Всичко за дамските чанти – 7

  • 26 085
  • 340
  •   8
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 16 692
Тема, посветена на един от най-прекрасните дамски аксесоари – чантата!

Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6.



# 1
  • Мнения: 1 569
Бях започнала да пиша в другата тема, ама видяж, че има нова та за запис да си кажа, по повод предишните постове.

Аз на By Far имах няколко модела чанти, ама ги разкарах, оставих си Billy, която ми се струва супер сладурска и оригинална и една Rachel, ама и нея май ще я шитна, не я нося много. От обувките, сандалите Tanya, са ми любими.

Чудя се защо не им потръгна с парфюмите, имаха много добри попадения, a и идеята да са като ключодържатели беше супер. Един от тях ми стана signature, имам две бутилки, но ще ми е много тъпо като свършат.

Единствената ми чанта от рафия е ето тази на Jacquemus и не ми трябва друга, само през лятото може да се носи. Такива чанти от пазарите е най - умно да се купуват, ми се струва  Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 2
  • Мнения: 789
Благодаря за новата тема, запис и от мен!

Ето какво показват Chanel 26/27 cruise collection:

# 3
  • София
  • Мнения: 1 241
Разкошен е пъзелът на loewe, с кеф и стил да се носи!
От показаните плетени чанти очите ми останаха в онази от Гуаделупа. Уникални цветове, а ако е и здрава, е истинска шестица от тотото.
Аз да се оплача и тук какво се случи с Bottega Venetta (купувана от best secret) след 4-5 дни носене...


Имам две андиамота, едното е на почти 3 години и не е мръднало. В ступор съм обаче от това, което сполетя тази...

# 4
  • Мнения: 1 569
Chanel тотално изперкаха с новия дизайнер. Да го уволняват час по-скоро, такива грозотии твори, някакъв underground Chanel прави.

# 5
  • Мнения: 789
hatred Олеле, никак не изглежда добре! Ако не е била съхранявана добре и е била дълго време на склад в неподходящи условия? Но аз точно от Best Secret имам стар модел на Bally, който също сигурно е бил дълго време по складовете, но си е в отлична форма, а я нося често… Не знам дали можеш да направиш рекламация, пиши им за всеки случай.

Интересното е, че работата на Блази е много високо оценена, революция в Шанел и т.н.

# 6
  • Мнения: 34 785
Chanel тотално изперкаха с новия дизайнер. Да го уволняват час по-скоро, такива грозотии твори, някакъв underground Chanel прави.
Ужас и безумие е това на Шанел.

# 7
  • Мнения: 1 569

Интересното е, че работата на Блази е много високо оценена, революция в Шанел и т.н.

Наистина е интересно, но аз бих го нарекла деволюция -пример от колекция

# 8
  • Мнения: 13 586
Благодаря за темата! 🤗
Само ще воайорствам в нея, наложила съм си бан за пазаруване за близките два месеца. Каквото било- било.

# 9
  • в пералнята
  • Мнения: 1 810
Благодаря за новата тема Simple Smile
Иска ми се да си купя готин шопър Simple Smile
Нещо, което да мога да си нося дълго време, на пък от друга страна нещо интересно.
Приемам идеи Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 1 258
Благодаря за темата! И аз ще воайорствам в нея. Пълна съм, препълнена направо и по-скоро трябва да ги поредуцирам. А и нищо не ми харесва в момента. Ама това не пречи да се радвам на вашите покупки Flowers Hibiscus

# 11
  • Мнения: 1 966
Благодаря за новата тема, запис и от мен!

Ето какво показват Chanel 26/27 cruise collection:


А тази дама ако иска да извади нещо от чантата цялата ли трябва да се напъха в нея? Представям си да зарови да търси червило например Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 317
Разкошен е пъзелът на loewe, с кеф и стил да се носи!
От показаните плетени чанти очите ми останаха в онази от Гуаделупа. Уникални цветове, а ако е и здрава, е истинска шестица от тотото.
Аз да се оплача и тук какво се случи с Bottega Venetta (купувана от best secret) след 4-5 дни носене...


Имам две андиамота, едното е на почти 3 години и не е мръднало. В ступор съм обаче от това, което сполетя тази...
Можеш да си заявиш рекламация, като пратиш снимки и оплакване. Има малко изчакване в процеса по рекламация, но със сигурност не е ОК това, което се е случило с чантата.

# 13
  • Мнения: 765
Благодаря за новата тема. Loewe и на мен ми е в желаните някога Blush тази чанта на Шанел изглежда като да е само haute couture, не за магазините и при все това изглежда абсурдно. В желанието си да блеснат, съвсем изтрещяха Stuck Out Tongue Winking Eye
Dewi D, много ме е яд, че само чантите гледах на By Far, а в суматохата не погледнат парфюмите. Много ми харесваха и на мен като идея да са аксесоар за чантата, никога не съм ги мирисала обаче. Днес разходих моята Рейчъл и е много удобна, а и побира всичко нужно.

# 14
  • Манчестър
  • Мнения: 2 637
Благодаря за темата…..Нищо не ми харесва в момента и нямам нищо заплюто да купувам. Въртя две Фурли ( един модел в два цвята) и една Майкъл Корс, събират всичко, което ми трябва.
Сега повече наблягам на очила….оптични и слънчеви.

Общи условия

Активация на акаунт