Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 150 261
  • 1 418
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 7 063
Иска ми се да покажа и моята украса, но нещо не намирам читав и работещ сайт, където да си кача снимките.

# 1 261
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
Иска ми се да покажа и моята украса, но нещо не намирам читав и работещ сайт, където да си кача снимките.

Simple Smile с новата версия се качват направо

# 1 262
  • София
  • Мнения: 22 967
Geia, толкова няма ли откъде да вземете?  Confused

# 1 263
  • Мнения: X
Успях да прехвърля темата тези дни
Нямам думи, толкова много красота

Весели празници на всички!

# 1 264
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ето нещичко и от мен Simple Smile







Ще си подредя компа за да намеря и останалите Simple Smile

# 1 265
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Ето нещичко и от мен Simple Smile







Ще си подредя компа за да намеря и останалите Simple Smile

Пухкавата ви украса е най-разкошна  Heart Eyes Heart Eyes

# 1 266
  • София
  • Мнения: 22 967
На мен чашите много ми харесват.  Laughing

# 1 267
  • Мнения: 1 723
Ох,доволно котаранче,харесва украсата.Всички показвате много красиви неща!АЗ нямах време да чета и пиша последният месец,но по едно време някой беше качил снимки на селце,като истинско направо.Чак през прозорчетата на къщичките се виждаха разни декори.Не помня кой беше качил,но да си изкажа възхищението с 2-3седмично закъснение.
Не съм снимала много,моето селце се разрастна с две къщички още,но е далече от истинско село и тази година.
Ето поне снимки на елхичката ни.









Снимките не са добри и на живо е много,много по-хубава,ама това важи за повечето украси качени тук,предполагам Relieved

# 1 268
  • Мнения: 5 300
Ах, какво котеееее!

# 1 269
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Благодаря ви Simple Smile
Чашите видях и поръчах от Fb, на две години са вече и са ок.
Котката е Късметка, обича да спи под елхата, по-долу се вижда, а калъфките на възглавничките са от Джъмбо.
Една хубава идея са шейничките от лакомства - потърсих да ги покажа Simple Smile





Нещо, което направих и беше забавно, но не съм снимала са етикетите за подаръците миналата година. Взех готови от твърда хартия и на тях залепих бебешки снимки на децата - голяма забава падна да се разпознаят. Те са двама братя и две сестри, а аз избрах такива, на които си приличат, та чак баща им обърка неговите по едно време, кой кой е Simple Smile

# 1 270
  • София
  • Мнения: 22 967
Много е хубава идеята с етикетите, наистина.  Peace

# 1 271
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Мира страхотна е украсата.  Heart Eyes Обаче на мен очите ми останаха в библиотеката  Heart Eyes
sibil1987 в много хубави цветове е елхата  Heart Eyes
И аз искам истинска камина........и къща искам  Blush

# 1 272
  • София
  • Мнения: 22 967
Баща ми има истинска камина, но само си се топли с нея, хич не украсява.  Crossing Arms Laughing

# 1 273
  • Мнения: 7 063
прежалих се да ползвам новата вресия, само заради снимките.Satisfied
 
Ето я и нашата украса.











# 1 274
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 682
Добри, то хубаво ги качваш тук, ама остават собственост на сайта Simple Smile Тоя въпрос не е уреден изобщо.
Има от къде да вземем елха, но просто не си заслужава вече за една седмица Sad Ще си пътуваме и няма кой да й се наслаждава. Имам малко клончета и тях ще украся като елха.
Ох, нема такъв бъгав сайт като тоя Sad

Общи условия

Активация на акаунт