💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 9 /25.10. - 01.11.2020/

  • 61 872
  • 1 750
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 474
Надявам се следващата седмица Рибарите да стигнат до резиденцията обаче, време им е. А и независимо кой ще отпадне тази седмица, пак ще имат предимство, защото имат повече мъже, а на пъзели просто няма кой да ги бутне.

Имат с 1 мъж повече. Сашо не го причислявам, даже не знам с коя жена от другата страна мога да го сравня. Дано имат и битки с пъзели, а не само силови, каквито се очертават. За утрешната битка, не знам за точки ли се играе, но си е до голяма степен стратегическа игра. Гледал съм в Сървайвър такава битка, където би племето, което си пускаше слабите играчи на силните. Дано приложат такава стратегия Рибарите, искам да бият тази седмица Grinning

# 661
  • Мнения: 6 529
Миналата година като останаха две племена по двама ли номинираха и кой отиваше на елиминации, че не си спомням?

# 662
  • Мнения: 896
Смятам, че сестрите нямаха много "избор" .От "ден и половина"са знаели какво да изберат!😂
Отвратителни Вайс и Иванка-намазаха кънките на Симона  и Ваня , за няма и 15 минути.
Вайс съвсем преднамерено поведе "вота".Както и да се представи капитана все ще намерим за какво да го заядем(тук и Димо помогна като я овъртоли в избора й).
Вайс слага на прицел Джери, така ако не друго поне Тодор ще настрои срещу нея-"жена капитан"ЖДБ. А оттам един по един си отиват  Влади и Любо(в този или обратен ред).Смятам, че момчетата се усетиха и затова имаха такива физиономии на разбора на Джери.
И да играта наистита беше подбрана за Джери( масата и ръста на Милен са в минус за тази битка)точно , за да развихрят интригите при Жътварите.
Рибарите оттук нататък ще са пълнеж, с някоя драма и кавгичка, между съветите на новото отровно трио:В, Т и И с помагачи.

# 663
  • София
  • Мнения: 4 429



Игри на волята: България (26.10.2020)

Сезон 2 Епизод 38


 още един







   и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
   но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението





# 664
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Горе-долу познах как ще ги изберат, само че Ваня преди Тодор, не му стана хубаво Grinning Хич даже хахах
Не познах само това как Йоана ще иде при рибарите.

Капитанската битка беше ясно, че Джералдин ще бие. Каква ти сила.. Като си лек стоиш повече, под по малък наклон и т.н....

# 665
  • Мнения: 9 475
Най - хубавото в този епизод беше как Димо гребе в лодката. Много ми е секси! Милен само по долнище е второто хубаво нещо в епизода. Ама е женен...

# 666
  • Мнения: 12 404
А, извинете, може ли някой да ми даде пример коя е онази игра, която не дава на никого предимство и е честна и справедлива за всички страни? Че до момента аз разбрах, че всички са нагласени. Ако е пъзел, бутат Йоана, ако се плува, закопават рибарите, ако е като днешната, прецакват силните, ако е като вчерашната, прецакват ловците. Ако е за баланс, бутат Ивана, ако трябва да се мъкне, тикат Тодор. И изобщо, всичко е една голяма несправедливост и просто няма създадена игра, с която да угодят на всички.

# 667
  • IT
  • Мнения: 3 704
Борислав имал рожден ден днес ! ОбаЧе всичките коучове иначе

# 668
  • София
  • Мнения: 6 074
Е, Чудомир чуден поздрав му е отпрал.

# 669
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Твърдо съм за жълтите и аз. Няма такива антипатяги като събраните в синьо. Още съм назад обаче с гледането.
Аз пък обратното. Антипатични ми са почти всички от жътварите Grinning


Mosquita
, погледни по-горе видеото както го виждаш като снимка. Сега кажи кой има предимство на тази игра? Ръст, тежест, виж дъските, на които стоят под какъв ъгъл е Милен..

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 00:01 от Tiffany А

# 670
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Борислав имал рожден ден днес !

И не само той. https://www.bg-mamma.com/?topic=1263132.msg41628719#msg41628719

# 671
  • Мнения: 777
Забравиха да разпределят Мая в отбор Grinning

# 672
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Днес рожден ден имат Борислав /28 г./ и Пламен /22г./. Да са живи и здрави!

Влюбена съм в кучето на Борислав. Голям сладур!


Кой е Пламен?

# 673
  • Мнения: 9 700
Само един проблем има в играта между Джери и Милен и той е дебелината на хоризонталната греда, на която са закрепени платформите на играчите. Много е тънка. И не е добре съобразена да издържа на огъване за един сто килограмов мъж. Не е редно да се огъва толкова много ,както е в случая на Милен. Това му направи играта още по-трудна. Според мен не е нарочна грешка, просто не са съобразили този детайл от Продукцията.

Ето и снимка, която потвърждава думите ми. 

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 05:08 от Bengun

# 674
  • Мнения: 777
Това е Пламен. Мускетарят, който се изчезна безследно в резиденцията и се върна за да съобщи, че напуска (още преди първия елиминационен дуел).

Общи условия

Активация на акаунт