стрии????

  • 5 167
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 477
А и в Библиотеката им качени линкове за стрии, но няма кой да чете.Wink

# 16
  • Мнения: 291
Няма такова нещо , което да заличава стрии, поне аз не съм намерила/ а съм търсила доста/
  А има има аз съм живия пример за това!!!!! Ползвам продуктите на "Леокрема" и  имам видим резултат! Не вярвах но постоянството в "терапията" ме убеди в противното. Затова мисля да продължавам в този дух..... в този смисъл някой да знае нещо и за гела на "Нивеа" против стрии и целулит дали е ефективен та да знам дали да сменя малко с него или да си карам с изпитаната "Леокрема"?! Laughing Peace
Аз ползвам от две седмици" Гуд бай целулит" на Нивеа. Има видим ефект, кожата става по-гладка, но го комбинирам с целутрон. Общите ми впечатления от крема са добри. Но за стрии не помага, за стриите само хирург!!!
Fortune, ти кое на Леокрема ползваш?

# 17
  • Мнения: 64
Аз мойте стрии ги мъча с вакум и мазане сутрин и вечер с Мустела.
За сега сам в началото на борбата.Ако се приборя дори и с една ще
се похваля.
Успех!

# 18
  • Мнения: 755
Няма такова нещо , което да заличава стрии, поне аз не съм намерила/ а съм търсила доста/
  А има има аз съм живия пример за това!!!!! Ползвам продуктите на "Леокрема" и  имам видим резултат! Не вярвах но постоянството в "терапията" ме убеди в противното. Затова мисля да продължавам в този дух..... в този смисъл някой да знае нещо и за гела на "Нивеа" против стрии и целулит дали е ефективен та да знам дали да сменя малко с него или да си карам с изпитаната "Леокрема"?! Laughing Peace
Аз ползвам от две седмици" Гуд бай целулит" на Нивеа. Има видим ефект, кожата става по-гладка, но го комбинирам с целутрон. Общите ми впечатления от крема са добри. Но за стрии не помага, за стриите само хирург!!!
Fortune, ти кое на Леокрема ползваш?
Ползвам би-фаза на "Леокрема" антицулулит , но и за стриите на проблемното място ми помогна ! Може да е странно , но е факт! Сигурно зависи и на каква фаза са стриите .... newsm78 Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 755
Благодаря за инфото  qalcho за гела за Нивеа , а целутрон......какво визираш?! newsm78 Rolling Eyes Я обясни , че нещо не схванах. Embarassed

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Зависи от дълбочината на стриите-дълбоките стрии освен оперативно,с нищо не могат да се махнат.Аз имах след раждането няколко леки стрии на гърдите,започнах да ги мажа с маслото на Икаров за стрии и се заличиха.Успешна борба! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 291
Благодаря за инфото  qalcho за гела за Нивеа , а целутрон......какво визираш?! newsm78 Rolling Eyes Я обясни , че нещо не схванах. Embarassed
Ами целутрона е  апарат, един вид ти прави масаж с ток на проблемните места. За махане на целулит е, в козметичен салон ходя. Масажа трае 1 час. Още съм в началото, ходила сам само 7-8 пъти, а козметичката ми каза, че за моя целулит ще са нужни поне два курса на лечение от по 13 процедури. Тежък случай съм аз Cry

# 22
  • Мнения: 755
Благодаря за инфото  qalcho за гела за Нивеа , а целутрон......какво визираш?! newsm78 Rolling Eyes Я обясни , че нещо не схванах. Embarassed
Ами целутрона е  апарат, един вид ти прави масаж с ток на проблемните места. За махане на целулит е, в козметичен салон ходя. Масажа трае 1 час. Още съм в началото, ходила сам само 7-8 пъти, а козметичката ми каза, че за моя целулит ще са нужни поне два курса на лечение от по 13 процедури. Тежък случай съм аз Cry
Благодаря! Този целутрон не би ли могъл да се замени с масажор също електрически с различните приставки за проблемните места?!? newsm78 Защото имам такъв ползвам го от време на време , но не съм много постоянна..... Wink

# 23
  • Мнения: 436
Нямам опит с стриите, но наскоро си купих крем с масло от Шеа. Крема е медицински с концентрирано масло и на упътването пише, че се използва и за лечение на белези и стрии.
На Kühn Kosmetik е . За изчезване не знам но поне заличаване може би може да се постигне.



Първата кутийка на снимката е - Shea Butter.
Не знам тази фирма внася ли в Бг но ми се струва, че съм я виждала.

# 24
пробвай микродермабразио, след 6 процедури мога да кажа, че има ефект. правя ги при Сердев(той го нарича вакуумен пилинг, но е същото) и ИМА ЕФЕКТ.  Laughing

# 25
  • Мнения: 291
Благодаря за инфото  qalcho за гела за Нивеа , а целутрон......какво визираш?! newsm78 Rolling Eyes Я обясни , че нещо не схванах. Embarassed
Ами целутрона е  апарат, един вид ти прави масаж с ток на проблемните места. За махане на целулит е, в козметичен салон ходя. Масажа трае 1 час. Още съм в началото, ходила сам само 7-8 пъти, а козметичката ми каза, че за моя целулит ще са нужни поне два курса на лечение от по 13 процедури. Тежък случай съм аз Cry
Благодаря! Този целутрон не би ли могъл да се замени с масажор също електрически с различните приставки за проблемните места?!? newsm78 Защото имам такъв ползвам го от време на време , но не съм много постоянна..... Wink

Може естествено да се замени, но ефекта ще дойде по-късно и трябва да си много упорита. Аз съм по-мързелива, а и в къщи не ми се занимава с такива процедури, затова ходя в салон. Иначе и аз имам специален масажор за целулит на Цептер, купих го преди много години, правих тогава масажи с него всяка вечер по около час, в продължение на 4 месеца и имаше страхотен ефект. Абе за всичко се иска постоянство...

# 26
 zdraveite!tezi produkti na Kühn Kosmetik ot kyde moga da si gi kupq?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 914
Velis и qalcho , може ли да споделите цени?

qalcho, къде се намира тази козметичка?
 Praynig

# 28
  • Мнения: 291
Козметичния салон е в Зона Б5, ако искаш пиши ми на лични ще ти дам координати. Когато аз ходех една карта за 13 процедури, струваше 50 лева, ако не се лъжа, но може сега да има промяна в цената.

Общи условия

Активация на акаунт