Дъжд вали и стегна студ, но мамите от ИБ трепят вируси с Мавруд

  • 32 524
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 25 312
Записвам си и това.

# 676
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Офф моите поне пият като им дам нещо. Е освен ако не е много гадно де. Даже днеска Бубето ме питаше що не съм и капнала капки в ушите, а аз мислех че цялата работа с чистенето на ушите ще е страшна драма. Rolling Eyes
 Фейче дано Вили навакса бързо.  Hug

# 677
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ема като й беше зле на коремчето от тва разстройство геройски си пиеше водата с дренките .. като й мина и спря да я боли, вече почна да прави уговорки кое какво и как .. тя беше нон-стоп жадна и като не й давах чиста вода, а само вода с дренки или стоперол се помуси малко и после ги пи .. абе да не ти идва до главата ..

# 678
  • shumen
  • Мнения: 18 199
Месечинке,ужас.На мен тези ентеровируси са ми голям ужас затова.
Цвете,ще се оправи Вили.Ще проговори и всичко ще е наред.
Оф,аз държа Дени у дома болен,а от днеска и баща ми пък е с херпес зостер.Само се моля Дени да не се зарази, че вече ще откача.

Последна редакция: пт, 17 ное 2017, 23:22 от danaeka

# 679
  • Мнения: 2 843
Милички, прибрах си едно хубаво бластоцистче, дано му хареса в мен 😶😶

# 680
  • NE
  • Мнения: 10 999
Бързо оздравяване на всички болни.
Силни палци на Кокосче с нейното второ Кокосче.

# 681
  • Мнения: 11 533
Кокосиии, приятно и ползотворно мътене  Heart Eyes
Фейче, тая "диагноза", която са лепнали на Вилито, ми звучи толкова общо и мъгляво, нещо като "детето е болно от общо неразположение". Този път ще се съглася с Прахи, че работа с психолог и логопед няма да му навреди, но не го възприемай и представяй като "дете с проблеми"  Hug
Да ви разсмея с нашите родители какви паникьори са.... хем се дразня, че някакви глупости им раждат главите, хем ме напушва на смях  Crazy Вчера, след като цял ден смъквам температура, Хексалгини, 39,6, хладки душове, компреси с оцет, врещене, съпротива, баткото повърна от давене в сополи и храчки. И нашите звънят притеснено по тел. - детето било вече обезводнено, защо не го закараме в частната клиника, да го сложат на система  Mr. Green Та обяснявам и успокоявам, че то все пак няма разстройство с повръщане, пие си вода, компоти, не е дехидратиран. Днес пък от другата страна - това дете как все боледувало, не била нормална тая работа, да сме вземели по-сериозни мерки, не може само с хомеопатия да го лекувам, тя била за здрави хора  Laughing Пояснявам, че давам доволно и традиционни лекарства и питам какви са тези сериозни мерки, за които апелират - ами да го вкараме в болница, да му се направят пълни изследвания, да се види защо така! Представих си как искам направление за болница, да го изследват защо боледува често  Whistling

# 682
  • shumen
  • Мнения: 18 199
Кокосче,стиснати палци за второ Кокосче.
Моме,това старите хора са големи паники.
ООф,аз днеска цял след обяд крещях на Дени не върху дядо ти,а той сякаш напук прави и все гледа отгоре му да се завре.Ако го опазя да не се зарази наистина ще е голямо чудо.

# 683
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
 Моме , аз пък си представих физиономията на доки, като и го кажеш hahaha Извинявай, не е смешно амааа. Дано  започне да разрежда вече боледуването Марти. Hug
Кокос стисваме палците още по-силно. Време му е на второто малко кокосче да се засели в теб Hug
Ние днес постъкмихме подаръците за имен ден и Коледа. Има още 2-3 неща да се докупуват, амаа масовото вече е налично. Whistling

# 684
  • shumen
  • Мнения: 18 199
Поспаланче,и аз я свърших днеска тая с подаръците почти.

# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Кокосче, късмет!

# 686
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Кокосииии стискам палци, миличко!

# 687
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Кокос много Успех, много Hug

# 688
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Кокосче, брой ме и мен в групата на палцостискащите  Hug Praynig
И аз ходих до Хиполенд, но взех подарък само за едно дете, на което сме на РД утре. Въобще не се бях настроила за друго. През седмицата ще отида до магазините с по-нормални цени.
Хубави почивни дни  Hug

# 689
  • Мнения: 4 087
Кокоситке, много стискам, нали знаеш  bouquet bouquet Heart Eyes

Аз вчера понапазарих от Хиполенд, взех едни интерактивни пиленца в клетка, които пеят, пъзели. Елза замъка ще го поръчам по интернет следващата седмица. Остана прословутият жълт крокодил, който Ивейн си пожела за Коледа, след като я запитахме  Shocked Laughing Laughing  Гледам сега и брошурата на Лидл, ще има светещ глобус, мисля да го взема на племенницата, заедно с енциклопедия. Какво да купя на пленника е въпроса, на 6 е  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт