💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 4 /21.09. - 27.09.2020/

  • 54 015
  • 1 254
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 700
Супер, първа победа в двойните игри за Ловците от третия опит Simple Smile

# 706
  • Мнения: X
А рибарите, честно, едвам ги търпя вече, да ги прекръстят на Тъпанарите и да им намалят малко екранното време, че на моменти не се изтрайват.
Много им отива "тъпанарите"! А другите ги чувам постоянно "тварите" и "овците".
Тия луди може и "сватбарите", такава гюрултия е при тях!

# 707
  • София
  • Мнения: 5 551
По-гладен човек от Станимира в подобно риалити не съм срещала.

# 708
  • Мнения: 4 821
Катя в момента ми е по-симпатична от другите психопати в нейното племе.

# 709
  • Мнения: 578
Много са прости Рибарите направо се агресирам.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 818
тази тъпата Екатерина пък преди 5 минути рева, че не ѝ оставили храна, сега им крие храната и като и предложат да ѝ оставят прави фасони.... да гладува тогава

# 711
  • Мнения: 783
Тези си играят на криеница. Ама не знаят, че Станимира като е гладна надушва храна от километри.

# 712
  • София
  • Мнения: 27 365
Само аз ли не и разбирам на Джери какво говори понякога?

# 713
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тази вечер, май, няма да гледаме номинациите.

# 714
  • Мнения: 4 821
Чудомир е пълно дърво. По-безличен човек не можаха ли да намерят? Не вярвам чак толкова да не е имало по-интересни кандидати.

# 715
  • Мнения: 1 187
Въй днеска забравихме с мъжо да гледаме игри на волята и като ви чета май добре сме направили. Взех си почивен ден и явно сме си помислили че е  уикенда вече и до сега гледахме др Пол. Не ми се гледат селски изцепки не съм се настроила за бб. Това със сестрите ми е туу мъч малко  е крийпи даже. Йоана чак щеше да загуби в понеделник то ревове ала бала. Ми ни ми съ гледа.Има къде къде по приятни неща за гледане за кво си го причинявам нз. Рибарите не знам как са ги избирали то много елементарщина много нещо. Катя е типичен провокатор отвратителен.

# 716
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сюзън: "Сега оценявам какво е да имаш дом над главата си". Титан на мисълта!

# 717
  • Мнения: X
Въпрос
Скрит текст:
Сега според спойлерите не излиза ли Ивайло?

# 718
  • Мнения: 783
Само аз ли не и разбирам на Джери какво говори понякога?

Разбирам всички, но определено това е сезонът/риалитито с най-много хора с говорни дефекти и диалекти, което съм гледал (не съм гледал последните сезони на Фермата).

# 719
  • Мнения: 4 540
Рибарите удариха дъното и още копаят. Мислех, че изцепката на Веско с ризката е потресаваща, обаче този сезон всичко надмина още в началото.
Дожаля ми за жътварите, въпреки че симпатизирах на ловците. Дано не си го отнесе Любо сега за загубата. Те тази седмица и на реката, и на номинации, че и този дъжд, много им дойде.
Ивана без грим и муцки е даже симпатична.

Общи условия

Активация на акаунт