Жената Скорпион

  • 8 579
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 820
   Хайде, скоро влизаме в нашия месец. Ще имаме Рождени Дни.  bouquet bouquet bouquet

# 31
  • При децата ми
  • Мнения: 6 059
Е, как скоро!  Ние нали сме вече в нашия месец.

# 32
  • Мнения: 5 820
Е, как скоро!  Ние нали сме вече в нашия месец.

   Вярно. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 750
Хайде,честито на всички Скорпиони!!! На 26.10 е точният съвпад на Слънцето с Юпитер в 4-ти гр. на Скорпион в
20 ч и 53 мин..Някой във форума беше казал,че това е най-щастливият момент за всички хора - подкрепям това.
Освен това в България по това време ще празнуваме и Димитров ден ! Ето за такива съвпадения си струва човек да живее в България или поне да бъде тук в такива божествени моменти.

# 34
  • При децата ми
  • Мнения: 6 059
Титанийка, Титанийка, и какво ще се случи?? Simple Smile Тото ли да си пуснем или да си купим билети от Националната лотария? Laughing

Ей, не знам обаче възлагам големи надежди на този Юпитер! Mr. Green

Скрит текст:
Гладна кокошка-просо сънува! Laughing

# 35
  • Мнения: 1 750
Юпитер предлага добри възможности за изява в социалната среда на родения,всякакви късметлийски стечения на обстоятелства във връзка с това,дава предимство при юридически спорове,започване и завършване на висше образование,връзки и бизнес-контакти с чужденци ( хора,извън страната,в която се намирате в момента),курсове и преквалификации във висшето образование,разширяване самия мироглед на човек,както и поглед "навън",т.е. извън ограниченията на ежедневието,може да даде писане на мемоари и издателска дейност и т.н и т.н. Купуването на билети и хазартни игри също е в приоритетите му,но зависи от наталната карта на човек дали е "предразположен" Simple Smile към такива печалби.

# 36
  • Мнения: 10 010
Не знам какво се случва в картата ми днес, но на работа имах отвратителни конфронтации. Какво им става днес на тия мъже! Много агресивни, настъпих веднага и тръгнах с рогите напред, първия отстъпи, но ми качи кръвното.  Вторият ме удари с едно изречение, което си беше баш sexual harassment Crossing Arms
В пълен потрес съм. Запазих самообладание, сякаш нищо не е станало, но ....взех мерки.
И сега си седя, и си рева. Ако не ми се извини, майка да му е жална!

Юпитер, другия път. Марс нещо прави глупости. Дойде ми изневиделица, този индивид уж беше приятелски настроен. Басси! Сякаш малко коте извади вамирски зъби и ме захапа за гърлото. Cry

# 37
  • Мнения: 1 750
Марс е във Везни и не обича Венера да го командва - писах за това в "Какво ни казват планетите тази седмица".
Гореказаното е точно - като по учебник Simple Smile.

# 38
  • Мнения: 10 010
Дааа, писала си. Hug
Нали чета предварително за седмицата, не правя връзка с какво става после. И не очаквах такава драма. Средата смятах за изцяло безопасна, тази смяна си ме гледа като писано яйце....гледаше.

През този период и ние ,като гроздето,ще трябва да се променим така,че да покажем най-добрите си и стойностни качества.Но,за да стане това ще трябва да се откажем от някои неща,така,както изисква тежката енергия на Скорпиона.Просто трябва да сме сериозни,неотстъпчиви,да сме готови да приемем предизвикателствата или да поставим околните на място,ако счетем,че е дошло време за това.Периодът на Скорпиона е подходящ за поставянето на средносрочни проекти ,свързани с реставрация,възобновяване и възстановяване на разни изоставени ,но имащи потенциал планове и идеи.Марс вече е във Везни ( от неделя вечерта) и ще подложи на изпитание създадените съюзи и договори,докато Юпитер беше в този знак.Но важното в случая е,че се откъсна от негативния аспект със Сатурн в Стрелец.Марс не обича баланс и равновесие,затова ще сме леко изнервени ,ако не ни върви в тази посока.Но и на Марс не му се иска Венера да го командва  Grinning .,но няма как - до 10.12 ще трябва да я слуша ( Венера е управител на Везни)..........................................................................

Дано реагирах изгодно за мен. Но просто това е. Няма да позволя да ме унижават публично. Да става каквото ще. До Декември няма да издържа определено, ако ще ми се пищовят така.

# 39
  • Мнения: 646
И при мен не са ок нещата напоследък... Тъкмо си мислех, че всичко е супер и летях в облаците, и всичко се оказа голям розов балон.
Сега се чудя, дали да отрежа хора, които знам, че ме разиграват, или да се правя на умряла лисица още известно време, докато споменатите решат какво искат.
Нямам желание за нищо, някаква инерция ме е налегнала...
Не го знам къде се бави Юпитер, ама май не ми влияе особено.Frowning1

# 40
  • Мнения: 1 750
Здравейте Скорпиони! От днес и Венера влиза във вашия знак ( в 13ч и 40 мин) - само някой да с е оплакал от каквото и да било ! Simple Smile .Тя е малкото щастие , Юпитер е голямото,Слънцето е изворът - и трите са във вашия знак.Какво по-хубаво от това !!!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 545
Здравейте Скорпиони! От днес и Венера влиза във вашия знак ( в 13ч и 40 мин) - само някой да с е оплакал от каквото и да било ! Simple Smile .Тя е малкото щастие , Юпитер е голямото,Слънцето е изворът - и трите са във вашия знак.Какво по-хубаво от това !!!


Нищо,мила ми Титания , силно се надявам да си права,защото колкото и силен характер да притежаваме,не сме от желязо  Praynig

# 42
  • Мнения: 10 010
А дано потръгнат нещата!

На мен ми се извиниха изобилно и искрено за горната изцепка, простихме си взаимно и много се уважаваме.  Heart Eyes Вярвам им. Не им знам зодиите.

Периодът е много труден и за мен. Разделих се с много илюзии, което е добре, но е тежко.






# 43
  • При децата ми
  • Мнения: 6 059
Здравейте Скорпиони! От днес и Венера влиза във вашия знак ( в 13ч и 40 мин) - само някой да с е оплакал от каквото и да било ! Simple Smile .Тя е малкото щастие , Юпитер е голямото,Слънцето е изворът - и трите са във вашия знак.Какво по-хубаво от това !!!

Юпитер за сега нищо не ми донесе, да видим Венера как ще се справи!:smiles:

# 44
  • Мнения: X
Правя едно проучване на тема- предимно нещастни ли са скорпионките в любовта ? Повечето скорпионки, които позанавам са поглъщали повече любовни разочарования, отколкото други мои приятелки, представителки на други зодиакални знаци.

Общи условия

Активация на акаунт