Към ползвалите EPILETTE на PHABEL

  • 2 150
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 8 917
Здравейте! Видях рекламата на Епилет и ме стана интересно върши ли въобще някаква работа. Винаги ми е било странно като съм ги гледала по филмите калко ли косми махат с това, но съм навита да пробвам. Все пак ще е хубаво някой, ползвал продукта да каже  newsm78 Peace
Ето и повече инфо:

http://www.phabel.com/depilatories.html

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 23:23 от The Sun

# 1
  • Мнения: 240
И на мен ми е интересно, не мога да разбера на какъв принцип е! newsm78

# 2
  • Мнения: 267
А тук продават ли се изобщо ?


Иначе така като го гледам освен да е някакъв абразив, като депилатоара, няма какво друго да е такова магическо. Че и на 4-5 да никнат

# 3
  • Мнения: 8 917
Видях го н новият брой на "Анна". Вносител за България е МАРТИМА ООД и пише Търсете в аптечната мрежа. Колкото за рекламата ето и как го рекламират:

Забравета за болезнената депилация с кола маска, електрически епилатори или бръснач. Метода на епилация с Епилет се състои в това, че сякаш изтрива косъмчетата с мека гумичка. Ще ви избави и от най-малките косъмчета и едновременно с това ще подхрани кожата ви.
Начин на употлеба: 1/Пъхнете ръката си в кръкохватката 2/С кръгови движения леко притискайте повърхността за депилация.Подложката прогресивно изтърква и премахва космите. 3/Като се изхаби подложката, отлепете и заменете с нова.Една подложка може да премахне космите и на двата крака. Включва 5 сменяеми подложки.

# 4
  • Мнения: 952
хм, звучи примамливо newsm78...ама толкова лесно как ли ще се махнат космите незнам. Колко ли ще струва това, ако не забравя ще си го купя днес и довечера ще изпробвам, а евентуално утре ще пиша за какво става въпрос и имали ефект Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 5 647
И на мен ми е интересно, но щом е ново надали някой ще има вече впечатления. Примамва ме това, че маха и "подкожните" косъмчета и действа като ексфолиант.
Ще следя темата.

# 6
  • Мнения: 8 917
хм, звучи примамливо newsm78...ама толкова лесно как ли ще се махнат космите незнам. Колко ли ще струва това, ако не забравя ще си го купя днес и довечера ще изпробвам, а евентуално утре ще пиша за какво става въпрос и имали ефект Rolling Eyes
Ами предполагам няма да е повече от 10-20 лв newsm78 Въпросът е къде да го намеря - и аз съм любопитна да пробвам, но трябва да потърся из аптеките по центъра. Ще чакаме отзиви, ако се сдобиеш днес с него Peace

# 7
  • Мнения: 8 917
И на мен ми е интересно, но щом е ново надали някой ще има вече впечатления. Примамва ме това, че маха и "подкожните" косъмчета и действа като ексфолиант.Ще следя темата.
И това също smile3521

# 8
  • Мнения: 817
И аз му хвърлих едно очо -та ще чакам повече инфо Blush

# 9
  • Мнения: 972
И на мен ми стана интересно, не бях го чувала до сега. Ще следя с интерес.

# 10
  • Мнения: 5 647
Като стана въпрос за епилация, братовчедка ми си взе някаква професионална кола маска, перлена. В една като консервена кутия, от която вадиш колкото ти трябва и количеството загряваш, мажеш и махаш. Води се професионална и маха и най-малките косъмчета. Струва 18 лв.

# 11
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Когато живеех в Англия го пробвах това чудо, ама беше друга марка. Не останах очарована. Нещо като щкурка е и голямо търкане пада  Joy

# 12
Виждала съм в Аптеката на Плиска, тази от страната на киното, от "Софийски аптеки", струваше към 25-26, но ми е чудно как действа, а парите за експеримент са ми множко....

# 13
  • Мнения: 8 917
Когато живеех в Англия го пробвах това чудо, ама беше друга марка. Не останах очарована. Нещо като щкурка е и голямо търкане пада  Joy
и аз си представям нещо като шкурка и затова се допитвам newsm78, но тук пише , че и подхранвало кожата, което ако не е рекламен трик, звучи доста добре Wink

# 14
  • Мнения: 7 263
Когато живеех в Англия го пробвах това чудо, ама беше друга марка. Не останах очарована. Нещо като щкурка е и голямо търкане пада  Joy

Точно щях да кажа че звучи супер и че би могло да замени интимната епилация. Но щом е толкоз "трудоемко" Whistling
Съвсем ли не се махат космите?
Пак не разбрах много принципа му на работа - ако търкаш, не е ли опасно да си претъркаш кожата? Embarassed Embarassed Embarassed

# 15
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ами може да е нещо по-различно от това което съм ползвала.
Ако космите са по-дебелички и упорити ще има да търкатееее Crazy Точно като щкурка е, кожата не се наранява , но поне за мен беше малко неприятно.Космите не се вадят от корена, ами просто се протъркват  newsm78

# 16
  • Мнения: 7 263
 #Crazy #Crazy #Crazy Не звучи много опитимистично! Thinking Thinking
Нека някой пробва и тукашното и да каже! newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 267
Забравих я тази тема, а ми стана интересно. Честно казано не ме интересува много дали е трудоемко, защото без косми за 5-6 дена пак си е нещо. Макар, че попаднах на реклама на подобен продукт с друго име и там дори пишеше 2-3 седмици, което не знам как става, но както и да е.

bgbubu, ако се включиш пак, можеш ли да кажеш:
независимо колко време ти отнема - резултатът добър ли е накрая
болезнено ли е - в смисъл при самото търкане, след това кожата - казваш, че не се наранява, което е хубаво
след колко време поникват косъмчета
и последно - мислиш ли, че ще става за интимна депилация ? Ако не отдолу, то поне отгоре по бикини линията, че там ми е най-болезнено с тоя бръснач.

Мерси много предварително   bouquet

Някой намерил ли го е в аптеките ? Тук май го няма още

# 18
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Nagaina- процедурата не е болезнена, но лично аз не останах доволна от резултата. Поне при мен не издържаха за 3 седмици,беше за много по-малко. Но моите косми са упорити и само при мен може да е било така.Нямам инфо за други дето са го ползвали, че да сравня.
А за чаетта около бикините мисля,че няма да е много подходящо, защото там кожата е доста нежна и не знам как ще се понесе.
  bouquet

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 09:48 от bgbubu

# 19
  • Мнения: 267
Сърдечно благодаря за отговора   bouquet

Все пак се надявам да го пуснат, за да видя какво е туй чудо - все за ръце, крака трябва да свърши работа

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И мен ме заинтригувахте. Ще следя темата и дано скоро някой даде отзиви!

# 21
  • Мнения: 58
Много ми е интересно дали въобще действа. Да не е като тия депилатоарни кремове, които на мен лично нищо не ми помагат, а в този сезон човек не може да чака за кола маска.

# 22
  • Мнения: 8 917
Нямам път към аптеките в центъра - така, че най-вероятно моят опит ще остане за другата седмица newsm78

# 23
аз лично съм използвала EPILETTE и съм много доволна. Наистина действа на принципа на шкурка, но усещането в никакъв случай не е неприятно. Има и сериозното предимство, че не дразни кожата както бръсненето. Аз ако използвам самобръсначка през ден-два(както се налага през лятото) ставам цялата в рани. Не съм много убедена, че става за бикини-зоната-може би зависи колко ви е чувствителна кожата. Използвам го за крака и ръце и наистина прави страхотен пилинг-кожата става гладка като БЕБЕШКО ДУПЕ Laughing Laughing Laughing.
Купих си го от аптеката на Плиска, виждала съм го и на Св. Неделя.
Аааа , а за цената-не е толкова висока, защото лепенките се сменят, а в опаковката са 6. Аз още карам с първата Wink
Ако имате въпроси на който мога да отговоря-пишете-ще следя форума Simple Smile

# 24
  • Мнения: 267
аз лично съм използвала EPILETTE и съм много доволна. Наистина действа на принципа на шкурка, но усещането в никакъв случай не е неприятно. Има и сериозното предимство, че не дразни кожата както бръсненето. Аз ако използвам самобръсначка през ден-два(както се налага през лятото) ставам цялата в рани. Не съм много убедена, че става за бикини-зоната-може би зависи колко ви е чувствителна кожата. Използвам го за крака и ръце и наистина прави страхотен пилинг-кожата става гладка като БЕБЕШКО ДУПЕ Laughing Laughing Laughing.
Купих си го от аптеката на Плиска, виждала съм го и на Св. Неделя.
Аааа , а за цената-не е толкова висока, защото лепенките се сменят, а в опаковката са 6. Аз още карам с първата Wink
Ако имате въпроси на който мога да отговоря-пишете-ще следя форума Simple Smile

Направо ме обнадежди Simple Smile Каква му е цената все пак.
И след колко време никнат косъмчетата и какви са - твърди като при бръсненето или поникват мекички ? Само това ми трябва да знам Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 88
ами цената му е около 25 лева. не знам до колко аз съм критерий защото съм почитател на бързите действия-разбирай самобръсначки и можеш да се досетиш за какви косми става въпрос. Ефекта му със сигурност е по-траен от бръснене и ми прави впечатление, че космите стават по-нежнички. Всъщност аз съм чувала че пак на такав принцип едно време са си ги махали с пемза и явно е имало ефект. Аз мисля, че от опит глава не боли:)

# 26
  • Мнения: 267
Определено Simple Smile Особено както и аз съм почитател на същите методи. Ще го пробвам непременно, много благодаря за информацията. Аз дори и не се надявах, че ще го има в аптеките

# 27
  • Мнения: 8 917
. Всъщност аз съм чувала че пак на такав принцип едно време са си ги махали с пемза и явно е имало ефект. Аз мисля, че от опит глава не боли:)
newsm10

# 28
  • Мнения: 6 618
Голяма глупост-претърках си кожата и нищо #2gunfire

# 29
  • Мнения: 8 917
Голяма глупост-претърках си кожата и нищо #2gunfire
smile3506

# 30
  • Мнения: 480
Вчера ходих да го търся в "Ремедиум" и понеже не запомних името се опитах да го обясня, а продавачките ме изгледаха все едно съм луда. А това, според мен, са едни от най-добре заредените аптеки, пък не го знаеха...
Сега обаче след мнението на илияна сърталанска се замислям дали да ходя да го търся.  newsm78

# 31
  • Мнения: 817
купих си го от аптеката на плиска/тази от към киното/ струваше 17лв.В листовката пише ,че се ползвало в комбинация с някакъв лосион ,но те го нямаха/не са го зареждали/ та значи пробвах.Това си е нещо като бръснене и истината е ,че много изсушава кожата.Космите ми поникнаха 2-3ден при това боцкащи /точно като бръсненето/Не съм очарована......
Но пък на същата марка си купих страхотни пластири за деколте и шия-страхотни са. Laughing
А четох ,че имат и доста други интересни неща ,но до колкото разбрах не ги внасят цялата гама.....

# 32
  • Мнения: 993
купих си го от аптеката на плиска/тази от към киното/ струваше 17лв.

Сигурна ли си, че си го купила за толкова? Аз си го купих директно от фирмата-вносител (намира се срещу басейна "Диана" в София) и струваше 27 лв., ако не се лъжа. Но съм доволна от резултата и определено ще го ползвам. Първия път се престарах нещо и се получи претриване и при мен, но вече му хванах цаката. Космите се отстраняват механично (мисля, че дисковете са от нещо като фина пемза), но ефектът е много по-траен, отколкото при бръснене или депилатоар. Аз принципно си ходя на кола маска, но напоследък нямам много време и това е добра алтенатива. Освен това от търкането се сваля горния епителен слой клетки и кожата става много мека. И нямам проблеми с врастнали косми после. За интимните части не е подходящо, защото не се получава добър контакт на повърхностите.

# 33
  • Мнения: 817
Сега като се замисля май беше 27 а не 17 newsm78  17лв.бяха онези лепенки за деколтете/подхранваща маска/
А ти в комбинация с лосиона ли го ползваш?

# 34
  • Мнения: 952
Голяма глупост-претърках си кожата и нищо #2gunfire
а ти от коя аптека си го купи? аз мисля да го пробвам, но нещо не го намирам Rolling Eyesпък ако не друго поне ще ми ексфолира кожата Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 88
видях този сайт и се сетих за темата.Мисля, че ще ви е интересно.
http://www.martima.com/

# 36
  • Мнения: 266
Имам няколко въпроса:
1. На суха кожа ли се прилага?
2. Колко време отнема обработването на крака или ръце?
3. След епилирането слага ли се някакъв крем или балсам?

# 37
  • Мнения: 20
Тези Epilette ги продават в аптеки Ремедиум. 5 "гумички" за изтриване струват 20 лв. Ефекта е като при бръснене. Няма никакво нежно изтриване и определено не подхранват кожата. Космите си никнат още на следващият ден, като при дамският жилет. Единственият плюс е, че не се порязваш. Определено не си заслужава.

# 38
  • Мнения: 24
 Така както го обяснявате... същата работа върши и приставката за ексфолиация на епилатора ми Rowenta. Протрива косъма на нивото на кожата, докато се прекъсне и падне, но до тогава ролката прави доста обороти, а на ръка как сте стане толкова бързо....сигурно абразива ще е по-груб. Не разбирам, кое ще спре косъма да порасте още на 1-2-ия ден. Той си е като отрязан.

# 39
  • Мнения: 20
Ами това прави, същата приставка има и на епилаторите philips /аз имам такава/, но я използвам по-кратко и така само вади подкожните. А и усещането след тези гумички epilette си е като след бръснене. Абразивът не изглежда по-груб от този на епилатора, дори обратно на пипане е по-мек, но наистина става адски бързо - около 10 мин. за двата крака. В крайна сметка при определени случаи epilette това може да е добър вариант, защото аз винаги се порязвам поне на 5-6 места. Но не става за по нежни зони, като бикини например.

# 40
  • Мнения: 8 917
Явно рекламата на този продукт е в повече newsm78

# 41
  • Мнения: 20
ами рекламата на този продукт е като на всички останали козметики: обещават чудеса за кратко време: по гъста коса след 10 дни, по-гладка кожа след 14 дни, без целулит след 21 дни, без косми повече от 4 седмици и т.н. Примерите са страшно много. Но понеже всички имаме някаква надежда, че този път може би ще има ефект хвърляме луди пари за тези глупости. Така докарваме огромни печалби на козметичната индустрия  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт