Знаете ли кого видях?! - тема 32

  • 183 781
  • 781
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 585

Квартална кръчма.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 502
Люба Кулезич тези дни по "Стамболийски". Ох....

# 92
  • Мнения: 3 703
Люба Кулезич тези дни по "Стамболийски". Ох....
?

# 93
  • Мнения: X
Джино от Вип Брадър с компания в петък вечер в ресторант Табиет

# 94
  • София
  • Мнения: 1 502
Люба Кулезич тези дни по "Стамболийски". Ох....
?

Не е ласкателно, не изглежда добре. Не ми се влиза в подробности, няма смисъл. Иначе беше доста елегантна.

# 95
  • Мнения: X
Беше се опъвала Кулезич по едно време (преди 7-8 години) и изглеждаше доста добре. Явно ефекта е преминал.

# 96
  • Мнения: 6 050
Джино от Вип Брадър с компания в петък вечер в ресторант Табиет
Бе този човек не работи ли? Нали беше американски шофьор на камион? То големи отпуски, голямо чудо.

# 97
  • София
  • Мнения: 23 177
Джино от Вип Брадър с компания в петък вечер в ресторант Табиет
Бе този човек не работи ли? Нали беше американски шофьор на камион? То големи отпуски, голямо чудо.

Има слухове, че щял да влиза във ВП ол старс.

# 98
  • Мнения: X
Джино от Вип Брадър с компания в петък вечер в ресторант Табиет
Бе този човек не работи ли? Нали беше американски шофьор на камион? То големи отпуски, голямо чудо.

Има слухове, че щял да влиза във ВП ол старс.

Еми ето! Работи - вип брадърджия Wink

# 99
  • Мнения: 14 520
Беше се опъвала Кулезич по едно време (преди 7-8 години) и изглеждаше доста добре. Явно ефекта е преминал.

Днес я засякох на телевизора, май пак беше опъвана, защото веждите и очите бяха супер странни. Или е правила онова повдигане на вежди  и клепач, линк, за което бяха пуснали в една тема.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 502
Виждала съм я отблизо когато се беше опънала и изглеждаше чудесно. Сега проблемът беше в торбичките под очите.

# 101
  • Мнения: 1 013
Джини до НДК, пораздвижил се е.

# 102
  • Мнения: 13 673
Юлиян Вергов, днес излизаше от дома си заедно с дъщеря ми и съпругата му. Е, красавец, на живо направо ми увисна ченето.

# 103
  • Мнения: X
С дъщеря си имаш предвид вероятно. Нали го спрягаха, че се е разделил с жена си?

# 104
  • Мнения: 13 673
Всъщност няма как да съм сигурна за "съпруга". Не се изразих правилно. Не съм чела жълтини. Младо момиче, качи се в колата, а дамата тръгна пеша, целунаха се и си казаха" до после".

Общи условия

Активация на акаунт