Юнско слънце вън пече, февруарче весело расте

  • 10 715
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 791
Ооо, Тони, аз съм будна от 6:20 още! Беба не ме пита дали съм се наспала, хе хе! Много сте сладки, а снимката, където сте тримата - и аз така се снимам с моите момичета, голям кеф. На Вики червената блузка е много хубава.
Снимки от кръщенето още нямам, защото са на цифров фотоапарат на мой познат и трябва да ми ги изпрати на имейла, а тогава веднага ще ви се похваля.
За излизането днес - ами, ще ми се наложи, обещах на Сузи и няма отмятане, ще ми разкатае фамилията, ако не излезем!
Доскоро и весел ден!

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 123
Днес при мен ще е по-спокойно- Ия тази седмица ще е при баба си и аз съм с едно бебе Laughing
Все имам усещането, че ще изтупуркат крачета, а като легна на леглото, че някой ще ми се хвърли отгоре  Crazy
Рибке, напълно те разбирам за тишината и личното време.  Аз много обичам следобяд като (ако) заспат и двамата да пия кафе и поне за малко да си почета на тишинка.
Днес дадохме ако за изследване на Томчето, дано да няма нещо сериозно. Praynig
Докторката идва, гледа го - поне на външен вид не видя нещо обезпокоително. Аз не съм намирала след това подозрителни работи в памперса.
Пораснало е момчето - 7100 кг 68см.
За ваксината ще изчакаме резултатите.


# 77
  • Мнения: 382
Биляна - не живея близо - чак в Надежда съм..., ама наблизо няма такъв голям магазин и като ни потрябват повечко неща накуп и ходим до там да напазаруваме. Харесва ми че е доста добре заредено - има всичко каквото ти потрябва.
Ние днес заминаваме - чакам брат ми да дойде всеки момент и тръгваме. Хайде пак чао от нас Hug

# 78
  • Мнения: 258
мамета,здравейте.Честит 4-ти месец на малката беба Simple Smile и ние си починахме уикенда-ходихме до една близка местност,ама съвсем за малко,че ни изядоха комарите...вчера пък бяхме по разходки...имаме си(бебето си има де) много сладки подаръци от чичо ми от щатите и им се радва много беба днес(ама май мама повече Wink ) днес е отвратителна жега...не се диша направо...ама ще трява да излезем все пак,че имам малко работа навън...Дидуне,стискам много палци за изпита,сигурна съм,че ще го вземеш...аз пък в петък имам Sad абе мами на две деца,сетих се да ви питам кърменето при първото как е било,в смисъл по-дълго,по-кратко?Чувала съм,че кърмата при второто дете е повече..верно ли е?

# 79
  • Мнения: 258
сега се сещам да попитам още нещо-слагате ли бебетата пред огледалото да се гледат?Лора много си се кефи,голям смях пада и се успокоява ако реве за нещо Wink

# 80
  • Мнения: 226
Здравейте мамчета и малки сладки бебчета Simple Smile)

ЧЕСТИТО ХРИСТИЯНЧЕ НА РИБКА

Дидунчо стискаме палци за изпита, дано всичко мине по вода и се варнеш с радостни вести  Praynig  Praynig

Ние вече излизахме и е някакъв ад още от 9ч и мисля после чак привечер ако се разхлади да поизлезнем пак, а и ме чака едно чистене

ScreamingMamaa ние всеки ден като се носим и минем покраи огледало и се гледаме и Бобсана умира от щастие чак пищи, голяма е радост  Joy  Joy

# 81
  • Мнения: 728
  Здралейте, мами!

Честито християнче на Рибката, и на Рони, честит 4-ти месец. 

На ДИдунчо стискаме палци да донесе една 6-ца в къщи.

Мони днес вече даже  кашля и сега ще ходим на лекар, на приятелката ми бебето така хвана вирус от батито и ги взеха в болница, стискайте палци на нас да ни се размине.

Скрими за кърмата, аз не забелязвам подобно нещо, каката я кърмих 9м и половина. Но никога не съм се цедяла, а децата и двете наддават по учебник. Каката я захраних по старата схема а Мони още не съм. Кърма винаги съм имала. Лошото с първото дете е като плаче много и всеки вика, че е гладно да дохранваш, аз обаче излезнах инат и не дохраних и си кърмих докато си исках.

# 82
  • Мнения: 1 951
Честит четвърти месец на Рони!

Днес Митко за пръв път се обърна от гръб по корем сам-самичък  newsm44 И от тогава само това прави Joy Joy Joy
Вече излизахме и сега се прибираме,че жегата е непоносима  Sad Уффф,аз както сутрин не мога да се организирам,само се мотая,как ще излизаме.Не ми се иска да го лишавам от разходка,но след 12.00 вече е немислимо да го държа навън  Thinking То и аяз не издържам,де  Wink А вечер гледам до 19.00 да съм се прибрала,защото той не може да издържа и заспива много рано - към 20.00  Confused

# 83
  • Мнения: 642
Ей, ама че съм заплес!
Да ви похваля Тея, че от вчера вече се обръща от гръб по корем (от дясно на ляво). Много е смешна като се мъчи от ляво на дясно - така все още не може.

# 84
  • Мнения: 1 040
Привет Hug
Стискането на палци даде ефект Wink Взех си изпита, който се оказа още по-труден отколкото очаквах ooooh!Ама важното е, че мина. Сега ми остава още един и край за тази учебна година Party Затова тази седмица пак ще съм паркирана над учебниците TiredАма какво да се прави няма как Confused
Скрийми, мен лично много ме шашкат тея изпити, ама удовлетворението от взетия изпит е огромно, така че си заслужава PeaceАйде и на теб успех в петък Sunglasses
Игси и ние се обръщаме само от дясно на ляво, ама го владеем перфектно и го правим със скоростта на светлината Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 7 011
Здравейте и от мен!
Браво Дидунчо за взетия труден изпит.Хайде стига вече изпити,излизайте във ваканция Grinning
Днес е голяма жега,а аз пък обикалях по магазините и направо останах без крака.Ходих и до новия-вече стар МОЛ,хубав е ,но не намерих това което търсех.Пикадили обаче много ми хареса,браво на варненци.
Скрийми,на Кали това занимание гледане в огледалото й е от любимите  hahaha ...още от сега е кокона  Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 7 011
И честит празник на мини рожденниците! newsm67
Като стана въпрос за преобръщане,да ви разкажа как днес детето щеше да падне от...средата на спалнята.Бях я оставила по средата на спалнята ,а аз до нея се обличах,обърна се от гръб по корем , след това от корем по гръб и се озова на ръба на спалнята при което аз изтръпнах и сигурно имам някой бял косъм.От гръб на корем се обръща вече от половин месец и като се замисля май наистина го владее от дясно на ляво. Вече трябва да си отваряме очите на 4 Shocked

# 87
  • Мнения: 791
Мамета, здравейте пак!
Сега пия биричка и така ми се доспа, че пиша и си лягам!
Тази вечер стана една беляяяя - както си говорим напоследък за обръщане на бебка, та я втасахме. Заговорихме се с мъжо, ама с гръб към бебето, което си играеше на леглото /1 персон/. В един момент се чу - ТУП! и УАААА!!!  #Crazy Бебето беше на половин метър от леглото, долу на земята. Преобърнаха ми се червата, скочихме и двамата, че и Сузи. Не се беше ударила, само с уплахата си останахме, че отдолу има килим, та омекоти удара. Какво направи това дете, направо излетя!  Shocked  Нашта се обърнала по коремче и явно се смъкнала и плъзнала /тя лежи върху пелена на леглото/ сигурно по дупе долу, ама как излетя толкова далече от леглото  newsm78  , ето това е чуденката. С каката имахме подобен момент, ама ето - случва се.
Внимание и само до детето, на 4 очи!!! Аз казвам на Сузи да стои до бебето, ако излизам нещо от стаята. А и все по-често я оставям в нейното си креватче, че си е с мрежа и оттам засега няма падане. Казвам засега, защото Сузи веднъж ми падна и оттам при напълно вдигната мрежа  ooooh!
Дидунчо, браво за изпита!!! Сърдечно ти завиждам... Аз нали си прекъснах засега, та направо ме досрамя  Blush  с моите невзети изпити.  Crazy

# 88
  • Мнения: 878
хайде здравейте и от мен - блудната овца се завърна....
Как сте бе момичета ,още не съм изчела всичко ,но се старая.
Ние бяхме за сефте болнички ,но мина леко ...пупу.
Вече сме 8 кг и 65 см ,обръщаме се навсякъде и казваме ГАГА ....много е смешен .
Незнам при вас как е ,но тук по морето си е жега тези дни.Ужас направо.
Отивам да чета публикациите ви .....цунки от мен  Hug  bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 7 011
Ох,Рибка направо и аз се притесних.Точно за това говоря,трябва вече да имаме очи и на гърба си.Добре,че е добре детенцето и само се е поуплашила.Дано не се случва повече и изобщо никога на никой Praynig.
Жужу,привет ,къде изчезна?Браво ,че сте оздравели.Айде откога те чакам да кажеш какъв е ефекта от отслабващото кафе.

Общи условия

Активация на акаунт