💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 4 /21.09. - 27.09.2020/

  • 53 971
  • 1 254
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 700
Въпрос
Скрит текст:
Сега според спойлерите не излиза ли Ивайло?
Отговор
Скрит текст:
Да

# 721
  • Мнения: 4 893
Както вървят нещата,накрая всички ще харесате Катя и Ивана.

# 722
  • IT
  • Мнения: 3 704
Чудомир е пълно дърво. По-безличен човек не можаха ли да намерят? Не вярвам чак толкова да не е имало по-интересни кандидати.
А всъщност е доста интересен човек.
Ето го тук по БТВ, в едно интервю когато помогнаха на едно 300 кг момче да свали 150 кг линк

# 723
  • Мнения: 4 642
Въпрос
Скрит текст:
Сега според спойлерите не излиза ли Ивайло?

Отговор
Скрит текст:
Спойлерите бяха малко неясни, но мисля, че или той, или Димитър от жътварите напускат играта тази седмица.

# 724
  • Мнения: 1 028
Изключително грозно е при тези ограничени ресурси да изядеш храната на някой, който не е съгласен с това как готвиш и предпочита да си я приготви сам. Без значение колко ги дразни - те са едно племе и колкото по-многобройни толкова по-гъвкави ще бъдат в битките.
Това с изхвърлянето на багажа, на раницата, на млякото - ужасна простотия. Нямаше просто по-какъв друг начин да им отговори. Иначе Катя много дразни но поведението на хората в отбора е потресаващо...

# 725
  • Мнения: 2 394
Чудомир е пълно дърво. По-безличен човек не можаха ли да намерят? Не вярвам чак толкова да не е имало по-интересни кандидати.

Щом е в племето на рибарите значи нещо не му е наред.

# 726
  • Мнения: 4 642
Чудомир е пълно дърво. По-безличен човек не можаха ли да намерят? Не вярвам чак толкова да не е имало по-интересни кандидати.

Щом е в племето на рибарите значи нещо не му е наред.

Поне за момента е кротък.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 690
Разправях ви аз, че Катето е нормална, в сравнение с останалите. Тази Станимира как се прави на розовенобузест херовим...Не мога да повярвам, че стадото рибари толерира това, че може да присвои храната и вещите на определения от тях за аутсайдер! Жалки са!

# 728
  • Мнения: 9 700
Вместо Чудомир е трябвало да поканят за мен лично  реалити простак номер едно за всички времена - Пацо. Тогава картината в племето на Рибарите щеше да е напълно завършена Simple Smile

# 729
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Както вървят нещата,накрая всички ще харесате Катя и Ивана.

Не мисля.



А всъщност е доста интересен човек.


Важното е да е интересен във формата.



Любомир отговаря на Вайс.

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 22:58 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 730
  • Мнения: 156
Въпрос
Скрит текст:
Сега според спойлерите не излиза ли Ивайло?

Отговор
Скрит текст:
Спойлерите бяха малко неясни, но мисля, че или той, или Димитър от жътварите напускат играта тази седмица.
Скрит текст:
според един спойлер с активностите в Инстаграм, Тодор също скоро ще напуска

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 3 839
Вместо Чудомир е трябвало да поканят за мен лично  реалити простак номер едно за всички времена - Пацо. Тогава картината в племето на Рибарите щеше да е напълно завършена Simple Smile
Мдаа, тогава вече (с изключение на Александър) ще са "простак до простака мила моя майно льо". За Николай (след изцепката с млякото), ако кажа само, че е завършен простак ще е много, ама много меко казано.

# 732
  • Мнения: 411
Чудомир все едно е треснал три лексотана!!!!

# 733
  • Мнения: 6 249
Въпрос
Скрит текст:
Сега според спойлерите не излиза ли Ивайло?

Отговор
Скрит текст:
Спойлерите бяха малко неясни, но мисля, че или той, или Димитър от жътварите напускат играта тази седмица.
Скрит текст:
според един спойлер с активностите в Инстаграм, Тодор също скоро ще напуска
Скрит текст:
Няма такова нещо ,Тодор е един от   финалистите

# 734
  • Мнения: 423
Циркаджий.
Т умира от кеф в момента, получи му се .

Общи условия

Активация на акаунт