Да ви се похваля - удължихме си косите с Karen

  • 17 038
  • 196
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 68
Марияна можеш ли да дадеш някакви кординати и инфо за този салон цените,  които споменаваш са доста приемливи, много благодаря предварително.
Супер темичка май и аз ще се реша най-накрая! Hug
 Money

# 121
  • Мнения: 68
А и също така някой да знае как стоят нещата ако косата е много етажирана и филирана дали няма да е пречка при слагането на коса  newsm78
 Rolling Eyes

# 122
# 123
ЗДРАВЕЙТЕ,И АЗ РЕШИХ ДА ПРОБВАМ ВАРИЯНТА С ФИБИТЕ,НО МАЛКО МЕ Е СТРАХ ДАЛИ ЩЕ МОГА САМА ДА СИ Я ЗАКАЧАМ...........МОЛЯ ЗА МАЛКО ИНФОРМАЦИЯ ПО ВЪПРОСА -ТРУДНО ЛИ СЕ СЛАГА И ИМА ЛИ ОПАСНОСТ ДА МИ ПАДНЕ  АКО ТИЧАМ ,ТАНЦУ. ВАМ ПР

# 124
Аз искам да попитам дали някой знае салон във Варна където правят такава коса на щипки?
Благодаря предварително:)

# 125
  • Мнения: 639
Момичета,моята е дълга,ако искам само да я сгъстя ще стигне ли само два реда? newsm78

# 126
  • Мнения: 7 723
Разгледах внимателно снимките(поне това, което успях да видя Laughing) и не мога да не ви поздравя и двете  Hug
Браво, страхотни са ви косите, чак и аз взех да се замислям  Thinking
Единствено ме притеснява това, дали тези изкуствени коси няма да задушат моята и да я скапят  newsm78

# 127
  • Мнения: 644
Изминало е доста време от май месец 2006! А сега в какво състояние са косите ви /купените/ Дайте пове4е инфо, боядисвате ли косата? Може ли да се третира и с изрусяване и такива подобно процедури?

# 128
  • Мнения: 250
Интересно!Прочетох на един дъх. Simple Smile

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 6 944
Да, скоро ще стане 1 година, откакто си сложихме косите.  Grinning
Моята не е мръднала, но аз не съм я боядисвала, нито я горя със сешоар.
Сресвам я много внимателно и не се скубе.
Питайте Деяна за изрусяването - тя си я боядисва.  Grinning
Това за задушаването важи ако носите перука  -запарва като шапка,
а тук говорим за няколко реда коса между собствените.
КОсата си диша, само е по-плътна/дълга.
За сгъстяване не са достатъчни 2 реда.
Минимумът е 1 м, от който излизат 2-3 двойни реда.

П.С. Не я нося всеки ден, малко ми тежи .

# 130
  • Мнения: 30
Браво мацки, и аз сам си поръчала коса и след около седмица ще дойде, много се чудех дали със фиби да я слагам или да си залепя кичури, но щом вие сте доволни от фибите.....ще ви бъда последователка   newsm10 След като си я сложа и аз ще ви пусна снимчици да допълня колекцията. Само едно нещо ме притеснява - че на мен ми казаха че ще ми излезе към 220 лв., което е с около 100 по-малко от вашето и се чудя дали ще е за сметка на качеството или просто щото е минала 1 година откакто удължихте вашите и цените са паднали....искрено се надявам да е второто Grinning

# 131
  • Мнения: 644
Браво мацки, и аз сам си поръчала коса и след около седмица ще дойде, много се чудех дали със фиби да я слагам или да си залепя кичури, но щом вие сте доволни от фибите.....ще ви бъда последователка   newsm10 След като си я сложа и аз ще ви пусна снимчици да допълня колекцията. Само едно нещо ме притеснява - че на мен ми казаха че ще ми излезе към 220 лв., което е с около 100 по-малко от вашето и се чудя дали ще е за сметка на качеството или просто щото е минала 1 година откакто удължихте вашите и цените са паднали....искрено се надявам да е второто Grinning
Ама ти къде си я направила поръчката във Велико Търново или Сф. Дай координати също с отзивите! Предварително ти благодаря за отговора!

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не е мръднала косата, а изобщо не я щадя - реша я здраво, навивам я на ролки с машата чат- пат  Crazy нали не го правя на моята си коса

# 133
  • Мнения: 274
аз си купих на промоцийкаа 40см за 130лв а иначе 40см=160лв ; 50см =180лв и тн. и сега умувам дали да е слагам с щипки или да ми е сложат трайно в някой салон. Купих е от софийска фирма ,но доставят в всички градове . ако някой иска телефонче казвайте

# 134
Дай координати моля те
 Редовете със щипките ли ги продават и ако не откаде мога да си купя подобни щипки

Общи условия

Активация на акаунт