Жената Скорпион

  • 8 569
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Дженифър, честит празник . Желая здраве, радости и много позитивни емоции .  bouquet Hug bouquet bouquet

# 61
  • Мнения: 5 820
   Благодаря за пожеланията.  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: X
Ами всъщност съм стрелец и определено не съм от най-спокойните хора на света, но ще се постарая.

# 63
  • Мнения: 2 487
Днес празнувам Рожден ден ,🙋🙋🙌🙌 почерпвам ви виртуално, 🍰🎂🍸🍹🍷!!!

Пожелавам си най -вече здраве, повече самосъхранение, да разграничавам правилно къде да давам повече , къде по-малко, повече вяра в самата себе си и да не се привързвам към хората толкова - много.

Дано всичко ми върви оттук нататък, 🌅🌅

# 64
  • Мнения: 9 982
Libertad, честит рожден ден! Да се сбъднат всичките ти желания! Наздраве! newsm59 ura

# 65
  • Мнения: 1 750
Днес празнувам Рожден ден ,🙋🙋🙌🙌 почерпвам ви виртуално, 🍰🎂🍸🍹🍷!!!

Пожелавам си най -вече здраве, повече самосъхранение, да разграничавам правилно къде да давам повече , къде по-малко, повече вяра в самата себе си и да не се привързвам към хората толкова - много.

Дано всичко ми върви оттук нататък, 🌅🌅
Честита Нова Слънчева Година ( Солар) !!! Flowers Hibiscus

# 66
  • Мнения: 5 820
Днес празнувам Рожден ден ,🙋🙋🙌🙌 почерпвам ви виртуално, 🍰🎂🍸🍹🍷!!!

Пожелавам си най -вече здраве, повече самосъхранение, да разграничавам правилно къде да давам повече , къде по-малко, повече вяра в самата себе си и да не се привързвам към хората толкова - много.

Дано всичко ми върви оттук нататък, 🌅🌅

   Честит Рожден Ден и от мене с един ден закъснение. Пожелавам Ви здраве! Това е най-важното нещо на света.

   Относно привързването - и аз се привързвам към хората много, а не искам да е така. Привързвам се към някого толкова много, че после ми е толкова много трудно да се разделя с този човек.  Дали е проблем това на зодия Скорпион, че се привързват към хората много?!

# 67
  • Мнения: 221
Здравейте момичета,
от известно време съм изпаднала в едно депресивно състояние. Не знам на какво се дължи.
Чета, че всички Скорпиони с в труден период.
Сега си направих натална карта, но нищо не разбирам.
Днес имам рожден ден и ми се искаше да разбера какво да очаквам, ще има ли светлина в тунела? Дали може някой да помогне?
 /i

# 68
  • Мнения: 635
Честит рожден ден, kontesa Maria! Бъди здрава и щастлива! Flowers Bouquet
Не мога да ти помогна с наталната карта, но, да, и аз от известно време съм в някакво никакво състояние. Случват ми се хубави неща, някои от тях съм желала от ужасно много време, пък аз сякаш не мога да им се зарадвам като хората. Идея си нямам защо... Все съм в търсене на още и още.
Дано да е временно, че вече сама не се понасям.

# 69
  • Мнения: 2 487
Аз съм в депресия от началото на месеца , 🙄🙄🙄🙄🤦🏼♀

# 70
  • Мнения: 9 982
Kontesa Maria, честит рожден ден! bouquet

Ти си с асцедент Козирог, досега Сатурн (господаря на кармата и управител на КОзирог) ти е минавал през 12 дом. Прочети за транзитите на Сатурн през домовете, много са важни и наистина ни оказват влияние. Сатурн скоро ще влезе в собствения си знак КОзирог, и на кой какво ще донесе ще е различно. Обикновено е трансформация.
Аз съм начинаеща в материята и не мога да кажа нищо конкретно, но поне мога да помогна къде да търсиш. На първа страница в темата за астрологията има линове на български език.
Определено погледни линковете за транзитите на Сатурн и спецификата на всеки дом.  Peace

Аз съм влюбена, и то щастливо! Heart Eyes Най-после! Дано издържи. Венера в нашия знак се прояви най-сетне. Но това, че аз бях готова да реагирам също беше от значение. Доста дълго си биех спирачки по различни причини. На 19. 12. Сатурн ще ми влезе във 7ми дом- партньорството и брака, където ми е наталната луна- Саде Сати за капак. В развод съм, трансформацията ще е пълна. Не е лесно, въпреки всичко.

Сатурн в Козирог:
https://cafeastrology.com/saturn-in-capricorn-2017-2018-2019-202 … urn-transits.html

# 71
  • Мнения: 221
Благодаря за пожеланията. Благодаря и на Deziderata за насоките.

# 72
  • Мнения: 5 820
Здравейте момичета,
от известно време съм изпаднала в едно депресивно състояние. Не знам на какво се дължи.
Чета, че всички Скорпиони с в труден период.
Сега си направих натална карта, но нищо не разбирам.
Днес имам рожден ден и ми се искаше да разбера какво да очаквам, ще има ли светлина в тунела? Дали може някой да помогне?
 /i

   Честит Рожден Ден с един ден закъснение. С пожелания за здраве.

Общи условия

Активация на акаунт