За и против премахването на бенки с козметична цел

  • 37 426
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Аз платих за всичките 30 лв / а бяха много, даже повече от твоите/ за да ми ги премахнат с лазер. Мъжът ми си махна 2 за по 15 лв,но му ги горяха, защото не му се чакаше за лазера. Може би е по-скъпо, защото се слага упойка, до като с лазера не.
Съветвам те да отидеш при лекар, а не козм.център.

# 61
  • Мнения: 2
здравейте, аз също имам много бенки по тялото с най-различна форма и се замислям сериозно за тяхното премахване но не знам към какъв специалист трябва да се обърна. Т.к. съм от Варна, ще помоля Anet да напише координатите и адрес на лекаря при който е ходила, а също и да обясни как точно протича самото премахване на бенките, в смисъл времетраене, болки и т.н.

# 62
  • Varna
  • Мнения: 288
И аз се интересувам от координат на лекар във Варна,който маха бенки.А после прави ли хистология на махнатите бенки?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 131
здравейте, аз също имам много бенки по тялото с най-различна форма и се замислям сериозно за тяхното премахване но не знам към какъв специалист трябва да се обърна. Т.к. съм от Варна, ще помоля Anet да напише координатите и адрес на лекаря при който е ходила, а също и да обясни как точно протича самото премахване на бенките, в смисъл времетраене, болки и т.н.
Ходих при д-р Томов. Лазера му е в Терапията, където е психото. Прегледите там са понеделник и вторник от 9 до 13ч. няма часове - отиваш и чакаш. Самото премахване е много бързо -  зависи колко е голяма бенката - просто усещаш едно пробождане. Не е като да не боли, а ма се трае. Позамирисва малко на пърлено ooooh! На бенките, които ми премахна не е правил хистология, защото предполагам, че тези, които ми е премахнал са си личали, че са добри Praynig. Каза да отида след 2 месеца да ги прегледа. Премахна ми и едни червени точици - не знам как се наричат. Аз веднъж си бях разранила една и си спомням, че доста кръв изтече.Ако имате други въпроси - питайте! Hug

# 64
  • Мнения: 2 401
Не разбрах къде му е кабинета? Има ли голям наплив?

# 65
  • Мнения: 17
И аз имах до скоро една такава бенка на главата,тя ми беше по рождение ,дразнеше ме и много ми пречеше но не бях ходила на лекар докато по време на бременността тя и още две други бенки не започнаха да растат и то с каква бързина.Отидох при няколко дерматолози и те ми казаха че трябва да ги махна ,но с операция-козметична.През февруари махнах таза на главата и след два дена ще махнат и тази на гърба.Хистологичното изследване се забави малко и бях на тръни но сам извадила късмет че я махнах,ако сам чакала още малко е щяло да стане по лошо.Така ми каза хирурга.Така че щом са ти казали да я махнеш недей да чакаш а отивай.

# 66
здравейте на всички,като чета и ме побиват тъпки.И аз имам много бемки на места които се дразнят но незнам какво да правя,много мнения newsm78

# 67
Ще ми дадеш ли координатите на лечителя в Пловдив?

# 68
  • Мнения: 41
Привет,Анет!Къде по-точно е това психо?Или някакъв телефон за контакт и предварително записване?Благодаря!

# 69
Появиха ми се много бенки по ръцете, не знам как да ги премахна, приятели са ми казвали, че има лусион за премахване на бенките и, че не е скъп. Моля ви напишете ако знаете нещо, срамувам се от тях . Cry

# 70
  • София
  • Мнения: 708
Появиха ми се много бенки по ръцете, не знам как да ги премахна, приятели са ми казвали, че има лусион за премахване на бенките и, че не е скъп. Моля ви напишете ако знаете нещо, срамувам се от тях . Cry

За първи път чувам за такова нещо!  Shocked

# 71
Здравейте .. АЗ имам 3бемки на лицето едната е под устните в дясно леко ама е малка ама ме дразни не я искам въпреки че викат било чар това другите 2 са до ухото 1 та от 1-та страна другата от другата.. Искам да отида и да ги махна ама незнам как става .. на 17 години съм и сега се чудя къде да ходя и ми кажете как се махат тея бемки и колко пари са горе долу

ПП:Извинете ме за тъпите въпроси ама ..  newsm78

# 72
А наистина ли има мазила, билки, лосиони и такива неща?
И още един въпрос - премахването с лазер боли ли?

# 73
  • Мнения: 2 149
На врата от години ми се появиха едни бенки, релефни, имат си име даже, но не мога да ги назова. Сега о време на втората бременност две от тях започнаха да нарастват много бързо! Мисля, че не е подходящ момент да се махат точно сега, но живи и здрави след разждането май ще се наложи и то бързо.
Има ли някой опит с тези бенки? Заплитат се в поло, пуловери, не са особено привлекателни и сега като стават и големи.... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт