Жената Скорпион

  • 8 584
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 750
Къде изчезнахте,мили Скорпионки - без вас не е интересно! Не съм слънчев знак Скорпион,но натално душата ми е
"скорпионска"  Simple Smile !!! Специално отварям темата отново,за да ви поздравя с навлизането на големия благодетел Юпитер във вашия зодиакален знак и да ви пожелая да го използвате пълноценно ( знам,че ще го "изцедите" до край  Grinning във всяко едно отношение ).Имате една цяла година на повече късмет,щастие и благоденствие от всички останали.Успех!!!

# 1
  • Мнения: 24
Мили дами здравейте и от мен! Аз съм зодия Лъв, но с асцендент Скорпион и с годините все повече проявявам черти на скорпионите. Дано късмета огрее и нас !

# 2
  • Мнения: 152
Благодаря ти мила Титания за темата  bouquet
Здравейте момичета.
Аз съм скорпион с асцедент рак. Толкова ме окрили и обнадежди Титания с пста си. От доста дълго време съм в супер труден и гаден период, дето едвам изплувам, за да не се удавя......и все си мисля напоследък - няма ли да настъпи вече спокойствие, мир и любооооовв Grinning
Дори си мислех да се обърна към теб мила Титания с въпрос.....ама реших, че сама трябва да се изтръгна от състоянието си  Mr. Green
Иначе съм родена на 08.11.1974 в 21,26 ч. Харесвам много и се интересувам от астрология, но много, много
не разбирам Embarassed, а много ми се иска....
Ще следя темата с интерес.
Желая на всички прекрасен и усмихнат ден bouquet Heart Eyes

# 3
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
И аз съм Скорпион, но с асцедент Овен. Инато до край  Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 591
Скорпион с асцедент Лъв,също ужасно трудна година,имам нужда от глътка въздух.

# 5
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
здравейте ,
 и аз съм Скорпион , но незнам с  какъв асцедент  Peace

# 6
  • Мнения: 2 487
И аз съм Скорпион с асц Лъв Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 964
И аз съм Скорпион с асцедент Близнаци.
Доста трудна година,нямам търпение да започне новата и да бъде по-добра.Въпреки,че в началото на годината,хороскопа за 2017г. обещаваше хубава година,но...поне мен не ме сполучи.

Ще следя темата с интерес. Hug

# 8
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
То май всички сме имали смотана година. Специално за мен тази беше най-ужасната през целия ми живот! Close

# 9
  • Мнения: 5 820
   И аз се включвам да следя темата. Зодия Скорпион съм.

# 10
  • Мнения: 1 750
Годината си беше принципно напрегната с тежките квадратури (напрегнато общуване между планетите) на небето,които ще продължат още малко ,но с отслабваща сила. Ще се "поборим" още малко,докато и Сатурн влезе в Кози рог ( около Коледа).

# 11
  • Мнения: 1 224
Още един брой който жили.Joy
Дано да е са хубави неща,че вече малко ми идва напрегнато.

# 12
  • Мнения: 648
И аз съм Скорпион с асц Лъв Simple Smile
И аз! Smiley
Не съм имала някакви особени сътресения тази година /засега/, но през последния месец изпаднах в някакъв много дарк период /чак не можех да се позная/ и извърших бая глупости... за които не се разкайвам. Smiling Imp

Как ще ни влияе Юпитер в Скорпион?

# 13
  • Мнения: 1 224
И аз съм Скорпион с асц Лъв Simple Smile
И аз! Smiley
Не съм имала някакви особени сътресения тази година /засега/, но през последния месец изпаднах в някакъв много дарк период /чак не можех да се позная/ и извърших бая глупости... за които не се разкайвам. Smiling Imp

Как ще ни влияе Юпитер в Скорпион?

Благополучно в финансово и професионално и любовно отношение поне така помня.

# 14
  • Мнения: 10 012
Титания, благодаря за темата! Hug

Записвам се- слънце в Скорпион, АС Рак и луна в Козирог. Тръпна в очакване какво ще ми донесе Юпитер, и как ще се намеси Сатурн в цялата история.

# 15
  • Мнения: 648
И аз съм Скорпион с асц Лъв Simple Smile
И аз! Smiley
Не съм имала някакви особени сътресения тази година /засега/, но през последния месец изпаднах в някакъв много дарк период /чак не можех да се позная/ и извърших бая глупости... за които не се разкайвам. Smiling Imp

Как ще ни влияе Юпитер в Скорпион?

Благополучно в финансово и професионално и любовно отношение поне така помня.
Ооо, супер звучи и искрено се надявам да е така. Relaxed

Да раздвижим малко темата, кажете с кои зодии се разбирате в приятелско и любовно отношение, и с кои не мелите брашно изобщо? Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 591
В приятелско отношение овните,много ги обичам,в любовно девата,няма такъв прекрасен живот,бях като принцеса,просто съдбата ми го отне,а също в любовно,но ужасно е мъжа скорпион ,е нема такова животно...

# 17
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Аз пък съм забелязала страшно привличане към Телеца  Heart

# 18
  • Мнения: 1 224
Аз пък съм забелязала страшно привличане към Телеца  Heart
Вярно е!:blush:

# 19
  • Мнения: 5 820
Аз пък съм забелязала страшно привличане към Телеца  Heart

   Това е вярно. Не знам защо не можем да удържим сексуално на Телеца.

# 20
  • Мнения: 5 820
   Разбирам се със зодиите Дева и Водолей. Имам двама приятели от тези зодии. Не се разбирам със зодия Лъв, Стрелец, Телец, Рак, Близнаци.

# 21
  • Мнения: 6 166
И аз да се запиша и да се "похваля" че доста скорпионски неща надробих последните няколко месеца... за които естествено не съжалявам.

От кога ни огрява Юпитер?

# 22
  • Мнения: 10 012

От кога ни огрява Юпитер?

От 10ти.

Усетих го веднага, на деня. Разреши се стара напрегната ситуация по много драматичен начин. ЛИбоФ иде. Heart Eyes kiss Заваляха покани за какво ли не! Shocked А беше суша, суша...Започна се!

Дай Боже всекиму! Hug

# 23
  • Мнения: 1 750

Дай Боже всекиму! Hug
[/quote]
Благодаря!!! Аз съм със Слънце във Водолей,Луна в Стрелец,Асцедент в Лъв е сега Юпитер в Скорпион ще ми "наквадратури" Simple Smile  водолейско - лъвската същност  и ще ме накара да поработя здраво, даже да се "поизхвърля". Иначе,се разбирам почти с всички зодии,Телците са ми леко надалеко Simple Smile .

# 24
  • Мнения: 648

От кога ни огрява Юпитер?

От 10ти.

Усетих го веднага, на деня. Разреши се стара напрегната ситуация по много драматичен начин. ЛИбоФ иде. Heart Eyes kiss Заваляха покани за какво ли не! Shocked А беше суша, суша...Започна се!

Дай Боже всекиму! Hug
Ехаа, ти ми върна вярата в живота! Smiley
Кажи сега, ако не е много лично, разбира се, от представител на коя зодия е тази либоф, че и аз съм в някакви радини вълнения тука.Rolling Eyes
Периодът е шантав, само това мога да кажа. Добре, че са планените, да се оправдаем с тях.Smile


Относно Телците - да, привличането е голямо, дори и към тези, които физически не са ми в таргета. Обаче само до там. Имала съм взимане-даване с тях - освен в секса, в никоя друга област не можахме да си паснем. Пък то и до него се стига трудно, освен ако не вземеш инициативата. Подмотават се, правят се на интересни и държат "жертвата" на полусъединител, което за мен е голям turn off. Мерси.

# 25
  • Мнения: 10 012
Аризона, единия е Рак, другите двама не знам засега. Рибата бе дискфалифицирана поради обвързаност, но оставаме приятели и съм много доволна, че прекочихме трапа достойно. Важен ми е.

Ракът изведнъж взе преднина, а го бях "дисквалифицирала" поради разлика в годините. Май ще потръгнат нещата. Ще видим.  Blush
Всички ме канят някъде, ще видим кой ще е финалист.

# 26
  • Мнения: 2 487
Баща ми е Телец, с него не се разбирам.

Човек, който ми е най-добър приятел , сродна душа и по интимните отношения е от зодия ЛЪВ,
Страхотен сблъсък на характери е малко да се каже.

# 27
  • Мнения: 5 820
   Брат ми е зодия Лъв и въобще не се разбирам с него. Баща ми е зодия Близнаци и също изобщо не се разбирам. И за двамата характеристиките на зодиите отговарят напълно.

# 28
  • Мнения: 648
Хм, странна работа... аз с Лъвовете добре се разбирам, особено мъжките. Лоялни са, което на мен ми е страшно важно.
С Близнаци... зависи. Най-значимите хора, които са се появявали в живота ми в много трудни моменти, и са изигравали важна роля, са точно Близнаци. Като някаква кармична особеност са ми. А и много се смея с тях. Smiley
Може би, ако се замисля сериозно, само с жени Водолей не се получават нещата. Тези, с които съм имала досег, винаги са били някак подмолни.
Обожавам жените Рак, това са най-преданите и добри приятели.
Овните са най-веселата и луда компания, с тях никога не скучая. Purple Heart


Deziderata, аз съм на въздушния фронт сега. Satisfied Положението е извън контрол, но поне е забавно.
Рибите, ох... мога ферман да напиша, ама друг път.

# 29
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078

От кога ни огрява Юпитер?

От 10ти.

Усетих го веднага, на деня. Разреши се стара напрегната ситуация по много драматичен начин. ЛИбоФ иде. Heart Eyes kiss Заваляха покани за какво ли не! Shocked А беше суша, суша...Започна се!

Дай Боже всекиму! Hug

Е, къде е тази любов бе!? От кога я чакам! Simple Smile

Още една скорпионка. Асцендента ми е козорог.

Титания, откакто те четох тук за влизането на Юпитер в Скорпион и си викам иде, иде... И любовта иде и късмета иде и финансовото подобрение и то иде! Laughing

# 30
  • Мнения: 5 820
   Хайде, скоро влизаме в нашия месец. Ще имаме Рождени Дни.  bouquet bouquet bouquet

# 31
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Е, как скоро!  Ние нали сме вече в нашия месец.

# 32
  • Мнения: 5 820
Е, как скоро!  Ние нали сме вече в нашия месец.

   Вярно. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 750
Хайде,честито на всички Скорпиони!!! На 26.10 е точният съвпад на Слънцето с Юпитер в 4-ти гр. на Скорпион в
20 ч и 53 мин..Някой във форума беше казал,че това е най-щастливият момент за всички хора - подкрепям това.
Освен това в България по това време ще празнуваме и Димитров ден ! Ето за такива съвпадения си струва човек да живее в България или поне да бъде тук в такива божествени моменти.

# 34
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Титанийка, Титанийка, и какво ще се случи?? Simple Smile Тото ли да си пуснем или да си купим билети от Националната лотария? Laughing

Ей, не знам обаче възлагам големи надежди на този Юпитер! Mr. Green

Скрит текст:
Гладна кокошка-просо сънува! Laughing

# 35
  • Мнения: 1 750
Юпитер предлага добри възможности за изява в социалната среда на родения,всякакви късметлийски стечения на обстоятелства във връзка с това,дава предимство при юридически спорове,започване и завършване на висше образование,връзки и бизнес-контакти с чужденци ( хора,извън страната,в която се намирате в момента),курсове и преквалификации във висшето образование,разширяване самия мироглед на човек,както и поглед "навън",т.е. извън ограниченията на ежедневието,може да даде писане на мемоари и издателска дейност и т.н и т.н. Купуването на билети и хазартни игри също е в приоритетите му,но зависи от наталната карта на човек дали е "предразположен" Simple Smile към такива печалби.

# 36
  • Мнения: 10 012
Не знам какво се случва в картата ми днес, но на работа имах отвратителни конфронтации. Какво им става днес на тия мъже! Много агресивни, настъпих веднага и тръгнах с рогите напред, първия отстъпи, но ми качи кръвното.  Вторият ме удари с едно изречение, което си беше баш sexual harassment Crossing Arms
В пълен потрес съм. Запазих самообладание, сякаш нищо не е станало, но ....взех мерки.
И сега си седя, и си рева. Ако не ми се извини, майка да му е жална!

Юпитер, другия път. Марс нещо прави глупости. Дойде ми изневиделица, този индивид уж беше приятелски настроен. Басси! Сякаш малко коте извади вамирски зъби и ме захапа за гърлото. Cry

# 37
  • Мнения: 1 750
Марс е във Везни и не обича Венера да го командва - писах за това в "Какво ни казват планетите тази седмица".
Гореказаното е точно - като по учебник Simple Smile.

# 38
  • Мнения: 10 012
Дааа, писала си. Hug
Нали чета предварително за седмицата, не правя връзка с какво става после. И не очаквах такава драма. Средата смятах за изцяло безопасна, тази смяна си ме гледа като писано яйце....гледаше.

През този период и ние ,като гроздето,ще трябва да се променим така,че да покажем най-добрите си и стойностни качества.Но,за да стане това ще трябва да се откажем от някои неща,така,както изисква тежката енергия на Скорпиона.Просто трябва да сме сериозни,неотстъпчиви,да сме готови да приемем предизвикателствата или да поставим околните на място,ако счетем,че е дошло време за това.Периодът на Скорпиона е подходящ за поставянето на средносрочни проекти ,свързани с реставрация,възобновяване и възстановяване на разни изоставени ,но имащи потенциал планове и идеи.Марс вече е във Везни ( от неделя вечерта) и ще подложи на изпитание създадените съюзи и договори,докато Юпитер беше в този знак.Но важното в случая е,че се откъсна от негативния аспект със Сатурн в Стрелец.Марс не обича баланс и равновесие,затова ще сме леко изнервени ,ако не ни върви в тази посока.Но и на Марс не му се иска Венера да го командва  Grinning .,но няма как - до 10.12 ще трябва да я слуша ( Венера е управител на Везни)..........................................................................

Дано реагирах изгодно за мен. Но просто това е. Няма да позволя да ме унижават публично. Да става каквото ще. До Декември няма да издържа определено, ако ще ми се пищовят така.

# 39
  • Мнения: 648
И при мен не са ок нещата напоследък... Тъкмо си мислех, че всичко е супер и летях в облаците, и всичко се оказа голям розов балон.
Сега се чудя, дали да отрежа хора, които знам, че ме разиграват, или да се правя на умряла лисица още известно време, докато споменатите решат какво искат.
Нямам желание за нищо, някаква инерция ме е налегнала...
Не го знам къде се бави Юпитер, ама май не ми влияе особено.Frowning1

# 40
  • Мнения: 1 750
Здравейте Скорпиони! От днес и Венера влиза във вашия знак ( в 13ч и 40 мин) - само някой да с е оплакал от каквото и да било ! Simple Smile .Тя е малкото щастие , Юпитер е голямото,Слънцето е изворът - и трите са във вашия знак.Какво по-хубаво от това !!!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 591
Здравейте Скорпиони! От днес и Венера влиза във вашия знак ( в 13ч и 40 мин) - само някой да с е оплакал от каквото и да било ! Simple Smile .Тя е малкото щастие , Юпитер е голямото,Слънцето е изворът - и трите са във вашия знак.Какво по-хубаво от това !!!


Нищо,мила ми Титания , силно се надявам да си права,защото колкото и силен характер да притежаваме,не сме от желязо  Praynig

# 42
  • Мнения: 10 012
А дано потръгнат нещата!

На мен ми се извиниха изобилно и искрено за горната изцепка, простихме си взаимно и много се уважаваме.  Heart Eyes Вярвам им. Не им знам зодиите.

Периодът е много труден и за мен. Разделих се с много илюзии, което е добре, но е тежко.






# 43
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Здравейте Скорпиони! От днес и Венера влиза във вашия знак ( в 13ч и 40 мин) - само някой да с е оплакал от каквото и да било ! Simple Smile .Тя е малкото щастие , Юпитер е голямото,Слънцето е изворът - и трите са във вашия знак.Какво по-хубаво от това !!!

Юпитер за сега нищо не ми донесе, да видим Венера как ще се справи!:smiles:

# 44
  • Мнения: X
Правя едно проучване на тема- предимно нещастни ли са скорпионките в любовта ? Повечето скорпионки, които позанавам са поглъщали повече любовни разочарования, отколкото други мои приятелки, представителки на други зодиакални знаци.

# 45
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Днес празнувам РД- какво ми предричат звездите  Hug Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 5 820
Правя едно проучване на тема- предимно нещастни ли са скорпионките в любовта ? Повечето скорпионки, които позанавам са поглъщали повече любовни разочарования, отколкото други мои приятелки, представителки на други зодиакални знаци.

   Мисля че е вярно. Поне при мене е в сила това твърдение. Може би имаме големи изисквания към даден мъж. Не знам каква е причината.

# 47
  • Мнения: 5 820
Днес празнувам РД- какво ми предричат звездите  Hug Heart Eyes

   Честит Рожден Ден. Всичко най-хубаво Ви желая и най-вече да бъдете здрава! Весело изкарване.

# 48
  • Мнения: 2 487
Правя едно проучване на тема- предимно нещастни ли са скорпионките в любовта ? Повечето скорпионки, които позанавам са поглъщали повече любовни разочарования, отколкото други мои приятелки, представителки на други зодиакални знаци.

   Мисля че е вярно. Поне при мене е в сила това твърдение. Може би имаме големи изисквания към даден мъж. Не знам каква е причината.

И за мен важи .

# 49
  • Мнения: 10 012
Днес празнувам РД- какво ми предричат звездите  Hug Heart Eyes

Честит рожден ден! ura Tada

Моят беше във вторник.  Grinning

По въпроса на Теичка- всички претърпяваме разочарования в любовта по едно или друго време. От висотата на 42те си години мога да кажа, че е по-добре да си обичал и загубил, отколкото ако не си обичал никога.

Може би имаме твърде големи изисквания, разминаваме се с партньорите, но всеки има различно ниво на търпимост. Не мога да кажа, че съм по-щастлива или нещастна от други представители на зодиака.
Била съм обичана, разделяла съм се, сега съм в развод, но отново съм обичана...Животът не е статичен, всичко постоянно се променя.

Може би скорпиона е по-предпазлив от желание за самосъхранение, и се тормози по-дълго от страх от бъдещо разочарование. Точно затова си мислех тези дни, че едва ли не се крия, за да не се разочаровам отново. Постепенно ще ми мине, но изисква постоянно усилие и самоанализ от моя страна.
Трудно допускам някого до себе си.

Една риба ми влетя в живота с гръм и трясък миналата пролет, точно месец след като изживях раздяла след дългогодишен брак. Не беше най-идеалното време, но той се оказа страхотен приятел, който ме държеше над водата когато ми беше най-зле, без да има очаквания, без изисквания. Никога няма да го забравя това.
Понякога от страх можем да не дадем шанс на някой който го заслужава.
Вече над година ми е опора във всеки момент когато имам нужда. Живеем в различни държави, иначе нещата може би щяха да се разият по друг начин. Не съм по връзките от разстояние, ама никак. Пишем си непрекъснато, говорим си с часове, но не е същото.

Излизам с друго водно, но не знам дали ще го бъде. Много сме заети в момента и нещо опознаването става много бавно. Рибокът го знае и уж не му пречи, но ще дойде да изкара празниците с мен. Май да ме варди от конкуренцията.  Laughing Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 964
Днес празнувам РД- какво ми предричат звездите  Hug Heart Eyes

Честит рожден ден  bouquet bouquet Моят е утре  Simple Smile

Навсякъде пише,че предстоят само хубави неща,но имам чувството,че мен само ме заобикалят.
Надявам се най-накрая наистина да започнат да се случват. Heart Eyes

# 51
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Правя едно проучване на тема- предимно нещастни ли са скорпионките в любовта ? Повечето скорпионки, които позанавам са поглъщали повече любовни разочарования, отколкото други мои приятелки, представителки на други зодиакални знаци.

Значи отсега ти казвам за себе си-Да!
Обаче пък все се надявам и на моята улица да изгрее слънце! Simple Smile

Между другото, двете ми най-близки приятелки са скорпион и са щастливо омъжени!

Хер, жива и здрава бъди! Весел празник! bouquet

Охоо, Дези, много е интересно при теб!

Последна редакция: чт, 09 ное 2017, 15:37 от Hrispa76

# 52
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Мили дами , благодаря ви за хубавите пожелания.  Hug

Дай Боже на всички ни повече радости и позитивни емоции  bouquet

# 53
  • Мнения: 5 820
   И при мене е така - хубавите неща ме заобикалят и се случват само лоши неща. Може би наистина Скорпионите са силни личности и са способни да преодолеят всички трудности, които им се предоставят?! И се надявам, че и на моята уличка ще изгрее скоро слънчицето.

# 54
  • Мнения: X
Да си жива и здрава рожденичке !
Дъщеря ми е скорпион. Как трябва да се държа с нея, за да изградим здрава връзка ? Знам, че е въпрос на интуиция при вас, но все пак...

# 55
  • Мнения: 10 012
Теичка, ако си рак (видях коментара ти в темата за най-добра зодия за жена), карай го интуитивно. Водните се разбираме без думи. Поне аз де, уж.

По сидерал съм везна с асцедент близнаци и луна в стрелец. Силно ме обърква това, но е истина, че съм водна, и че със земноводни по тропикал най-добре меля брашно.
Всъщност, около мен са повечето от един знак.
Според тропическия зодиак съм с асцедент рак. Много вода, много нещо.

С рачките ми приятелки се виждам много рядко, по-скоро си говорим по телефона, защото едната има 4 деца, а другата 6.  Crazy Аз съм с 3 и пак не ми е лесно, но сме супер заети. Разбирам се със скорпиони идеално, рибите са ми по-други, но пак се сработваме добре.

# 56
  • Мнения: 1 224
Да си жива и здрава рожденичке !
Дъщеря ми е скорпион. Как трябва да се държа с нея, за да изградим здрава връзка ? Знам, че е въпрос на интуиция при вас, но все пак...

Ние скорпионите имаме нужда в напрегнат момент човека срещу нас да ни подкрепя и да е спокоен. Не го обясних много добре дано да сте ме разбрали. Confused

# 57
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Теичка, ако си рак (видях коментара ти в темата за най-добра зодия за жена), карай го интуитивно. Водните се разбираме без думи. Поне аз де, уж.

По сидерал съм везна с асцедент близнаци и луна в стрелец. Силно ме обърква това, но е истина, че съм водна, и че със земноводни по тропикал най-добре меля брашно.
Всъщност, около мен са повечето от един знак.
Според тропическия зодиак съм с асцедент рак. Много вода, много нещо.

С рачките ми приятелки се виждам много рядко, по-скоро си говорим по телефона, защото едната има 4 деца, а другата 6.  Crazy Аз съм с 3 и пак не ми е лесно, но сме супер заети. Разбирам се със скорпиони идеално, рибите са ми по-други, но пак се сработваме добре.

Съвсем се обърках, аз каква ли зодия съм по сидерал! Thinking И къде да го видя това?

# 58
  • Мнения: 5 820
   Днес имам Рожден Ден! Черпя всички с виртуални бонбони.  Tada 

   Относно изказването на bobi bs - съгласна съм с нея, че имаме нужда от човек да ни подкрепи и да ни разбере в напрегнат момент или ситуация. Доста хора не разбират това.

# 59
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Дженифър, честит рожден ден! bouquet

Да си жива, здрава и много обичана!
Весел празник! nbirthday party023 party002

# 60
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Дженифър, честит празник . Желая здраве, радости и много позитивни емоции .  bouquet Hug bouquet bouquet

# 61
  • Мнения: 5 820
   Благодаря за пожеланията.  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: X
Ами всъщност съм стрелец и определено не съм от най-спокойните хора на света, но ще се постарая.

# 63
  • Мнения: 2 487
Днес празнувам Рожден ден ,🙋🙋🙌🙌 почерпвам ви виртуално, 🍰🎂🍸🍹🍷!!!

Пожелавам си най -вече здраве, повече самосъхранение, да разграничавам правилно къде да давам повече , къде по-малко, повече вяра в самата себе си и да не се привързвам към хората толкова - много.

Дано всичко ми върви оттук нататък, 🌅🌅

# 64
  • Мнения: 10 012
Libertad, честит рожден ден! Да се сбъднат всичките ти желания! Наздраве! newsm59 ura

# 65
  • Мнения: 1 750
Днес празнувам Рожден ден ,🙋🙋🙌🙌 почерпвам ви виртуално, 🍰🎂🍸🍹🍷!!!

Пожелавам си най -вече здраве, повече самосъхранение, да разграничавам правилно къде да давам повече , къде по-малко, повече вяра в самата себе си и да не се привързвам към хората толкова - много.

Дано всичко ми върви оттук нататък, 🌅🌅
Честита Нова Слънчева Година ( Солар) !!! Flowers Hibiscus

# 66
  • Мнения: 5 820
Днес празнувам Рожден ден ,🙋🙋🙌🙌 почерпвам ви виртуално, 🍰🎂🍸🍹🍷!!!

Пожелавам си най -вече здраве, повече самосъхранение, да разграничавам правилно къде да давам повече , къде по-малко, повече вяра в самата себе си и да не се привързвам към хората толкова - много.

Дано всичко ми върви оттук нататък, 🌅🌅

   Честит Рожден Ден и от мене с един ден закъснение. Пожелавам Ви здраве! Това е най-важното нещо на света.

   Относно привързването - и аз се привързвам към хората много, а не искам да е така. Привързвам се към някого толкова много, че после ми е толкова много трудно да се разделя с този човек.  Дали е проблем това на зодия Скорпион, че се привързват към хората много?!

# 67
  • Мнения: 222
Здравейте момичета,
от известно време съм изпаднала в едно депресивно състояние. Не знам на какво се дължи.
Чета, че всички Скорпиони с в труден период.
Сега си направих натална карта, но нищо не разбирам.
Днес имам рожден ден и ми се искаше да разбера какво да очаквам, ще има ли светлина в тунела? Дали може някой да помогне?
 /i

# 68
  • Мнения: 648
Честит рожден ден, kontesa Maria! Бъди здрава и щастлива! Flowers Bouquet
Не мога да ти помогна с наталната карта, но, да, и аз от известно време съм в някакво никакво състояние. Случват ми се хубави неща, някои от тях съм желала от ужасно много време, пък аз сякаш не мога да им се зарадвам като хората. Идея си нямам защо... Все съм в търсене на още и още.
Дано да е временно, че вече сама не се понасям.

# 69
  • Мнения: 2 487
Аз съм в депресия от началото на месеца , 🙄🙄🙄🙄🤦🏼♀

# 70
  • Мнения: 10 012
Kontesa Maria, честит рожден ден! bouquet

Ти си с асцедент Козирог, досега Сатурн (господаря на кармата и управител на КОзирог) ти е минавал през 12 дом. Прочети за транзитите на Сатурн през домовете, много са важни и наистина ни оказват влияние. Сатурн скоро ще влезе в собствения си знак КОзирог, и на кой какво ще донесе ще е различно. Обикновено е трансформация.
Аз съм начинаеща в материята и не мога да кажа нищо конкретно, но поне мога да помогна къде да търсиш. На първа страница в темата за астрологията има линове на български език.
Определено погледни линковете за транзитите на Сатурн и спецификата на всеки дом.  Peace

Аз съм влюбена, и то щастливо! Heart Eyes Най-после! Дано издържи. Венера в нашия знак се прояви най-сетне. Но това, че аз бях готова да реагирам също беше от значение. Доста дълго си биех спирачки по различни причини. На 19. 12. Сатурн ще ми влезе във 7ми дом- партньорството и брака, където ми е наталната луна- Саде Сати за капак. В развод съм, трансформацията ще е пълна. Не е лесно, въпреки всичко.

Сатурн в Козирог:
https://cafeastrology.com/saturn-in-capricorn-2017-2018-2019-202 … urn-transits.html

# 71
  • Мнения: 222
Благодаря за пожеланията. Благодаря и на Deziderata за насоките.

# 72
  • Мнения: 5 820
Здравейте момичета,
от известно време съм изпаднала в едно депресивно състояние. Не знам на какво се дължи.
Чета, че всички Скорпиони с в труден период.
Сега си направих натална карта, но нищо не разбирам.
Днес имам рожден ден и ми се искаше да разбера какво да очаквам, ще има ли светлина в тунела? Дали може някой да помогне?
 /i

   Честит Рожден Ден с един ден закъснение. С пожелания за здраве.

Общи условия

Активация на акаунт