💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 4 /21.09. - 27.09.2020/

  • 53 946
  • 1 254
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 3 816
Ваня ме изкефи днес, независимо, че жътварите водеха, запаси самообладание и донесе победата на отбора си.
Чудомир на този етап ми изглежда кротък и свит! Започвам да го съжалявам, егати късмета - хем влизаш по-късно в играта, хем попадаш в племето на лудите!

# 736
  • Мнения: 156
Въпрос
Скрит текст:
Сега според спойлерите не излиза ли Ивайло?

Отговор
Скрит текст:
Спойлерите бяха малко неясни, но мисля, че или той, или Димитър от жътварите напускат играта тази седмица.
Скрит текст:
според един спойлер с активностите в Инстаграм, Тодор също скоро ще напуска
Скрит текст:
Няма такова нещо ,Тодор е един от   финалистите
Скрит текст:
не знам, имал активност на 15 юли

# 737
  • Мнения: 2 381
Цитат на: elpi link=topic=1252907.msg41435085#msg41435085 date=16008
[quote author=Apathyy link=topic=1252907.msg41434970#msg41434970 date=1600891217
Въпрос
Скрит текст:
Сега според спойлерите не излиза ли Ивайло?

Отговор
Скрит текст:
Спойлерите бяха малко неясни, но мисля, че или той, или Димитър от жътварите напускат играта тази седмица.
Скрит текст:
според един спойлер с активностите в Инстаграм, Тодор също скоро ще напуска
Скрит текст:
Няма такова нещо ,Тодор е един от   финалистите
Скрит текст:
не знам, имал активност на 15 юли
[/quote]

И мен това ме учуди много, защото въпросният участник ( не мога да направя спойлер:) намеква в свои постове, че стига далеч в играта. Или така го усещам:)
Освен да им дават опция да купуват време за социалните мрежи и достъп до тел Simple Smile

# 738
  • Мнения: 215
Не мога да гледам повече Рибарите, вече всички от племето ме дразнят и ме натоварват ! Как са  ги събрали не знам! 🙄 Радвам се, че днес ловците спечелиха, Ваня се представи много добре.
Утре номинираните от Жътварите си мисля, че ще са Любо и Димитър. Дано Димитър отпадне, въобще не го харесвам.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 778
Скрит текст:
И аз мисля, че не ги държат съвсем изолирани. Може би имат някакви ограничения и забрани да постват в реално време. Миналата година във фб ми бяха попадали снимки, на които Наско си беше правил селфи при рибарската колиба. Може и да е като напусна, не знам. Но оттогава ми се зародиха едни съмнения в главата.

# 740
  • Мнения: 1 491
Ами аз не мога да разбера що за "мъж" трябва да си, за да гледаш как някой се гаври с една жена, как ѝ хвърля вещите и сипе грозни обиди по неин адрес и да седиш отстрани и да си траеш. В случая визирам въпросния Чудомир. То другите двама са псевдо мъже, единствено Алекс взе адекватно отношение. Не знам и защо от продукцията толерират това. Жалко е!

# 741
  • Мнения: 2 137
Защо Ники е хвърлял багажа и млякото на Катя?
Аз не можах да гледам много днес.

# 742
  • София
  • Мнения: 4 429


 още един


Линка може да се пусне във VLC player

Игри на волята: България (23.09.2020)
Сезон 2 Епизод 14
и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
    трябва  да се инсталира разширението
 Native HLS Playback
 

Последна редакция: чт, 24 сеп 2020, 00:32 от Mari_Mar

# 743
  • София
  • Мнения: 27 251
Браво на Алекс. Махна се от останалите примати по време на скандала. После единствен отиде да и даде храна.

# 744
  • София
  • Мнения: 1 891
Чудомир все едно е треснал три лексотана!!!!
Сигурно е тестван на психотормоз качествено,но за всеки случай са го подковали Simple Smile
Също така допускам ,че е възможно  новите попълнения да са с тайна мисия,ха-ха
Браво на ловците! За първи път победа в най-важната игра.
Чакам театрото утре,ще ги гледам през лупа за реакции в резиденцията.

# 745
  • Мнения: 1 491
Само да добавя, че миналата година заради две "откраднати" (май никой не разбра точно как и от къде) вафли, ги изгониха от къщата, а сега за тази явна агресия всеки си трае и се прави, че нищо не вижда. Редно е според мен продукцията да вземе някакво отношение и да озапти оУигофУена Николай, защото минава всякакви граници.

# 746
  • Мнения: 781
Чудомир все едно е треснал три лексотана!!!!
Сигурно е тестван на психотормоз качествено,но за всеки случай са го подковали Simple Smile
Също така допускам ,че е възможно  новите попълнения да са с тайна мисия,ха-ха
Браво на ловците! За първи път победа в най-важната игра.
Чакам театрото утре,ще ги гледам през лупа за реакции в резиденцията.
Той този при ловците (Борислав май се казваше) спомена нещо, че за сега нямало да разкрива всичко. Като нищо има тайна мисия.

Да не се окаже само, че е доведен брат на сестрите, за когото и те не знаят.

# 747
  • Мнения: 1 806
Това със сестрите - писва вече! Първо - няколко пъти го казах - тези сестри не са скарани, ама изобщо - да, едната е трън в очите на родителите и нормално, но си се грижат за нея и си поддържат нормални роднински връзки. Даже подозирам, че Йоанна е влязла тук точно да помогне да Катерина да се изяви и да покаже на света качествата си, а и да попречи да се излага много също! хихи. Второ - Катерина е дразнител - още от началото ме напрягаше, но не мога да си кривя душата - изкара на яве всичко, което се опитваха другите да прикрият. Даже не й беше особено трудно - веднага си пролича що за стока са. На техния фон - тя започва да изглежда все по-добре! Ако трябва да сложа двете сестри на кантар дори предпочитам Катерина - поне очакваш подобно поведение от нея - Йоанна уж е много мила и хрисима, а е способна на същите номера.

Вайс ми падна в очите. Много грозни коментари. Мен пък ме изкефи, че протестираха срещу битката и правилата - в крайна сметка стига с това робско подчинение - дори и в шоу - прекалили бяха с идеята и беше напълно безсмислена - все едно просто да ги оставят да се пребият един друг.

Сюзан ми става все по антипатична и физически и по характер - определено си подхождат с Вайс.

Ваня много унизително се предлагаше - и като жена и като участник - не става просто от първия ден. Имам чувството, че не я бива много във флиртуването и в отношенията й с мъжете. Изградила си е някакъв мъжки навик на общуване, който едва ли ще й помогне много.Въпреки всичко я харесвам - има нужда формата от силни физически жени, дано и като психика се окаже такава. Днес беше много добра в битката - добре се усети да се предложи и да извлече дивиденти.
Тодор я поздрави, но вътрешно го е яд - сигурна съм- страхува се от нея, явно и от новите момченца. Иначе за едно е прав - и двамата ми се виждат някакви балони - изкуствено напомпани, а вътрешно празни - в буквален и в преносен смисъл - може и да бъркам - дано покажат нещо интересно!

# 748
  • Мнения: 1 925
Днешната битка много ми хареса. До последно не се знаеше кой ще победи. Браво на ловците.
Николай колкото и да ми беше забавен до преди един епизод, тази вечер ме отврати. Катя си е дразнител, но да посягаш на личните вещи на някой, за мен е проява на нулево възпитание. Ще хвърляме вещи и храна по покриви и поляни като малки деца.. Никой няма никакво правомда посяга на чуждото, независимо какви са мотивите.. Христа за пореден път се доказа като яко проста. Пак засяга темата с децата, че скоро на Катя нямало да й викат "мамо"..сигурно нямала телевизор в тях.. Не мога да повярвам колко ограничена е Христа, то поне да ставаше в лице, ама и там нещата яко куцат. Единствено Александър прояви човечност. Не знам това всичко сценарий ли е, какво е, но вече границите много се пракрачват. Искам поне по две битки на епизод, вместо такива грозни сцени. Доста тегаво става за гледане..

# 749
  • Мнения: 77
Защо Ники е хвърлял багажа и млякото на Катя?
Аз не можах да гледам много днес.

Племето се върна от племенен съвет без Катя, която се престори, че се е спънала и изкълчила крака, за да може да остане насаме с Ралица и сестра си. Та останалите Рибари, водени от Николай, ѝ изядоха храната, която си беше отделила и започнала да приготвя. Тя на свой ред се закани да им го върне и на другия ден го дразнеше, като му казваше, че Христина му е "мама" - държал се за полата ѝ и т.н. Той съответно запали и заподскача като петел и започна да ѝ хвърля нещата по покрива - раница, възлгавници и завивки, а накрая и млякото ѝ някъде към гората.

Общи условия

Активация на акаунт