Ямболски момиченца,момченца,цял ден ходят с мама по кафенца!

  • 18 218
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 537
Те в една кошара ли спят двете?

# 241
  • Мнения: 258
Абе Жане,все си мисля да те попитам с какво ги храниш малките принцеси?Кърма,сокчета,АМ?Вие колко време щяхте да сте тук?Иве,мерси за комплимента...ама аз не спадам към особено талантливите в семейството Wink

# 242
  • Мнения: 3 537
Еееее,недей така!Всеки си има някакъв скрит талант.Аз например мога много добре да мързелувам. Laughing

# 243
Ей момичета най-накрая успях да вляза и да ви кажа новината ,а тя е че днес Герито роди и има момиченце.Нядавам  се тя после да не ми се сърди че съм казала преди  нея,ама съм многосе радвам за нея.

# 244
  • Мнения: 3 537
Браво!  bouquetКак се казва?Как е тя?

# 245
Ами да ти кажа забравих да я питам а и тя не ми каза,щото май беше още в родилна зала,каза че са добре и че е 3400кг.,което е добре защото е бяха казали че няма да е повече от 2700кг.

# 246
  • Мнения: 3 537
Много се радвам за нея. LaughingАбе теб ли виждам на нашата кухня до ОББ или те бъркам с друга?

# 247
Ами аз от там взимам кухнята,да,сигурно мен по малката можеш да се ориентираш,аз не се оглеждам много и рядко забелязвам някои и пък и съм лоша физиономистка,тъй че ако си ти и не съм те видяла извинявам се предварително.

# 248
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ей момичета най-накрая успях да вляза и да ви кажа новината ,а тя е че днес Герито роди и има момиченце.Нядавам  се тя после да не ми се сърди че съм казала преди  нея,ама съм многосе радвам за нея.
Честита радост на Герито и скорошно възстановяване и на двете.  bouquet
Колко мило и радостно ми стана след като прочетох хубавата вест. stork-girl В една зодия с моята щерка са. В интерес на истината тъкмо за нея си мислих днес и се чудех кога й беше термина. Чакаме повече инфо и за двете, надявам се да са добре и Герито да се включи много скоро  love001

# 249
  • Мнения: 135
Добър ден!!! Охо то човек да не полегне малко,гледай колко сте изписали.
Честито на Герито
И скоро дано пишат тук,че са добре.Абе това Гери от кой квартал беше,че да не се ровя....?.
Ние с този кътник големи ядове берем.Не спим вечер,а снощи имаше 38 Т в 2ч,сега пак вдигна толкова.Когато си вземе  дрямката мисля да я заведа при нашата лекарка да я види за всеки случай,че се мъчи горкото много.Изпъпчи се ,под връта е само,не мисля че се е натровила,а от това че се поти сега,когато е с Т. Лиляна преди 2 дни спомена,че има грип,дано не сме го хванали.Това че ни расте зъб,не трябва да ме успокоява за тази Т.
Много писах .. дайте по-весело БЕБЕ си имаме във форума все пак.

# 250
  • Мнения: 983
Честито на Герито! Да е жива и здрава малката и скорошно възстановяване!  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета, а аз ще ставам вуйна през януари, бъдещото момченце или момиче ще е европейче Mr. Green

# 251
  • Мнения: 1 000
Здравейте мили майчета,
Организираме протест за увеличение на МАЙЧИНСТВОТО и ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ
Присъединете се към нас в опита ни да променим живота на децата
Повече информация за градовете,протеста и исканията тук:
http://www.visx-develop.info/first_july/protest.html
http://www.visx-develop.info/first_july/
Ако не можете да присъствате лично, а искате да ни подкрепите, може да качите ваша снимка/ако сте бременна/ или снимка на детето си на линка горе.

Ако искате да изкажете мнение :
Нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108840.0
Предпоследна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106880.0

Анкета : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108859.0

Ако искате да поразходите децата си по жълтите павета в София
Надали ще имате друга такава възможност
Заповядайте на 01.07.2006г. в 10:00 на Фонтана на Президентството
Да се запознаем и да се поразходим заедно

# 252
  • Мнения: 135
BgViki  newsm10 Сега ще го разгледаме.Имаш нашата подкрепа.

Ние с Дени ви подкрепихме вече
Вашите данни и снимката бяха успешно изпратени !
Благодаря за интереса, който проявихте към нашата кауза!
81 изпратени снимки до момента

А Деница преди 15мин е заспала(00:30).Ужасна нощ,просто ужасна.Досега само рев,друсане пищене,тъпках я с какво ли не,вятър и правех .....накрая вече,като не искаше да ме пуска и пищеше я сложех в количката и за 5 мин беше заспала.Да бях го направила по-рано.Сигурно ще кажете,защо не лягаш и ти? Ами расте ми мъдрец ........ друсам се с хапчета,но няма ефект.
Лека,до утре  Hug

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 00:46 от Ivellina

# 253
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро ви утро!
И аз подкрепих, но ми излезе в подписката, че вече съм се подписала, иначе снимката ми я прие. Може би това е същата подписка, като тази за 01.06. и за това така ми излиза.
Хей ка сте? Много ми е горещо и нищо не ми се прави. Тия панелки като се нагреят и вътре не може да се диша. Днес май ще пропуснем сутрешното кафе, че то още в 8ч беше жега. Надвечер може да поизлезем малко.
Хайде лек и приятен(прохладен) ден на всички!  bouquet

# 254
  • Мнения: 258
Ееее,страхотна новина за разбуждане Wink Гери,честито за малката принцеска!!!Да раджа мама и тате много и да папка мнооого WinkМного се радваме за вас!!!

Общи условия

Активация на акаунт