Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 150 268
  • 1 418
  •   1
Отговори
# 1 320
# 1 321
  • Мнения: 1 652
И аз да покажа нещичко. Днес сътворих тези шейнички и поставих лампички на терасата и прозореца. Това са прословутите лампички от Алиекспрес




Може да нямам перде, но лампички имам. Извинявам се за лошите снимки, не ме бива за фотограф.

# 1 322
  • Мнения: 855
Моята украса изобщо не успях да я довърша, но напоследък съм всеки ден на работа от сутрин до късно вечер, та това ще е, май. Освен това изпочупих няколко от стъклените аквариуми и сега не ми се харчат пари за нови, а на прозореца щях да слагам перде, което прави лампичките много красиви, но и това ще стане след Коледа, понеже напоследък нямам и пет минути почивка. Елхата пък беше добре, но приятеля ми нещо й се ядосал и я намерих един ден без украса от едната страна, всичко на земята, не можах да разбера паднал ли е върху нея или какво. Та я пренареждах, но така и не успях да намеря идеалните места на звездите, и сега не са както трябва. Камината щеше да е по украсена, но просто нямам време да търся подходяща хартия за картината над нея. Затова - толкова, моля игнорирайте парчетата стъкло на радиатора на някои от снимките.
Скрит текст:













Леле, браво. Елхата направо ми взе ума...

# 1 323
  • Мнения: X
Ето и част от нашата украса.
Това е на перваза в кухнята




Елхата в  стаята на децата.Украсена изцяло от голямата ми дъщеря.

Елхата в хола ни
https://www.facebook.com/irka.kirilova/videos/10208148942680091/

Последна редакция: чт, 21 дек 2017, 07:38 от Анонимен

# 1 324
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 070
Simple Smile Simple Smile Simple Smile намерих си снахица Simple Smile Simple Smile
с тия общи виждания за украсяването няма как да не се разбират Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1 325
  • Мнения: 18 562
ЧАРОВНА,супер е ! Сладурките да са ти живи и здрави! Много ми отива цялата украса на интериора.
МГМ искам да я питам как окачи лампите ня елхата, че да изглеждат  така равномерно разположени?

# 1 326
  • Мнения: X
Момичета ,благодаря ви.
Това са топкине за учителките.Аз си поиграх с word и направих много лесно снимките.Нямаше да се справя сама и съм много благодарна на нашата съфорумка която ми обясни как да направя картинките във формата на кръг.
Голямата ми дъщеря ги сглоби ,поръси с брокат  Simple SmileИ ето го резултата

# 1 327
  • UK
  • Мнения: 3 959
Лампите ги окачих светнати и на тъмно - не беше съвсем тъмно, де, но да виждам как става.

Моят приятел пак падна върху елхата и ще се наложи да разкарам или него или елхата, и няма да е елхата.

# 1 328
  • Мнения: 19 691
Ма как така пада върху нея? Тя е бая висока :O

# 1 329
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Чаровна, радвам се, че са станали картинките, топките са много нежнички. 😃
А украсата ти с тези бели ниши очаквах да е красива като миналогодишната, но елхата ми взе очите този път.
 И да те питам, в Плевен тази година последно ще има ли / има ли вече Коледен базар? Че искам да посетя, ако има, но имам много малко време и не ми се разкарва само за да видя, че няма... Дали ще остане до НГ?

МГМ, много красиво и коледно при теб! Пожелавам по-малко сблъсъци с елхата оттук до Коледа. 😃

# 1 330
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами не знам дали мога да обясня как го прави - елхата е  в ъгъла, до нея е стената с прозореца, а от другата страна на прозореца ни е дивана и вместо една маса пред него ние имаме две малки Икейски маси за кафе, по една за двама ни, да си ги мърдаме на който както му харесва (аз обичам да си качвам краката на дивана и да си придърпвам моята близо, а той е доста по цивилизован по отношение на ползването на маса, та затова - две). Тоест неговата маса е точно срещу елхата, и днес докато дърпаше масата за да може да седне на дивана, се спъна (той е от клуба Ръцете (и краката) ми пречат) и влезе в елхата заедно с масата.

# 1 331
  • Мнения: 19 691
Ох, със сълзи се смея, като си го представям. Добре го описа Joy

# 1 332
  • София
  • Мнения: 22 982
Тъкмо това ми изскочи във фб и се сетих за МГМ.  Mr. Green

https://www.facebook.com/SnickersBulgaria/videos/1287257428047087/

# 1 333
  • Мнения: X
Чаровна, радвам се, че са станали картинките, топките са много нежнички. 😃
А украсата ти с тези бели ниши очаквах да е красива като миналогодишната, но елхата ми взе очите този път.
 И да те питам, в Плевен тази година последно ще има ли / има ли вече Коледен базар? Че искам да посетя, ако има, но имам много малко време и не ми се разкарва само за да видя, че няма... Дали ще остане до НГ?

МГМ, много красиво и коледно при теб! Пожелавам по-малко сблъсъци с елхата оттук до Коледа. 😃
Тази година не си дадох зор в украсяването.Не ми дойде и настроението.Потънала съм грижи за малката и покрай нейното състояние нямам никакво настроение.Гледам заради децата да съм весела и усмихната де Simple Smile
Пожелавам ви  приятно изкарване на коледните и новогодишни празници.
И догодина отново тук с нови вдъхновяващи идеи и красиви декорации Simple Smile
И понеже на клипчето не се вижда много елхата ето и снимки преди украсата .
Само с лентички и лампи.Според ММ и без украса е красива .
Елхата я взехме от Бриколажа а украсата получихме в колет изпратен от брат ми Simple Smile
 

Последна редакция: пт, 22 дек 2017, 18:50 от Анонимен

# 1 334
  • Мнения: 18 562
чаровна и аз така, макара че ,украсих, но нямах нужното време покрай беба Simple Smile и ентусиазъма на жена, която няма какво да прави като миналата година
желая всичко да е наред с малката и да имате много весела и щастлива Коледа Hug

Общи условия

Активация на акаунт