-%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA … D0%B8%D0%BD%D0%B8
Явно плодовете се оставят цели?
Гледах друга рецепта:
http://recepti.gotvach.bg/r-40716-Сладко_от_мандарини_и_джинджифил?l=1
Някой пробвал ли я е?

# 1 201
  • Мнения: 18 585
Имам ето тази огромна коледна торбичка за подарък от миналата година. много е красива. Едната й страна е с брокат, а другата гладка. Идеи какво да направя от нея? Няма да я ползвам. Дали да не изрежа елхичките и еленчетата? Хартията е дебеличка.Ще станат хубави фигури. На елхата ли да ги закача? Герлянди ли да напарвя? Дайте идейки Simple Smile





# 1 202
  • Мнения: 3 939
Изрежи фигурите и ги залепи в основата на прозореца, облепи свещ с брокатената част, но не трябва да се пали, облепи страниците на кутия с височината на фигурите и аранжирай нещо в нея. Това се сещам аз.

# 1 203
  • Мнения: X
Много хубаво сте украсили!
Споделям нещо скромно от детската стая. Украсено минималистично и без топки, които да будят интереса на 15 месечната ми дъщеря 😂
 

# 1 204
  • София
  • Мнения: 591
Ето и нашата елха,която направихме от няколко дъски,видии и отвертка. Simple Smile

# 1 205
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 685
Ето и нашата елха,която направихме от няколко дъски,видии и отвертка. Simple Smile



Страхотна е  Heart Eyes Открадвам си идеята за следващата година  Blush

# 1 206
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
чудесна елха Simple Smile и аз си записвам идеята и догодина може да сме all natural - елха от дъски, играчки от шишарки, орехи и други естествени материали, украса за маса от отрязана плочка от дърво...

хваля се с новата придобивка - два дена я мисля и денс вече изстрелях половинът до "онзи" склад Simple Smile Simple Smile Simple Smile
имало златни и сребърни, нашата е сребърна. Simple Smile за мое учудване (и радост) си идва с пясъка, топчетата... с всичко Simple Smile





за малчо взехме комплект за кристали и дървен 3Д пъзел коледна сцена. когато си я сглоби на Коледа и тя ще влезе в декорациите Simple Smile

# 1 207
  • Мнения: 7 314
Супер е "новата ти придобивка"!Ориентировъчна цена може ли  Praynig

# 1 208
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
10 лЪва Simple Smile за поставката с чашките и цялата декорация - мисля да сложа свещички на батерии Simple Smile
5 е пъзела и 5 или 7 (не помня) са кристалите Simple Smile

# 1 209
  • Мнения: 19 715
Ето и нашата елха,която направихме от няколко дъски,видии и отвертка. Simple Smile


Мнооооогооооо ми хареса Heart Eyes

# 1 210
  • DE
  • Мнения: 9 068
И аз направих алтернативна елха. Не се смейте много на кривия връх, просто бях изморена и вече не ми се доизкосуряваше Grin



Знам, че висулката с червените топки е в повече, но си я харесвам, а няма къде другаде да я закача. Искам да ми е бляскаво:christmas_tree:

# 1 211
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 872
Ето и нашата елха,която направихме от няколко дъски,видии и отвертка. Simple Smile



Вълшебна е  Heart Eyes Heart Eyes

Надписите с шаблон ли ги правихте ?

# 1 212
  • София
  • Мнения: 591
Вълшебство, да с шаблони. Simple Smile

# 1 213
  • София
  • Мнения: 23 124
Украсих вкъщи точно преди месец - на 14 ноември. Ето част от коледната декорация.







# 1 214
  • Мнения: 19 715
Уна, според мен, направете повече догодина и продавайте. Аз лично, бих си купила веднага!

Общи условия

Активация на акаунт