Фермата 3 - 2017 г. - Тема 5

  • 58 718
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 830
Споменаха за колене на животно тази седмица. Да видим кой ще се престраши да му тегли ножа. Иначе не се съмнявам, че всички ще са на масата после.

    Ооо със сигурност всички ще са на масата и ще хапват сладко-сладко месо.
И със сигурност някоя от жените ще реве преди това.

# 31
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Пристигам при вас

# 32
  • Мнения: 7 848
Благодаря за темата. bouquet
 Таблет си държи мадам Ивон.

# 33
  • Мнения: 5 820
Благодаря за темата. bouquet
 Таблет си държи мадам Ивон.

   Не съм гледала тази част снощи относно какво държи Ивона. Ще прегледам епизода. Но ако е така, много е несправедливо да работи с таблет. Тези технологични неща трябва да са забранени във "Фермата".

# 34
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
То и машинките за бръснене, боята за коса също трябва да са ама...

# 35
  • Мнения: 2 909
От предишната тема въпроса към мен.
her_76 по държание и външен вид ми е противен, още разяснения?

# 36
  • Другата България
  • Мнения: 37 455
Благодаря за темата. bouquet
Познах за Гечо, сега да видим за ратаите. Thinking
Трудно ми е, но залагам на Дарина и Иван С.

# 37
  • София
  • Мнения: 20 120
И Дарина ще дръпне за втори дуелист Анита или Божидара. Мен ме устройва.  Laughing

# 38
  • Мнения: 145
С нетърпение очаквам да видя дали ще колят животно. Ще стане голям сеир - хем ще реват, хем ще ядат. Laughing LaughingLaughing

# 39
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
То и машинките за бръснене, боята за коса също трябва да са ама...
Е, не е същото, с машинките за бръснене и боята не могат да се свързват с външния свят, в риалити са все пак...
Може да е огледало, де. Ако е електронна книга - може да са ѝ позволили. Има хора, които не могат без книга, аз съм така.
Които и да са ратаите, Гечо пак ще си дои, както и досега.

# 40
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 252
Споменаха за колене на животно тази седмица. Да видим кой ще се престраши да му тегли ножа. Иначе не се съмнявам, че всички ще са на масата после.

    Ооо със сигурност всички ще са на масата и ще хапват сладко-сладко месо.
И със сигурност някоя от жените ще реве преди това.
и ако откажат да изпълняват разпореждания к`во правим ?
видя се , че може да не се изпълняват нарежданията на фермера. и няма санкции.
видя се и че може да се напуска фермата по желание. пак без санкции.
ако всички се оплакват от здравословни проблеми или пък  от липса на семейството и решат да
напуснат дали ще се случи ?
за мен този сериал на фермата малко се поизложиха. има интересни събития и игри , но има и пропуски , и то съществени.

# 41
  • София
  • Мнения: 20 120
Може да е огледало, де. Ако е електронна книга - може да са ѝ позволили. Има хора, които не могат без книга, аз съм така.
Които и да са ратаите, Гечо пак ще си дои, както и досега.
Четците също имат WiFi. Но пък там може да няма покритие, знам ли.

За доенето вече стана ясно, че само двама-трима го могат и практикуват, останалите изобщо не се и опитват да се пробват. Сакън да не се научат.  Confused

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 592
Сега четох визитките на участниците.
Иван Гинчев бил  на 33?! Shocked Този мъж изглежда поне десет години по-стар, изобщо не мога да повярвам...Чак толкова да състарява тежкия физически труд newsm78

# 43
  • Мнения: 3 733
Да се цопна и аз новата темичка.

Гечо изглежда най-стабилен като фермер на седмицата досега. Хареса ми тезата му, че никой не се е родил научен и всеки трябва да опита поне да научи нещо ново, а не да мрънка, че не може. Според мен ще си избере работлив мъж ратай и най-нескопосаната от жените, която и да не работи, все тая, а накрая ще я прати на дуел да се отърве от една жена. Мисля, че ще избере Анита.

# 44
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Може да е огледало, де. Ако е електронна книга - може да са ѝ позволили. Има хора, които не могат без книга, аз съм така.
Които и да са ратаите, Гечо пак ще си дои, както и досега.
Четците също имат WiFi. Но пък там може да няма покритие, знам ли.

За доенето вече стана ясно, че само двама-трима го могат и практикуват, останалите изобщо не се и опитват да се пробват. Сакън да не се научат.  Confused
То и с 3G има вече, но... Simple Smile  Може да са ѝ позволили да си внесе четеца, при условие че няма достъп до мрежа. Simple Smile
Как ще искат да се учат на селска работа - те са отишли за играта, не да работят (жените повечето).

Общи условия

Активация на акаунт