Прахосмукачка робот- 13 (фатална но не и за роботчетата ни :) )

  • 98 379
  • 743
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Сделка на деня в английския Амазон - чак сега видях, май остават 2-3 часа до края:

https://www.amazon.co.uk/s/ref=gbps_img_m-5_4ace_acc59ed3?fst=as … ywords=B071WFDN81|B072JPNV1X|B01M27CSMI|B06ZZ9YF4W|B01M5BCRJR&ie=UTF8&qid=1510222059&lo=kitchen&smid=A2PGPJL0BBLHLX&pf_rd_p=b5d2cbd6-1446-485e-ab07-aa0777e84ace&pf_rd_s=merchandised-search-5&pf_rd_t=101&pf_rd_i=14235985031&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_r=H6GB822EYSYBZ72VXY8S

Не знам защо отваря само на един робот, като са 6-7 на намаление
.   

Някой има ли впечатления от тази марка и модел?

# 406
  • Мнения: 146
А това роботче Ксайоми-то по какви програми работи - пускаш го за определено време да си обикаля както прецени или...? Можеш ли да го пуснеш като тръгнеш за работа примерно и то да чисти час-два-три и после да си спре?

Може да се направи, всеки ден по различно време да тръгва. ...
Освен това може с дистанционно през Андроид или iOS и ли да му зададеш определен регион да чисти и после натискаш копче и се прибира да се зарежда...

п.п. Аз отварям аппа и натискам clean то си чисти целия апартамент и после се прибира да се зарежда...
Може и така, но аз съм още по-мързелива. Договорихме с домашните удобно време и го настроих еднократно, сега си тръгва сам по график. Понеже апликацията събира много лични данни, тя не ми е на смартфона, а си живее на един виртуален таблет (програмата, на която се спряхме, е Nox); тази виртуална машина се зарежда бавно и я пускаме веднъж на 2-3 месеца да погледнем дали не са обновили firmware. През останалото време роботът е оставен на себе си. Само му изпразвам кошчето и чистя четката, а чат-пат, когато се оплаче, че не вижда, му забърсвм сензорите и каквато друга мръсотия е обрал по корпуса. Общо взето времето, което отделям за чистене, е по-малко от прекараното на форума Grinning .

Като гледам тестовата площадка на Зайко Байко се замислям за възраждането на друга по-стара идея - понякога да си правим "роботиади" за сравняване на живо на марки и модели. Със синтетичен боклук като тези семки, разбира се, и с уеднаквени препятствия за проверка на навигацията.

# 407
  • Мнения: 146
Ето ново ревю за второто поколение Xiaomi: https://youtu.be/fbTJp_CyKqI
За миенето все още няма подробен отзив, но човекът е обещал отделен филм по темата, както и за чистенето на килими. Ще чакаме...

Освен това под филмчето има купон за $150 отстъпка, но май наличността е свършила Frowning1

# 408
# 409
  • Мнения: X
Четох за някакъв друг робот, който върви с малко роботче, което се катерело и чистило плочките по банята. Някой да знае нещо? Ей това би ми решило много проблеми в живота...

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 11:25 от Анонимен

# 410
  • Мнения: 6
Здравейте момичета защо испанския амазон не ми приема адреса https://www.amazon.es/LG-VR8602RR-aspirador-programable-alfombra … mp;tag=bgma024-21    това искам да поръчам.Посредник ли трябва да ползвам

# 411
  • Мнения: 36
Здравейте момичета защо испанския амазон не ми приема адреса https://www.amazon.es/LG-VR8602RR-aspirador-programable-alfombra … mp;tag=bgma024-21    това искам да поръчам.Посредник ли трябва да ползвам
Защото не изпращат до България!!

# 412
  • Мнения: 113
Здравейте момичета защо испанския амазон не ми приема адреса https://www.amazon.es/LG-VR8602RR-aspirador-programable-alfombra … mp;tag=bgma024-21    това искам да поръчам.Посредник ли трябва да ползвам
Да с посредник трябва, те не пращат до БГ.

# 413
  • Мнения: 44
Скрит текст:
А това роботче Ксайоми-то по какви програми работи - пускаш го за определено време да си обикаля както прецени или...? Можеш ли да го пуснеш като тръгнеш за работа примерно и то да чисти час-два-три и после да си спре?

Може да се направи, всеки ден по различно време да тръгва. ...
Освен това може с дистанционно през Андроид или iOS и ли да му зададеш определен регион да чисти и после натискаш копче и се прибира да се зарежда...

п.п. Аз отварям аппа и натискам clean то си чисти целия апартамент и после се прибира да се зарежда...
Може и така, но аз съм още по-мързелива. Договорихме с домашните удобно време и го настроих еднократно, сега си тръгва сам по график. Понеже апликацията събира много лични данни, тя не ми е на смартфона, а си живее на един виртуален таблет (програмата, на която се спряхме, е Nox); тази виртуална машина се зарежда бавно и я пускаме веднъж на 2-3 месеца да погледнем дали не са обновили firmware. През останалото време роботът е оставен на себе си. Само му изпразвам кошчето и чистя четката, а чат-пат, когато се оплаче, че не вижда, му забърсвм сензорите и каквато друга мръсотия е обрал по корпуса. Общо взето времето, което отделям за чистене, е по-малко от прекараното на форума Grinning .

Като гледам тестовата площадка на Зайко Байко се замислям за възраждането на друга по-стара идея - понякога да си правим "роботиади" за сравняване на живо на марки и модели. Със синтетичен боклук като тези семки, разбира се, и с уеднаквени препятствия за проверка на навигацията.

Аз затова инсталирах аппа в на детето телефон-таблета.... тя така или иначе го ползва само за юптуп с руски филмчета... там лични данни - няма

# 414
  • Мнения: 678
и аз се интересувам от Miele. Има го на промоция днес в няоклко магазина. добри параметри описват.

# 415
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Потекоха ми лигите по испанското ЛГ но няма да ме огрее точно днес Sad

# 416
  • Мнения: 5 625
Някой има ли впечатление от Мoneual 685 - https://www.myrobotcenter.eu/en/moneual-me685? Гледам, че и ILife A6 е на добра цена на австрийския сайт. По амазоните сякаш не откривам нещо добро за момента.

# 417
  • Мнения: 117
Аз снощи докато течеше офертата за румба 865, помолих приятелка живееща в Испания да ми я вземе. Някой беше пуснал линк. Благодаря за което.

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 15:16 от flowerlily

# 418
  • Мнения: 36
И аз скочих на LG-то от испанския Амазон. В немсикия още в 11:00 го нямаше вече.

# 419
  • Бургас
  • Мнения: 6 038
Аз снощи докато течеше офертата за румба 865, помолих приятелка живееща в Испания да ми я вземе. Някой беше пуснал линк. Благодаря за което.

И аз благодаря.
На мен обаче ми пише, че доставя до България.

Общи условия

Активация на акаунт