Цялата ЮНСКА дружинка стана вече на Годинка!

  • 9 450
  • 262
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Amei как ме изкушаваш само с тази тортааааааааа - много вкусна изглежда. Да ти е жив и здрав малкия красавец и много да ви слушка. Честит Празник и весело изкарване.

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
давайте смело, тя е диетична Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 592
Бубанке к`ъв е този хубав мечок - и аз искам такъв - мечките са ми любими - може ли един за мен  Mr. Green Heart Eyes

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Бубанке к`ъв е този хубав мечок - и аз искам такъв - мечките са ми любими - може ли един за мен  Mr. Green Heart Eyes

ето ти малко мечовци от мен  Hug Heart Eyes
,

# 19
  • София
  • Мнения: 2 164
Харесва ли ви първа страничка?
Отивам да чета, не мога да смогна. Черпя по едно   food010, че ми се затварят очите  Tired

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Хот, ти до кога купонясва снощи, че ти се спи Mr. Green Върви се наспи и после идвайте нагоре към НСА на бира Laughing

Поздрав за фенките, нищо че не са с италиански екипи:

# 21
  • Мнения: 35 965
Хотче, много е добре   smile3521
сега ми хрумна, като преглеждах имената, защо не добавиш и бабата на Гинко?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 686
Ох, много ви завиждам за тия бири, ще взема и аз да се довлека някой ден до студ града.

ЧРД на Силвия и на Амейски малчо - да е жив и здрав, палавичък и да просвирва на пианото скоро, ммм, супер торте!

Икскюземуа, обаче може ли да ми кажете каква точно е разликата между юбикновената урина и стерилната. Втората трябва да е от едно изпишкване, като малко пишне и тогава ли да я дебна? И не трябва да яде при това положение или кво? Нещо ми се губи разликата.
Или при обикновената може да нуня цяла нощ с контейнера в памперса и на сутринта квот влязло влязло?

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 15:55 от Сънчо

# 23
  • София
  • Мнения: 2 164
Честит Рожден Ден, Силве! Бъди много здрава, щастлива и обичана!


Честит Рожден Ден на малкото бананово Шоки! Бъди много здрав! Щастливо и безгрижно детство ти желаем с Емма!

Амейче, честито   bouquet

Искам да благодаря на всички ви за милите пожелания послучай РД на Емма. Трогнахте ме  Hug

Ваня, и Емма не е проходила още. Ходи хваната за две ръчички и много смело се пуска, а още не може да се държи на краката си стабилно  Mr. Green Няма от какво да се притесняваш. Когато се почувства готов, ще проходи.
Силве, браво за изпита! Продължавай все така  Peace
Много Зла Вещице без големи цици и брадавица Mr. Green! Не се притеснявайте, Ваше Вещерско Благородие! Циците Ви не се виждат от ръкава на прекрасната Ви фуста, а брадавицата е от другата страна на красивия Ви профил  Mr. Green
Съкровищнице, трогна ме, да знаеш  Hug, както винаги, де  Wink Радвам се, че Кали е добре и смело влиза в ролята си на "ученичка". Всичко ще е наред. Много силно я прегърни от мен!
Фроска, много сладки малки госпожици  Heart Eyes
Иле, давам изворната на Девин, никога не съм я преварявала. За плодовете - доста видове е опитвала Емма. Не съм давала цитруси, ягоди, кайсии, малини, скоро мисля да дам диня и пъпеш.
Рали и Бубе, по загоритенджерство ще има оспорвана битка като гледам, но май съм напът да я спечеля  hahaha Напоследък рядко имам незагоряла манджа  Mr. Green, ако готвя, де.
Бети, много миличко ми стана, благодаря   bouquet Играха бебешоците, добре изкарахме, бях направила бисквитена торта за тях, снимки после ще пусна. Емма е дневен караконджул  Joy Напоследък хич не ще да спи денем. Ококорва се в 6, заспива с триста зора чак към 3 следобед и то за малко. Вчера гостите дойдоха, а тя тамън се беше излюпила, с моя помощ при това. Ей ти нА тикер като те мързи  Mr. Green Да ти е в тон са акулата. 
Алекс, честит ви апартамент!
Хамелионче, пак ще скитосвате!
Ели, нагушкай го Гогича, много е сладък  Heart Eyes Много ми се спи и нямам сили да се домъкна  Tired А може и да завали  Rolling Eyes Що не дойдете вие?

# 24
  • Мнения: 151
Гале Алекс като тръгна на ясла му давах AD Liquid for Kids води се хранителна добавка подпомагаща защитата на имунната система и незнам дали от нея, но трудно ми се разболяваше. Мед. сестрите от яслата казваха за него че е вечното присъствие Wink Питай личната си за него, а и предполагам, че ако пуснеш с търсачката ще ти излязат много неща за него.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 164
СЕТИ, КЪДЕ СИ???

# 26
  • Мнения: 35 965

писах й едно смс, ако ми отговори - ще пиша!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 686
Хотче, тенкю за лентичката. Сега ще видим дали отива на акулича.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 210
Здравейте

Ние се завърнахме от морето. Малко ни наваля /почти удави/ и издуха, но пак си прекарахме добре. Дара се е чувствала добре както винаги, когато я оставям при баба й. Вече върви много смело и се пуска постоянно. Може би ще правим прощъпулник този уикенд. Като я гледам как се олюлява и пристъпва смело направо не мога да повярвам, че това е моето бебе, което люлеех на ръце няколко месеца по-рано. колко пораснаха. Вече са си личности със собствен характер  и емоции.

# 29
  • Мнения: 703
Ох, забравих какво щях да пиша... Докато изчета всичко...
Хот, предната страничка е супер. Много чистичко и подредено, браво! Hug Как мина вчера?
Иле, Ади яде всякакви плодове и зеленчуци, каквито има в момента, без праскови и ягоди. Много обича череши, днес взех и пъпеш и круши. Той много обича и се радвам затова.
Силве, честито! Да си здрава и много обичана   bouquet  bouquet  bouquet
Амей, честито и на Шоки! Да е здрав и весел  bouquet  bouquet  bouquet
ЕлиТ, Гого ме разби с тая поза на спане  Laughing Много сладко!
Ето го и Адам на фото:







Ама нещо като ги гледам са ми тъмнички тия снимки, а на вас? Дали да не се поразправям малко с фотото, как мислите?  newsm78 Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт