За разликата в годините с половинките ви...

  • 14 903
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По-голям е с 4 год. и 10 мес. Нямам оплаквания.

# 16
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
По голям 10г. и 10мес.-чувствам се мн.добре. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 150
С 8 години е по-голям, чуствам се прекрасно

# 18
  • София
  • Мнения: 39 770
При нас разликата е 5г, в моя полза.
Отношенията ни са си нормални, ама аз съм по-луда и откачена от мъж ми Simple Smile На мен ми се ходи по дискотеки, на него не Simple Smile

# 19
  • Мнения: 223
нашата разлика е 14 г. като аз съм по-малката. но се сещам че има разлика когато някой ме попита.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
При нас разликата е 5г, в моя полза.
Отношенията ни са си нормални, ама аз съм по-луда и откачена от мъж ми Simple Smile На мен ми се ходи по дискотеки, на него не Simple Smile
Е, супер! И аз съм с 6 години по-голяма Embarassed. Ама той е по-мъдър със сигурност Laughing
  Бях женена за 15 години по-голям преди това-повярвайте-така ми е много по-добре!
 Страхотен ни е таткото! И си се чувствам съвсем защитена Laughing. Ама може би защото той е доста грижовен, а и финансови проблеми нямаме кой знае какви/поне на този етап/ Laughing

# 21
  • ново
  • Мнения: 5 964
Той е по-голям от мен с 6 год., разлика не усещам в мисленето newsm78

# 22
  • Мнения: 93
По-голям е от мен с 13 год.Чувстваме се страхотно заедно Flutter

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
3 години повече от мен, но не му пречи да се чуства по-млад и по-въздухар...Simple Smile
Винаги съм мислела, че мъжа трябва да е по-голям защото дори и при разлика като нашата не пречи да чакаш мъжа да порасне..
Но то имаше една приказка, че мъжете почвали да растат след 80тата /първо от него я чух/, та  и това по-горе си е вятър работа Wink
Често се чувствам като жена с две деца, но обикновено в хубавия смисъл Simple Smile и не се оплаквам.

Последна редакция: сб, 13 май 2006, 15:23 от арт мама

# 24
Нашата разлика е 4 години (аз съм "каката"), но въобще не се усеща. Е понякога се държи като малко дете, но кой не го прави, за да се поглези на половинката Simple Smile. Заедно сме от 9 години, а сме женени от една, но имаме още какво да научим един за друг и един от друг, любовта ни не е угасвала нито за миг, а и като че ли с годините се разгаря все повече и повече. Според нас щом има разбирателство и доверие между двама души, всичко друго е без значение  Hug Grinning

# 25
  • Мнения: 334
По-голям е с 6 г.и 10м.
Е, не се оплаквам......... Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 369
нашата разлика е 4г . Аз съм по малката . Но дори и да бях по голяма нямаше да има разлика защото той по принцип си е по отговорен от мен. Аз все още си се чуствам на 18 и си върша същите глупости като тогава. Но въпреки че разликата е по малка на него пак не му се ходи на купони и дискотеки а на мен си ми се ще ама нали треба да има компромиси и така . Либоффф какво да се прави Hug

# 27
  • Мнения: 144
   Ние сме набори , даже съм по-голяма с две седмици от него Laughing . Хубаво е  , защото имаме еднакви интереси  , но понякога ми се е искало да имам по-зрял мъж зад гърба си.

# 28
  • Мнения: 4 362
Нашата разлика е 11 години ,той е по голям ,но това не ни пречи да сме щастливи  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 6 798
12 години в негова полза. Чусвтвам се защитена, да. Е, голямата разлика има и + и - . За сега плюсовете са повече, както казва Lenny, то като дойде любовта, не пита  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт