💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 727
  • 1 662
  •   2
Отговори
# 1 515
  • София
  • Мнения: 4 429



И ОЩЕ ЕДИН
Игри на волята: България (23.10.2020)
Сезон 2 Епизод 36






   и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението
 




# 1 516
  • София
  • Мнения: 27 226
Смайли, ти си хранила Тупарев повече и от мен. Е, хубаво, може и да бъркам. Ясно е, че аз съм доста емоционален и за мен е ясно, какво остава да се погледна отстрани, ама няма как. Така е, вживявам се винаги. Но това не е важно.
Важното е, че за втори пореден сезон се изложиха. А им дадох шанс и не само аз, а и още не малко разочаровани от първия сезон.
Нищо, живота продължава. Нека видим все пак, все още се надявам на някакво чудо, макар че не съм от вчера по темите и беше достатъчно да видя няколко коментара от определени юзъри на които вярвам и ми е ясно всичко и без да отварям спойлери.
Занапред ще викам за това племе, където отиде Ваня. Но ако Ловците наистина се разпаднат, то Жътварите няма да има кой да ги бие. Та съм доста скептичен за бъдещия интерес към битките, като ще се знае на 90% кой побеждава.

# 1 517
  • Мнения: 1 469
Тоя епизод беше луд.
Почваме с детективския отдел които едновременно се досетиха, че има нещо гнило, а Инч Хай му светна ЛЕД лампата и направо ги разкри.
Аз от режисура не разбирам, ама 2 месеца да градиш тая велика сюжетна нишка и накрая за 1 епизод да се разкрие всичко и то без никакви изненади е по зле и от финалите на Изгубени и Игра на тронове взети заедно.

После Сашето си извика помощник мечта за тази игра, на когото иначе никой не даваше шанс за изява до сега. Е и тази не беше неговата. А опитите на Сашо да го мотивира бяха мега жалки.
Толкова беше сдухал, че забрави да си махне предпазителя. Обаче си даде голям зор, така не се беше раздавал до сега. Бъркаше доста, но темпото което си наложи беше впечатляващо.
На пъзела беше като Ам-гъл. + псувните - тотален контражур на образа който се опитва да покаже.

Мира... трагедия пълна, опрапасти най-голямото предимство давано до сега. Само с гледане никой не е наредил пъзел още...

В понеделник май Йо ще саботира, жътварите бият и избират Катя а тя отива при рибарите Simple Smile те ти разминаване.

# 1 518
  • Мнения: 60
Всъщност, не, това абсолютно не е вярно. Александър никога не е имал свои жълтици. Тодор му предостави правото да спечели битката, по инициатива на Ивайло, защото по това време Рибарите, предполагаемо, "бедстваха до дивата река" и нямаше какво да ядат. Тодор преотстъпи победата на Александър, пускайки се доброволно от кола, само за да може грошовете да бъдат използвани за храна за цялото племе на Рибарите. Това беше изрично подчертано по повече от един начин. Никога, и за миг, не се е допускало, че Александър може да задържи жълтиците за себе си и да не ги сподели с останалите членове на племето. Най-малкото, Ивайло също присъстваше на тези събития, в ролята си на поддръжник, и Сашинката нямаше как да скрие истината.
Най-куриозният момент беше, че след края на битката, Сашко използва възможността да посвети великата си победа на ... маминка. Joy
Колкото до псувните... Не самите грозни думи са проблемът, а това, че тази вечер психичните отклонения на въпросния индивид бяха окончателно потвърдени.

Извинявай, ама в момента говориш небивалици. Жълтиците си бяха на Александър. Никой не можеше да му каже какво да прави с тях, дори го питаха от предаването дали иска да ги похарчи за нещо и той се съгласи.
Сега дали Тодор е паднал нарочно, за да им помогне да се нахранят или просто го направи за да се изтъкне или чисто и просто вече не издържаше и затова падна(аз мисля, че нямаше да издържи точно на тая битка повече от Сашо), но реално това няма и значение. Тя и Станимира каза, че се е пуснала нарочно, срещу Ваня, за да им помогне за жълтиците, защото тогава бяха на реката, ама вярваш ли го това? Някой накара ли Ваня да си даде жълтиците?
Пак уточнявам кой какво казал няма никакво значение, жълтиците си бяха негови и никой не можеше да му каже какво да прави с тях, както и дали да раздели храната със съотборниците си.
Пусни си ако искаш и повторението да видиш, че съм прав.
А за психичните му проблеми, на мен ми е ясно, че той е шашав от самото начало, то си личеше и по говор и по поведение и по всичко, но това си е негова работа.
Познавам хора, които навън са напълно наред, а иначе са от изперкали нагоре.
Това с псуването специално и че си викаше и се наричаше с всякакви епитети беше супер смешно и аз съм се напикал, не знам как това може да подразни някой, камоли и от устата на Александър, на който гласа му е такъв комичен.
Има огромна разлика от псуване за смях, ако мога така да го нарека или ей така на вятъра за нищото и реално да тръгнеш да псуваш сериозно и със злоба.
Неговото си беше цирк и то си беше с цел да се активизира и може би да не мисли за предимството на Станимира. Факт е, че му помогна и нареди пъзела за отрицателно време.

# 1 519
  • София
  • Мнения: 1 207
А между другото, аз имам друго чудене!
Спойлер!!!!
Скрит текст:
От картичката за РД на Тодор, разбрахме, че Ваня и Тодор са в едно племе с Вайс, Влади, Любо и Джери. Т.е. стават жътвари. От снимката от промото, разбрахме, че и Симона е станала жътварка. Така, аз дотук наброявам трима ловци станали жътвари. Ок, по пътя на моята логика - останалите трима (Боби, Лазаринов и Йоана) са станали рибари.
Та, чуденето ми е следното: С кой акъл тъпите жътвари не са взели човек за пъзелите след всичките си провали?!?
Значи ли това, че рибарите са имали първия избор (т.е. О, ЧУДО! са победили на битката в понеделник) и са се оказали изведнъж страшни стратези и първият им избор е била Йоанна?!?
И в крайна сметка има ли логика в това, което написах ???  Joy

# 1 520
  • Мнения: 9 700
Ловците наистина се разпаднат, то Жътварите няма да има кой да ги бие.
Ето я идеята на Продукцията. Фаворита на Тупарев е в жълто според мен за момента.

# 1 521
  • София
  • Мнения: 27 226
И за мен, отдавна го писах. Значи мислим еднакво. Сефте... Wink

# 1 522
  • Мнения: 474
Да довърша за Александър и минавам нататък. Момчето беше май 1 от малкото, които се раздели с жълтиците си да нахрани не само себе си, а и другите, в началото. Тия неща май много бързо се забравят. Като идиот си даде парите тогава, а другите си ги кътат.
Всъщност, не, това абсолютно не е вярно. Александър никога не е имал свои жълтици. Тодор му предостави правото да спечели битката, по инициатива на Ивайло, защото по това време Рибарите, предполагаемо, "бедстваха до дивата река" и нямаше какво да ядат. Тодор преотстъпи победата на Александър, пускайки се доброволно от кола, само за да може грошовете да бъдат използвани за храна за цялото племе на Рибарите. Това беше изрично подчертано по повече от един начин. Никога, и за миг, не се е допускало, че Александър може да задържи жълтиците за себе си и да не ги сподели с останалите членове на племето. Най-малкото, Ивайло също присъстваше на тези събития, в ролята си на поддръжник, и Сашинката нямаше как да скрие истината.
Най-куриозният момент беше, че след края на битката, Сашко използва възможността да посвети великата си победа на ... маминка. Joy
Колкото до псувните... Не самите грозни думи са проблемът, а това, че тази вечер психичните отклонения на въпросния индивид бяха окончателно потвърдени.

Между другото, имам един въпрос-спойлер, ако някой знае...
Скрит текст:
В неизлъчените до момента битки между Рибари и Жътвари вижда ли се с какъв цвят на екипа са играчите на бившите Ловци, като изключим Симона, която вече разконспирирахме, като Жътварка? Simple Smile

Това което казваш е много правилно. Също мога да допълня, че след това предлагане, не е имало възможност да се купува храна отново. На Христа бяха и предлагали тел. обаждане, въдица, тенджера, но храна нямаше. Ако им предлагаха отново съм сигурен, че Христа щеше да купи за племето си. Александър за мен е двуличен, типичен близнак. Няма как толкова време да си благ и изведнъж рязка промяна. Такива хора, като него само да ги настъпиш и им виждаш същинския образ. На Милен малко време му трябваше да го разбере.

# 1 523
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дяволо,

Не харесвам израза "храниш някого". На Тупарев храна не съм давала. Коментирам го от години, защото гледах всички варианти на ББ. И ще продължавам да го коментирам, но както виждаш не пиша трактати. Не защото не мога, а защото го смятам за излишно, за загуба на време и не се вживявам /пак се повтарям/.

Нагледала съм се на формати в Испания /и не само/, както и на всекидневни предавания, в които по същия начин манипулират коментаторите си, защото им плащат достатъчно количество финикийски знаци, и те /съответно/ са готови всичко да понесат. Стига се и до разводи в семействата на същите тези коментатори, на които изкарват кирливите ризи, когато няма материал за някой известен и трябва да запълват 4-5 часа ефирно време всеки ден.

Та така.

# 1 524
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Mного зле е Мира на пъзелите, но каквото такова. На Сашо ми се стори по-опростена картината.

Той беше смешен като си говореше, малко шизофренично Grinning

Моля да не се гласи тъпунгера Вайс за победител, че ще драйфам... Ако ще е жътвар да е Любо или в краен случай Джерито

# 1 525
  • София
  • Мнения: 27 226
Смайл,
Ахам, е аз съм наивно/невинно дяволче както е известно и се хващам всеки път, хехе. И ще продължа борбата с вятърните мелници и така до победата и правдата! Simple Smile

# 1 526
  • Мнения: 4 690
Реално разпадането на един от отборите не е неминуемо лошо, по-точно индивидуално е за всеки един от играчите. Ще бъде зле за ядрото около Тодор, които са сила в момента и определят номинираните за елиминация. За Екатерина и Йоанна например преминаването при Жътварите би било бонус, защото ще си ги пазят, за да им решават пъзелите. Така че, Дяволо, не се ядосвай - Ванчето е аутсайдер в нейното племе, та отиването при друто може и да е за добро. Blush
Аз не се вълнувам толкова кое племе ще се разпадне и кое не, защото симпатизирам на отделни играчи, а цялостно погледнато битката е индивидуална, накрая си сам с възможностите си.
Цялото недоволство е поради факта, че се обезмисля всичко, което отборите са постигнали до момента. Все едно изтриваме всички победи и постижения, и една битка решава бъдещето. И все пак дори не мога да си представя каква би трябвало да е играта, та Рибарите да победят Joy Освен психиатрична оценка да им правят друго не виждам Joy


Ама много му бяха грозни псувните. Иначе браво за победата, условията бяха срещу него.
Мира не е лошо момиче, но бе ненужен пълнеж. Честно казано кастът ме кара да си мисля, че не са имали богат избор.

# 1 527
  • Мнения: 1 447
Хахаха Joy Инч Хай.... Joy Joy Ловец и детектив!

# 1 528
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Дяволо, не се впрягай толкова, да не те е яд после.

Може ли линк с промото?

# 1 529
  • София
  • Мнения: 27 226
Тиф,
Любо/Джери според развитието на формата, то е видно, особено за Джерито

Но аз се надявам Ваня да им скрои шапката. Дано стигне финала и да бие, тя ми е фаворит от самото начало. След нея ми бе Вайс, но после го махнах за сметка на Любо. А Джери е след тях. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт