💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 4 /21.09. - 27.09.2020/

  • 53 922
  • 1 254
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 818
Тази вечер ме хвана яд за Митко! Радвам се за Любо много! НО Митко наистина ми хареса с кутиите и после с куката! Браво!

От това, което е написал Митко, ми стана още по-симпатичен!

Ето това ми се гледа, а не две нестабилни психически сестрички и още 2-3, които им се връзват на номерата!

Абсолютно! Скандалите при рибарите ми идват малко в повече. Катя много взе да прекалява, Николай ме дразни от ден първи с мрънкането си... Абе отбора са им го подбрали един път Weary

# 1 111
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Вайс се обяснява:

За мен беше супер трудно да пратя Митко, вместо Ивана на спасение, защото мислех, че ако отидат заедно на битка с Любо, ще успеят да изгладят отношенията по между си. Дори не ми е минало през ума, че може да им се падне толкова трудна игра и да загубят от Покемоните, дето не знаят кое е ляво и кое дясно. Благодаря ти Митак, че пръдна още на първия ден и разчупи леда в племето. Благодаря ти, че беше душата на отбора и ни забавляваше и в най-гадните моменти. За мен ти беше най-близкия приятел в предаването. Тежка загуба за племето. Още по-тежка за мен 💛




Чудомир

Последна редакция: пт, 25 сеп 2020, 22:58 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 112
  • София
  • Мнения: 27 175
Ами то една патка мислила, мислила и...
Ето защо близки приятели не се изпращат на дуел, защото никога не знаеш каква игра ще им се падне, с кой ще се изправят, какво мисли продукцията, какъв ден има дружката ти и пр. и пр.

# 1 113
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Владислав

# 1 114
  • Мнения: 4 449
Смайлис, знам че не е от рибарите. Имах предвид, че е жалко да отпадат силни играчи от други племена, докато тяхната групичка седи непокътната.

# 1 115
  • София
  • Мнения: 6 141
Хубава битка беше тази вечер, радвам се, че Любо спечели, за него бях. Митко имаше добри хрумвания в игра.
Имам решение на рибарския проблем- са вземат да се вземат Катя и Николай и да ни отърват от мъките. Не се търпи тая страшна простотия и от двете страни.

# 1 116
# 1 117
  • Мнения: 77
Хахаха, Катя в анонса от териториалната - "Отиваме си у дома."

Което най-вероятно означава, че няма да е така. До тук всеки път, анонсите се редактирани така, че да ни подведат, а накрая се случва точно обратното.

# 1 118
  • Мнения: 77

Хубава кауза, но не разбрах какво общо има с Игри на Волята? Тя това може да го прави и без да влиза във формата... Thinking

Ако не беше във формата, аз нямаше да разбера за тази кауза. А ти?

Ами аз и така не бях разбрал, нищо, че уж го следя от началото. В днешно време, с всичките социлани мрежи, интернет и традиционни и електронни медии, добри каузи се разпространяват много лесно. Не вярвам, че тя е влязла точно заради тази кауза.

# 1 119
  • София
  • Мнения: 27 175
Нещо рязко загубих интерес... Измина една много слаба седмица с която от продукцията много лошо се дискредитираха. Така и не мога да си харесам истински някой играч, което е крайно нетипично за мен. По-скоро насила си избирам, колко да си намирам за кой да стискам палци. Е, имам симпатии разбира се и е хубаво (единственото хубаво), че не са малко, но никой не ми се откроява, никой не изпъква. Ловците все още ми харесват най-много, ама и там зациклиха с тъпотии с главно действащо лице Ваня (за съжаление за мен, защото и стискам палци от ден 1), но не мисля, че последната е виновна, защото следва ''гениалния'' сценарий на кукловода в сянка.
За понеделник не искам само едно нещо. Рибарите да спечелят резиденцията, защото не я заслужават. Жътварите чак ги съжалих, та нямам нищо против да си върнат резиденцията. Пак ще е между тях и Ловците, то е ясно. Но за мен най-важното нещо е следващата седмица да си тръгне рибар, защото е прекаленоа гавра те да са в пълен състав, а Ловци и Жътвари да са -3 човека. Късмета ги покрива ама айде стига толкоз.

# 1 120
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Някой по-назад беше писал, че докато на Ивана била набъбнала. Това и аз го забелязах снощи мисля. Тази вечер се сетих, че преди 2 години, лятото докато съм спала, нещо ме беше ухапало по средата на горната устна. Казвам ви, пасти да яде Иванка и Христа. Дорева ми се като се видях как изглеждам. Та може и нея нещо да я е клъвнало, но може и да си е било и игла.

Дяволче, в грешка си! Не късмет, сценарий ги покрива! Ако Йо-то не беше "подсказала", Митко още да е в играта!

# 1 121
  • Мнения: 1 481
Екатерина имаше шанс да си върне благоволението на племето, или поне да спечели някои от тях, но тя го пропиля. Не го заслужават, обединили са се няколко срещу един човек, това е жалко, ама много жалко. Но все пак, ако беше споделила плячката, щеше да спечели точки на своя страна, както от племето, така и от изстрадалата от тъпотии аудитория, т. е. Ние Simple Smile

# 1 122
  • София
  • Мнения: 4 429


и още един
Игри на волята: България (25.09.2020)
Сезон 2 Епизод 16

Линка може да се пусне във VLC player

Игри на волята: България (24.09.2020)
Сезон 2 Епизод 15
и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
    трябва  да се инсталира разширението
 Native HLS Playback
 

# 1 123
  • Мнения: 4 568
Нещо рязко загубих интерес...

И аз. Днес в момента, в който видях кои са съюзниците, реших, че имам по-важна работа и спрях да гледам. Изходът от елиминационния двубой можеше да се отгатне и без спойлери, а косата на Джералдин не беше на човек, нямащ гребен и спящ на открито. 

Скрит текст:
В един пост преди пишеше, че някой споменал, че победителят е напълно неочакван. Лично за мен това означава две неща - той/тя е от племето на рибарите или още не се е появил/а в играта. Защото който и от другите два отбора да спечели, ще е донякъде очаквано за мен, но Николай или Христа Confounded

# 1 124
  • Мнения: 1 469
Добра битка стана, този добре се сети да ги развива и 3те . И по добра техника под мрежата имаше, но подцени хвърлянето над мрежата, няколко пъти сгреши там.

А ханойските кули не са трудни, но бързо трябва да откриеш логиката, едва ли всеки я помни и може да се сети веднага.

Катя много ясно, че показно ще си позлва плячката, сценария го изсиква.

Общи условия

Активация на акаунт